З нагоди Дня студента у Солом'янському районі м. Києва 19 листопада відбувся святковий захід, на якому за високі здобутки в навчанні, науковій роботі та активну участь у громадському житті відзначили Листами подяки від Солом'янської районної в м. Києві державної адміністрації  кращих студентів ЗВО.

Від КПІ ім. Ігоря Сікорського нагороди отримали:

• Дмитро Солом'янюк  (1-й курс, ІХФ) – член МАН України, призер IV Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології (3-тє місце, 2018 р.), переможець конкурсу "POLYTECO Україна 2018-2019", бронзовий призер Міжнародного конкурсу наукових проєктів Mostratec-2019 (Федеративна Республіка Бразилія).
  • Емма Недзведська (3-й курс, ІТС) – організатор "Words largest lesson", благодійного ярмарку "POWER GIRLS", волонтер, учасниця Perspective women in tech summit (Варшава).
  • Георгій Тараш (2-й курс, ІАТ) – організатор фестивалю "ТехноАрт", член команди в конкурсі "NASA International Space Apps Challenge", у ракетомодельних змаганнях "Ukrainian Rocket Challenge" (ІІІ місце), у виставці "Зброя і безпека", член студентської організації "Euroavia" і Студентської ради КПІ.
  • Євгеній Димарчук (2-й курс, ІАТ) – організатор фестивалю "ТехноАрт", член команди в конкурсі "NASA International Space Apps Challenge", у виставці "Зброя і безпека", в IT Forum, волонтер Sikorsky Сhallenge 2019, віцепрезидент студентської організації "Euroavia", представляв "Euroavia Kyiv" у Німеччині, студкуратор кафедри АРБ.
  • Назар Поночевний (1-й курс, ФТІ) – призер Міжнародного конкурсу науково-технічної творчості учнів Intel ISEF, бронзовий призер ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України, переможець конкурсу "POLYTECO Україна 2018-2019", фіналіст VIII Фестивалю інноваційних проєктів "Sikorsky Challenge 2019", переможець ІІ Фестивалю стартапів "Class Іdея" в номінації "Стартап для людини", третє місце на ІІІ (міському) етапі Всеукраїнської олімпіади з інформатики, перше місце на ІІ (районному) етапі Всеукраїнської олімпіади з інформатики, перші місця на І (районному) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України (відділення технічних наук і відділення комп'ютерних наук).

Вітаємо студентів-політехніків з нагородами та зичимо подальших успіхів і перемог!