5 червня відбулися вибори ректора Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського».

Кабінки та урни для голосування були встановлені в холі Центру культури і мистецтв університету. Голосування розпочалося о 9.00 і тривало до 15.00.

У голосуванні взяли участь 2939 виборців, що складає 82,72% від їхньої загальної кількості.

За результатами підрахунку голосів виборча комісія встановила, що за кандидата на посаду ректора КПІ ім. Ігоря Сікорського Михайла Захаровича Згуровського віддали голоси 2359 (80,26%) учасників голосування.

Не підтримали кандидата 511 (17,39%) учасників голосування.

69 бюлетенів (2,35%) визнано недійсними.

Заяв і скарг під час голосування не надходило.

Отже, переважною більшістю голосів ректором КПІ ім. Ігоря Сікорського обрано академіка НАН України Михайла Захаровича Згуровського.