КПІ ім. Ігоря Сікорського удостоєно Гран-прі «Лідер вищої освіти України» Міжнародної освітньої виставки «Сучасні заклади освіти», яка проходила в Київському Палаці дітей та юнацтва з 14 по 16 березня.

Університет представляли на виставці Департамент навчально-виховної роботи спільно з Механіко-машинобудівним інститутом, факультетом електроенерготехніки та автоматики і теплоенергетичним факультетом.

Подякою виставки за вагомий внесок у реформування національної системи освіти було також нагороджено ректора КПІ ім. Ігоря Сікорського академіка НАН України Михайла Згуровського та подякою за представлені друковані видання у номінації «Формування інформаційно-цифрової компетентності як важливої складової розвитку інноваційної особистості» – колектив авторів з факультету електроніки на чолі з першим проректором університету академіком НАН України Юрієм Якименком.