23 січня 2019 року в залі засідань Вченої ради КПІ ім.Ігоря Сікорського зібралися шанувальники хорового співу. Тут пройшла 14-та Різдвяна зустріч "У промінні Віфлеємської зірки", яку щорічно проводить клуб "Співуча родина" міського Будинку вчителя (президент клубу Любов Лавріненко). Зустріч було присвячено 100-річчю першого виконання у храмах Києва Літургії Миколи Леонтовича українською мовою. Вечір вела провідний науковий співробітник Інституту мистецтвознавства, фольклору та етнології імені Максима Рильського НАН України, член Національної спілки композиторів України, лауреат премії імені Миколи Лисенка (2002) доктор філософії (з мистецтва) Валентина Кузик.

Цього разу перед глядачами виступили:

• дівочий вокальний ансамбль "Ангельорус" Київської дитячої музичної школи № 23 (художній керівник – Тетяна Стефанишин);
  • хор Київської Трьохсвятительської духовної семінарії УГКЦ (регент – Тетяна Стефанишин);
  • хорова капела ветеранів педагогічної праці Київського міського будинку вчителя (художній керівник – Світлана Кобюк, концертмейстер – Євгенія Вакуліч);
  • хор Патріаршого собору Воскресіння Христового Української греко-католицької церкви в Києві (регент – Роман Рудницький);
  • камерний хор "Пектораль" Київського міського будинку вчителя (художній керівник і диригент – Андрій Карпінець);
  • Народна академічна хорова капела КПІ ім. Ігоря Сікорського (художній керівник і диригент – Руслан Бондар, хормейстер – Марія Мазур);
  • Народна хорова капела "Дніпро" Київського національного університету ім. Тараса Шевченка (художній керівник і диригент – Ірина Душейко, хормейстер – Ігор Тилик, концертмейстер – Валерій Тітович).

Вони виконували, як уже стало традицією на цих зустрічах, колядки і щедрівки, різдвяні пісні різних народів світу, твори видатних українських майстрів – Миколи Леонтовича, Кирила Стеценка, Миколи Лисенка, Левка Ревуцького.

У фіналі концерту учасники, за давньою традицією, спільно заспівали Козацьке многоліття на слова Миколи Вороного "За Україну" ("Многоліття Україні") і молитву "Боже Великий, Єдиний нам Україну храни!" Миколи Лисенка на слова Олександра Кониського. Разом із ними співали всі присутні в залі.

Запис концерту можна переглянути на  www.youtube.com/watch?v=rR4F8iXYPjk.