22 грудня на Площі знань КПІ ім. Ігоря Сікорського відбулися урочистості з нагоди випуску офіцерів Інституту спеціального зв’язку та захисту інформації Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського».

У святковому заході взяли участь керівники Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України, Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», представники державних та місцевих органів влади, учасники АТО – Герої України та інші поважні гості.

Дипломи магістрів та перші офіцерські погони отримали шістдесят випускників. Шістьом із них вручено дипломи з відзнакою (одного відзначено золотою медаллю).

Особовий склад Інституту привітав зі святом начальник Інституту полковник Олександр Пучков. Він побажав випускникам чесно і самовіддано захищати Україну та бути гідними спадкоємцями духовних цінностей і продовжувачами багатих військових традицій наших предків.

Поздоровив молодих лейтенантів із цією визначною подією у їхньому житті Голова Держспецзв’язку генерал-лейтенант Леонід Євдоченко. Він побажав випускникам Інституту бути взірцем сумлінного служіння Батьківщині, високих моральних якостей, офіцерської честі і відповідальності.

З вітальними словами та настановами виступили також перший проректор КПІ ім. Ігоря Сікорського, академік Національної академії наук України Юрій Якименко, народний депутат України, Голова комітету Верховної Ради України з питань інформатизації та зв'язку Олександр Данченко, народний депутат України, президент Асоціації випускників КПІ Дмитро Андрієвський, Голова Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Ігор Довбань.

Підтримати і порадіти за випускників прийшли також їхні рідні та друзі. Від імені батьків слова вітання висловила мати випускника Андрія Діденка Наталія Немержицька. Зі словами вдячності від імені випускників виступив лейтенант Дмитро Гвоздінський.

Хвилюючим моментом свята стало прощання випускників зі службовим прапором Інституту, що символізує початок їхньої служби у статусі офіцерів.

На самостійне життя молодих офіцерів благословив митрофорний протоієрей, настоятель храму Святого Іоанна Хрестителя Православної Церкви України Павло Стародуб.

Завершилася церемонія випуску проходженням особового складу Інституту урочистим маршем під супровід Оркестру Почесної варти окремого Президентського полку iм. Богдана Хмельницького.