18 грудня зал засідань Вченої ради КПІ ім. Ігоря Сікорського на деякий час перетворився на концертний зал. Тут з передноворічною програмою перед співробітниками і студентами Київської політехніки виступили студенти і викладачі Національної музичної академії України ім. Петра Чайковського.

Представляли вихованців музичної академії народна артистка України професор Світлана Глух і лауреат міжнародних конкурсів доцент Тетяна Яковенко. Студенти виконали твори "Мелодія" та "Серце на снігу" з репертуару Мусліма Магомаєва (Захар Палій), пісеньку Оскара з опери Джузеппе Верді "Бал-маскарад" (Ганна Іванова), романс Миколи Лисенка "Безмежне поле" та пісню на слова Миколи Петренка "Дивлюсь я на небо" (Сергій Дерун), українську народну пісню "Там, де Ятрань круто в'ється" та італійську народну пісню "О соле міо" (Руслан Солоненко), старовинний романс "Ночь светла" та хабанеру з опери Жоржа Бізе "Кармен" (Олена Скіцько), пісню з репертуара Френка Сінатри "Strangers in the night" (Теона Тодуа та Владислав Фоміних), романси Петра Чайковського "Средь шумного бала" та Миколи Листова "Я помню вальса звук прелестный" (Владислав Фоміних). Крім того, Світлана Глух і Тетяна Яковенко віртуозно виконали славнозвісну фортепіанну п'єсу Людвига Ван Бетховена "До Елізи" в аранжуванні Мирослава Скорика. А насамкінець, усі вока­лісти разом виступили з композицією "Someday".