Указом Президента №138/2018 присуджено Державні премії України в галузі науки і техніки 2017 року. Серед нагороджених – і співробітники КПІ ім. Ігоря Сікорського.

За роботу  "Оцінка, прогнозування та оптимізація стану водних екосистем України" Державну премію, у складі творчого колективу, присуджено Борису Юрійовичу Корніловичу – члену-кореспонденту Національної академії наук України, завідувачу кафедри хімічної технології кераміки та скла ХТФ й Євгену Івановичу Никифоровичу – члену-кореспонденту Національної академії наук України, професору кафедри атомних електричних станцій і інженерної теплофізики ТЕФ.

За роботу "Кріотермохірургічні методи та апаратура для лікування онкологічних захворювань органів черевної порожнини" Державну премію, у складі творчого колективу, присуджено Ігорю Юліановичу Худецькому – доктору медичних наук, провідному науковому співробітнику Інституту електрозварювання імені Є.О.Патона НАН України, завідувачу кафедри біобезпеки і здоров'я людини ФБМІ.

Щиро вітаємо лауреатів та зичимо подальших успіхів.