16 грудня 2017 року Київська міська федерація спортивного туризму України підбивала підсумки року та визначала лідерів за результатами роботи у 2017 році.

Турклуб "Глобус" посів перше місце в шести номінаціях серед дев'яти заявлених:

1. Кращий клуб по роботі зі студентською молоддю;
  2. Кращий тренер – Богдан Грабець (на фото ліворуч);
  3. Кращий суддя – Костянтин Завадський (на фото праворуч);
  4. Краще масове дійство – "Київський листопад 2017";
  5. Інновація року в туризмі – реклама змагань та залучення спонсорів через мережу Інтернет;
  6. Краща дистанція – Кубок Києва з техніки гірського туризму.

Переможцями в інших трьох номінаціях стали:

• Спортсмен року – Євген Єрьомін;
  • Спортсменка року – Олександра Єрьоміна;
  • Кращий клуб по роботі з учнівською молоддю – "Арабіка".

Переможців схвильовано привітала ветеран клубу  Анастасія Волкова: "Мені дуже хочеться, щоб усі знали: мій рідний клуб не просто так досяг успіхів. Це результат величезної роботи захоплених горами людей, яких цей клуб об'єднує. Усі ми різні, у чомусь молодці, у чомусь ні. Хтось тут на рік, хтось на все життя, а хтось і зовсім "пасажир". Але з цього різноманіття і створюється щось гарне. Впевнена, клуб зробив дуже багато корисного для сотень людей. І для мене також".

Це лише маленька частина великої роботи команди турклубу "Глобус". За цей рік клуб та його учасники:

• провели естафету для студентів Київської політехніки "Драйвова осінь 2017" (близько 150 учасників);
  • брали участь в організації ремонту в залі туризму КПІ ім. Ігоря Сікорського;
  • взяли участь у лижних зборах спільно з турклубом "Романтик" (Одеса);
  • підготували команду інструкторів для туристичного табору "Глобус" у Карпатах;
  • забезпечили роботу літнього табору "Глобус" для 120 студентів;
  • МКК турклубу "Глобус" випустила близько 40 походів (до 3 категорії складності – к.с.);
  • члени турклубу "Глобус" провели походи найвищих категорій складності: гірських 6 к.с. – два, водний 5 к.с. – один, гірських 4 к.с. – два;
  • турклуб "Глобус" виграв чемпіонат світу з водних походів серед походів 5 к.с. (керівник напряму "водний туризм" – Тарас Лазарєв);
  • провели пошуково-рятувальні змагання "Київський листопад 2017";
  • провели клубні тренувальні виїзди у Буки, Дениші, Коростишів;
  • прочитали цикл лекцій для покращення теоретичних та практичних знань і навичок для походів різної категорії складності; працювала школа орієнтування для всіх охочих;
  • провели низку зустрічей з мандрівниками.

Члени  турклубу "Глобус" допомагали з організацією туріади "Лабіринт", дистанції "Медик Фест", мотузкової дистанції в м. Березань до Дня захисту дітей.

Крім того, у 2017 році:

• 17 спортсменів отримали ІІІ спортивний розряд;
  • 10 спортсменів отримали ІІ спортивний розряд;
  • 5 спортсменів отримали звання кандидата в майстри спорту;
  • 4 спортсмени отримали звання майстра спорту.

Усі ці досягнення – результат нашої спільної роботи, яка тримається на ентузіазмі учасників турклубу "Глобус", на нашому з вами ентузіазмі. Ми щиро дякуємо всім за співпрацю, допомогу та активну участь, за бажання розвивати спортивний туризм та український спорт. Маємо амбітні плани та раді будемо бачити всіх охочих у своїх лавах.

Інф. турклубу "Глобус"