14 грудня у спортивному комплексі КПІ ім. Ігоря Сікорського завершилися змагання з баскетболу серед чоловічих студентських команд вищих навчальних закладів на Кубок Студентської профспілкової асоціації м. Києва.

Турнір проводиться вже 18 років поспіль. У сезоні 2017 року в ньому взяли участь 11 збірних команд провідних ВНЗ столиці. Упродовж жовтня–грудня було зіграно 59 ігор. Суддівство змагань на високому професійному рівні організовували головний суддя І.Г. Калугін та головний секретар – М.М. Рачок.

За 3-тє місце у фіналі грали команди Київського національного торговельно-економічного університету (ректор А.А. Мазаракі, головний тренер – Д.С. Єльцов) та Національного авіаційного університету (в.о. ректора – В.М. Ісаєнко, головний тренер команди М.А. Величенко).

У напруженій боротьбі з рахунком 78:60 перемогу здобули студенти КНТЕУ.

За головний трофей турніру змагалися команди Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського" (ректор М.З. Згуровський, тренери команди Г.О. Устименко і О.В. Кузенков) та Національний університет фізичного виховання і спорту України (ректор  Є.В. Імас, головний тренер команди О.Б. Крайнюк).

У динамічному двобої сьомий рік поспіль і десятий раз в історії турніру з рахунком 103:68 перемогу святкували студенти Київської політехніки.

Видовищним видалося свято студентського баскетболу. Вболівальники палко підтримували свої улюблені команди. Гостей фіналу розважали групи підтримки команд КНТЕУ та КПІ ім. Ігоря Сікорського. У перерві між іграми відбувся конкурс трьохочкових кидків. Переможцем став гравець команди Київського національного торговельно-економічного університету Микита Ханча. Кращим гравцем фінальної стадії турніру визнано студента КПІ ім. Ігоря Сікорського  Олексія Рушакова.

З вітальним словом виступили О.М. Яцунь – голова Студентської профспілкової асоціації м. Києва, П.О. Киричок – проректор Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського", О.В. Борисова – проректор Національного університету фізичного виховання і спорту України.

Кубок, медалі та цінні подарунки знайшли своїх власників. Свято студдентського баскетболу добігло до завершення. Чекаємо всіх на ХІХ турнірі з баскетболу.

Настасья Бондаренко, студентка ІЕЕ