Завідувачеві кафедри технології машинобудування Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», доктору технічних наук Юрію Володимировичу Петракову Указом Президента України №281/2017 від 23 вересня 2017 року «Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня машинобудівника» присвоєно звання «Заслужений діяч науки і техніки України»!

Вітаємо і бажаємо нових успіхів!

Заслужений діяч науки і техніки України — державна нагорода України — почесне звання України, яке надається Президентом України відповідно до Закону України «Про державні нагороди України». Згідно з Положенням про почесні звання України від 29 червня 2001, це звання присвоюється: «науковим працівникам, які мають науковий ступінь доктора або кандидата наук та видатні праці в галузі науки і техніки, дизайну та ергономіки, що дістали міжнародне визнання, за підготовку висококваліфікованих наукових кадрів».