Головне управління Федерації науково-технічних товариств Польщі нагородило своїми Почесними золотими знаками працівників Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського" – начальника відділу міжнародних зв'язків та протокольного супроводу Люцию Шикалову та провідного інженера департаменту міжнародних зв'язків, менеджера Українсько-Польського центру КПІ ім. Ігоря Сікорського Ганну Біднюк.

1 вересня відзнаки лауреатам в урочистій обстановці вручили голова Секції вихованців КПІ в Польщі Януш Фукса і його заступник Зігмунд Нікодем. Гості відзначили, що нагороджені зробили вагомий внесок у розвиток постійно діючих зв'язків КПІ ім. Ігоря Сікорського і університетів Польщі і нині продовжують докладати багато зусиль для розбудови і підвищення ефективності співробітництва науковців наших країн.

На фото: Зліва направо З. Нікодем, Г. Біднюк, Л. Шикалова, Я. Фукса