31 серпня в КПІ ім. Ігоря Сікорського відбувся семінар «Перспективи розвитку українсько-польської мобільності студентів і академічного персоналу». Організаторами семінару виступили польська освітня фундація «Перспективи», Комітет з питань іноземної співпраці Конференції ректорів вищих навчальних закладів Польщі та Українсько - Польський центр Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського».

З польського боку в семінарі взяли участь голова Комітету з питань іноземної співпраці Конференції ректорів вищих технічних навчальних закладів Польщі ректор Опольської політехніки Марек Тукєндорф, проректор з міжнародного співробітництва Познанської політехніки Теофіл Єсеновський, директор недержавної організації «Асоціація Освітніх Консультантів» Лідія Черемчик-Шмик та інші. Фундацію «Перспективи» представляв її президент Вальдемар Сівінські та координатор програми «Study in Poland» Дарина Соколова. Крім того, участь в обговоренні питань порядку денного семінару взяла керівник відділу з питань науково-освітньої співпраці Посольства Республіки Польща в Україні Емілія Ясюк. З українського боку в зустрічі брали участь ректор КПІ ім. Ігоря Сікорського академік НАН України Михайло Згуровський, директор Державного підприємства «Український державний центр міжнародної освіти» Олена Шаповалова, проректор КПІ ім. Ігоря Сікорського з міжнародних зв’язків член-кореспондент НАН України Сергій Сидоренко, проректор з навчально-виховної роботи Петро Киричок, заступник проректора з міжнародних зв’язків КПІ ім. Ігоря Сікорського - начальник відділу міжнародних проектів Сергій Шукаєв, директор Інституту післядипломної освіти КПІ ім. Ігоря Сікорського Інна Малюкова, начальник відділу академічної мобільності департаменту навчально-виховної роботи КПІ ім. Ігоря Сікорського Тетяна Кучинська, співробітники Українсько-Польського центру університету, представники низки інших вишів та інші.

На семінарі було обговорено стан, можливості та перспективи розширення академічної мобільності між університетами обох країн. Учасники розглянули й деякі питання організації чергового Українсько-Польського форуму Асоціації ректорів вищих технічних навчальних закладів України та Конференції ректорів технічних університетів Республіки Польща, який планується провести наступного року у Варшаві.