7 серпня 2017 р. КПІ ім. Ігоря Сікорського відвідала делегація з Китайської Народної Республіки на чолі з генералом Лю Шеном, яка брала участь у XII засіданні Міжурядової українсько-китайської координаційної комісії з питань військово-технічного співробітництва.

Делегацію зустрів ректор Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» академік НАН України Михайло Згуровський.

Гості відвідали Навчально-тренінговий центр КПІ – HAAS, лабораторію космічних досліджень КПІ ім. Ігоря Сікорського, оглянули Музейну площу, Алею видатних вчених, життя і діяльність яких були пов’язані з КПІ, ознайомилися з експозиціями Державного політехнічного музею.

У Центрі інноваційного підприємництва Наукового парку "Київська політехніка" представники підприємств – членів інноваційно-виробничого об’єднання «Київська політехніка» ознайомили китайських фахівців зі зразками військової техніки власних розробок.

Генеральний директор Наукового парку «Київська політехніка» Володимир Гнат, проректор з перспективного розвитку КПІ ім. Ігоря Сікорського Олексій Новіков, головний конструктор КБ «Шторм» Сергій Пуха зробили повідомлення про перспективні напрями роботи науковців нашого університету задля зміцнення обороноздатності України.

Віце-президент Ліги оборонних підприємств України Юлія Висоцька, директор науково-технічного центру ВАТ «Меридіан» ім. С.П. Корольова Олег Присяжнюк, голова правління ВАТ «Меридіан» ім. С.П. Корольова В’ячеслав Проценко розповіли про спільну діяльність КПІ ім. Ігоря Сікорського та промислових підприємств України у галузі розробки та випуску військової техніки та озброєнь.

В завершальних виступах генерал Лю Шен і академік Михайло Згуровський підбили підсумки зустрічі.