16 лютого 2017 року відбулися Загальні збори Ради молодих учених КПІ ім. Ігоря Сікорського, делегати яких представляли всі підрозділи університету.

В  роботі зборів узяли участь проректор з навчально-виховної роботи д.т.н., професор П.О. Киричок і заступник проректора з наукової роботи д.т.н., професор В.Й. Котовський.

Голова Ради молодих учених КПІ ім. Ігоря Сікорського, старший викладач факультету електроенерготехніки та автоматики Олег Білецький представив річний звіт, де підкреслив необхідність розвитку співпраці з Радою молодих учених при Міністерстві освіти і науки України і Радою молодих учених при Національній академії наук України, а також презентував план роботи Ради на наступний рік.

Заслухавши звіт Олега Білецького, делегати одноголосно продовжили термін його повноважень ще на один рік згідно з п.3.4 Положення про Раду молодих учених КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Інф. департаменту науки та інноватики