4–5 січня 2017 року з ініціативи кафедри спортивного вдосконалення та профкому КПІ ім. Ігоря Сікорського відбувся Перший Різдвяний дитячий турнір з футзалу.

У змаганнях узяли участь п'ять команд: "Легіон ХХІ", "Легенда", "Політехнік", "Столиця", "Індустріальний".

Два дні тривала напружена боротьба за кубок Різдвяного турніру. Перше місце  посіла команда "Індустріальний". Друге місце виборола команда "Столиця", тренер – Андрій Кондратович, викладач кафедри спортивного вдосконалення. Далі місця розподілилися таким чином: "Легенда" – 3-тє місце, "Політехнік" – 4-те місце, "Легіон ХХІ" – 5-те місце.

Усі учасники турніру отримали сувеніри, а переможці і призери – кубки і медалі турніру. Батьки юних футболістів були дуже вдячні організаторам турніру за проведені змагання.

Турнір дав гідний старт дитячим спортивним заходам у Центрі фізичного виховання нашого університету. Організатори турніру –  Сергій та Андрій Журавльови запевнили, що дитячий Різдвяний турнір з футзалу стане традиційним.

Андрій Кондратович, ст. викл. каф. спортивного вдосконалення
Ольга Кожемяченко, голова дитячої комісії профкому