1 вересня в КПІ імені Ігоря Сікорського відбулося нагородження: Головне управління Федерації науково-технічних товариств Польщі відзначило своїми Почесними золотими знаками працівників нашого університету – заступника проректора з міжнародних зв'язків Євгена Поліщука і декана теплоенергетичного факультету професора Євгена Письменного.

В урочистій обстановці відзнаки вручили голова Секції випускників КПІ в Польщі  Януш Фукса і його заступник Зігмунт Нікодем. Як відзначили гості, нагороджені працівники КПІ докладають багато зусиль для підвищення ефективності співробітництва науковців наших країн.

У свою чергу, Януш Фукса і Зігмунт Нікодем отримали почесні дипломи університету за вагомий внесок у розвиток співробітництва між науковими, освітніми та виробничими закладами України і Польщі.

Після церемонії нагородження фахівці КПІ ім. Ігоря Сікорського поінформували гостей із Польщі про низку проектів, які могли б стати предметом спільної діяльності щодо розвитку високих технологій та інноваційного підприємництва.