Конкурс  International Miss KPI 2016 – найбільш очікувана подія для всіх іноземних студентів нашого університету – відбувся 31 березня у центрі консолідації студентів "Інтонація".

За почесний титул "Міжнародної Міс КПІ" змагалися шість учасниць, які представляли Китай, В'єтнам, Гану, Казахстан та Туреччину. Захід, як і аналогічний йому International Mister KPI, був проведений у стилі "Великого Гетсбі" – плавні лінії, вільні силуети, бісер, стрази та ін. Кожна з дівчат підібрала розкішний образ, в якому мала продефілювати перед глядачами.

Серед завдань конкурсу – представити свою країну і ознайомити з нею глядачів. Елегантна Зіонг Тхі Tгуй Оань та граціозна Чан Май Фіонг Уєн завітали до нас із В'єтнаму, чарівна Каргин Мерве познайомила з Туреччиною, запальна Ануансах Рита Бенуйва прилетіла аж із Гани, з культурою Казахстану ознайомила неповторна  Міргуль Садикова, а  Чжан Наньнань підкорила вродою Китаю. Однією з родзинок International Miss KPI 2016 стало дефіле в національних костюмах. Потім дівчата зробили приємний сюрприз глядачам і найактивнішим подарували сувеніри, привезені з рідних країн.

Свої таланти дівчата показували в різноманітних конкурсах. Деякі співали рідною мовою, хтось демонстрував незвичну техніку малювання, інші приваблювали запальними танцями та навіть читанням вірша трьома мовами. Гостей також розважали музичними номерами інші іноземні студенти.

Переможницею конкурсу International Miss KPI 2016 стала студентка ФЕЛ – запальна та весела Ануансах Рита Бенуйва (на фото третя зліва), яка підкорила не лише журі, а й глядачів та отримала титул  "Міс глядацьких симпатій". А ось за результатами голосування в Інтернеті титул "Міс Інтернет" відійшов елегантній студентці ФММ Зіонг Тхі Tгуй Оань (на фото перша справа), котра представляла В'єтнам. Усі учасниці були нагороджені подарунками від спонсорів.

International Miss KPI стала дійством, яке хоч і поступалося своїм розмахом Королеві КПІ, але за яскравістю й емоціями глядачів навіть перевершило її.

Наталія Віткалюк,  Ганна Галій, ВПІ