You are here

Новини сайтів ХТФ

[з 04.02.2019] Всеукраїнські олімпіади з біології, хімії, математики та фізики 

Шановні абітурієнти - 2019! КПІ ім. Ігоря Сікорського запрошує вас взяти участь у Всеукраїнських олімпіадах з біології, хімії, математики та фізики.

Вітаємо Жданюк Наталію Василівну з успішним захистом кандидатської дисертації!

5 липня 2019 року на спеціалізований вченій раді Д 26.062.09 у Національному авіаційному університеті МОН України асистент кафедри хімічної технології кераміки та скла Жданюк Наталія Василівна успішно захистила дисертацію на тему «Розробка сорбентів на основі модифікованих глин для захисту вод від неорганічних токсикантів» на здобуття ступеня кандидата технічних наук (21.06.01 – екологічна безпека). Колектив кафедри щиро вітає Жданюк Наталію Василівну та бажає подальших успіхів в наукових здобутках!

Абітурієнтам 2019 року вступу

До уваги абітурієнтів 2019 року вступу!Користуйтеся інформіцією присутньою на сайті кафедри ХТКМ у розділі "Абітурієнтам"Вступ на 1 курс за сертифікатами ЗНОВступ на 1 курс за дипломом молодшого спеціалістаВступ на 5 курс. МагістратураОфіційні документи. ВажливоКонтактна інформаціяСлідкуйте за оновленням інформації на сайті кафедри ХТКМ та на сайті Приймальної комісії КПІ ім. Ігоря Сікорського
x

Електронний кампус

Інформаційні ресурси

Викладачі КПІ

GitHub репозиторій