You are here

Новини сайтів ТЕФ

ОГОЛОШУЄТЬСЯ відкритим конкурс “Молодь – енергетиці України – 2019”

ХІХ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС «МОЛОДЬ ЕНЕРГЕТИЦІ УКРАЇНИ 2019: ВІДКРИТИЙ КОНКУРС МОЛОДИХ ВЧЕНИХ ТА ЕНЕРГЕТИКІВ» ОСНОВНІ ПОЛОЖЕННЯ Мета конкурсу полягає в широкому залученні молоді до вирішення проблем паливно-енергетичного комплексу (ПЕК) України; підвищенні техніко-економічних показників роботи ТЕС, АЕС та інших енергетичних об’єктів ПЕК; покращенні екологічних показників роботи енергоблоків; впровадженні нових енергозберігаючих та екологічно чистих технологій; підвищенні ефективності видобутку, підготовки та спалювання вітчизняного вугілля; розробці пропозицій щодо стратегії розвитку енергетики України. Основні завдання конкурсу: залучення молодих фахівців сфери енергетики, молодих вчених, провідних фахівців НАН України, вищих навчальних закладів, інститутів, енергетичних компаній і організацій Міністерство енергетики та вугільної промисловості , громадських науково-технічних об’єднань України енергетичного спрямування до вирішення проблем у галузі охорони довкілля, енергозбереження та підвищення економічності та надійності енергетики України. Під час конкурсу широке коло учасників матиме можливість надати пропозиції щодо впровадження нових екологічно чистих технологій в енергетику, використання, відтворення та збереження природних ресурсів, забезпечення екологічної безпеки функціонування ПЕК, ефективного використання енергії у виробництві, енергозбереження, а також запровадження моніторингу стану навколишнього середовища. Конкурс проводиться у наступних номінаціях: 1. «Паливно-енергетичні ресурси»; 2. «Теплова енергетика»; 3. «Нетрадиційні та відновлювальні джерела енергії»; 4. «Електроенергетика»; 5. «Екологія»; 6. «Економіка енергетики»; 7. «Енергозбереження та енергоефективність». 8. «Гідроенергетика» 9. «Атомна енергетика» Нагородження учасників конкурсу. За перше місце у кожній номінації присуджується диплом лауреата І ступеня. За друге місце присуджується диплом лауреата ІI ступеня. За третє місце присуджується диплом лауреата III ступеня. Решта конкурсантів отримують дипломи учасників конкурсу. Вимоги до учасників конкурсу та конкурсних робіт. До участі в конкурсі допускаються студенти вищих навчальних закладів, аспіранти, викладачі та працівники наукових установ віком до 35 років. Конкурсні роботи за темою конкурсу виконані українською мовою, обсягом до 40 сторінок, приймаються до 1 березня 2020 року. Роздруковану роботи та анкету учасника (форма анкети додається) надсилати за адресою: • 01032, м. Київ, вул. С. Петлюри, 27, к. 414, ОГ РСЕУ, контактні тел тел./факс: (044)239-45-22, (044)239-45-11, e-mail: rseu@ua.energy; • 03056, м. Київ, пр-т. Перемоги, 37, КПІ ім. Ігоря Сікорського, корп. 5, к.  210,контактний телефон (098)810-60-01, e-mail: innabednarska1@gmail.com, tes-kpi@ukr.net з поміткою «Конкурс «Молодь – енергетиці України 2019». Нагородження учасників конкурсу. Переможці та лауреати конкурсу в кожній із номінацій отримують почесні дипломи та подарунки.

Кафедра ТЕУ Т в АЕС проводить профорієнтаційну роботу в місті Вишневе

Викладачі Беднарська Інна Станіславівна та Шелешей Тетяна Вікторівна та студенти гр. ТС-81 Лисенко Лілія та Юрчук Вікторія кафедри ТЕУ Т та АЕС відвідали школи міста Вишневе 18 жовтня. Викладачі описали актуальність спеціальності “144 Теплоенергетика”, спеціалізації “Теплові електричні станції”. Учні шкіл запитували про можливість працевлаштування після навчання на данній кафедрі. Також майбутнім студентам було цікаво дізнатись які предмети вивчають на “Теплових електричних станціях”. Відповіді були надані в повному обсязі.

Шепетівські випускники шкіл обирали майбутні професії

Шепетівські випускники шкіл обирали майбутні професії 27 вересня 2019 року спеціалістами Шепетівська міськрайонна філія Хмельницького обласного центру зайнятості організовано і проведено інтерактивний профорієнтаційний захід «Подорож в світ професій»  в приміщенні Шепетівського міського будинку культури. Основною метою заходу була можливість зорієнтувати майбутніх випускників загальноосвітніх шкіл у виборі професії, допомогти обрати життєвий шлях, показати важливість правильного вибору конкурентоспроможної професії на ринку праці, розібратися у власних інтересах, можливостях та нахилах. Фахівці служби зайнятості ознайомили школярів з професіями, які користуються попитом на сучасному ринку праці, з формулою правильного вибору фаху та помилками, які можуть трапитись при виборі професійного майбутнього. На цьому заході довелось побувати представниці кафедри теплоенергетичних установок теплових і атомних електростанцій теплоенергетичного факультету КПІ ім. Ігоря СІКОРСЬКОГО Беднарській Інні Станіславівні. Вона наголошувала, що енергетика – це найважливіжа газуль України. Як зазначав в своєму інтерв’ю Білл Гейтс: “Випускники мене часто просять дати якийсь кар’єрну пораду. Мені пощастило, що моя юність припала на початок цифрової революції і у нас була можливість сформувати цю сферу. Якби мені довелося починати свій кар’єрний шлях сьогодні і шукати рівну ІТ за можливостями галузь, то я б розглянув наступні 3 напрями: 1) Енергетика, так як для того, щоб позбутися від злиднів і протистояти кліматичним змінам, нам буде потрібно чиста, доступна і надійна енергія. 2) Штучний інтелект, так як він дозволяє збагатити наше життя. 3) Біотехнології, так як вони сприяють продовженню життя і розвитку медицини” Атмосфера заходу була захопливою і доброзичливою. В даному заході взяли участь 550 учнів ЗОШ міста та району. Шепетівська міськрайонна філія Хмельницького обласного центру зайнятості   4 Attachments

Вітаємо з днем першокурсника студетнів кафедри теплоенергетичних установок теплових та атомних електростанцій!

Вітаємо з днем першокурсника студетнів кафедри теплоенергетичних установок теплових та атомних електростанцій!
x

Електронний кампус

Інформаційні ресурси

Викладачі КПІ

GitHub репозиторій