You are here

Новини студентства

Всеукраїнська конференція «Змішане навчання: Медіаграмотність для освітян»

Новини сайту ДНВР - Tue, 13/11/2018 - 12:25
Запрошуємо до участі у Всеукраїнській конференції «Змішане навчання: Медіаграмотність для освітян», яка відбудеться у Києві у приміщенні Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» (пр-т Перемоги, 37, 1 корпус, Зала засідань Вченої ради). Конференція буде присвячена запуску курсів із медіаграмотності на платформі «Prometheus», подальшому впровадженню змішаного навчання у навчальний процес в Україні, обміну досвідом між науковою спільнотою, заохоченню освітян до опанування новітніх освітніх технологій. У програмі виступи авторів курсів – кандидата політичних наук, доцента Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», директора Інституту світової політики, відомого політолога Євгена Магди, доктора психологічних наук, експерта з питань медіакультури та медіапсихології, заступника директора з наукової роботи Інституту соціальної та політичної психології Національної академії педагогічних наук України, завідувачки лабораторії психології масової комунікації та медіаосвіти, член-кореспондента НАПН України, члена Громадської ради при Національній раді України з питань телебачення і радіомовлення, наукового керівника всеукраїнського експерименту з масового упровадження медіаосвіти Любові Найдьонової та вчителя медіаграмотності та зарубіжної літератури, директора СШ №148 ім. Івана Багряного м. Києва, члена Колегії Міністерства освіти і науки, медіатренера, медіааналітика, консультанта медіаосвітніх проектів Сергій Горбачов. Також до конференції долучиться співавтор одного з найуспішніших курсів в історії платформи «Prometheus» «Критичне мислення для освітян» доктор педагогічних наук, професор кафедри історії України, керівник сектора лабораторії модерної історії України та інноваційних освітніх технологій Запорізького національного університету Сергій Терно, який представить свій новий онлайн-курс «Освітні інструменти критичного мислення». На вас чекає відеозвернення співзасновника платформи «Prometheus» Івана Примаченка та цікаві виступи провідних фахівців у галузі онлайн-освіти в Україні. Для участі, будь ласка, зареєструйтесь за посиланням https://goo.gl/forms/lkYXeFpOUtJfgL2K2 Участь в конференції безкоштовна. За результатами всі учасники одержать сертифікати.

Безеоштовна перевірка слуху в КПІ!

Новини сайту ДНВР - Tue, 13/11/2018 - 11:20
В рамках соціального проекту “Unmute” компанією “Все для вуха” буде здійснена безкоштовна перевірка слуху. Акція проходитиме 14-15 листопада 2018 році в КПІ імені Ігоря Сікорського в приміщенні Радіо КПІ, 31 корпус, цокольний поверх (за гуртожитком №15) і триватиме з 14:00 до 17:30 год. Співорганізаторами заходу також являється Студентська соціальна служба КПІ імені Ігоря Сікорського. Ціль акції – спонукати студентську молодь до збереження власного здоров’я, адже кожна 10-та людина в Україні має порушення слуху, але не кожна з них знає про це. Метою акції є розвінчання міфу про те, що зниження слуху стосується тільки людей похилого віку. Особливо в сучасному світі, коли молоді люди щоденно слухають багато музики на високій гучності та практично щодня стикаються з шумовим забрудненням. І, оскільки, зниження слуху не завжди помітно суб”єктивно, дуже важливо перевірити слух за допомогою спеціального обладнання, вчасно виявити наявність порушень та звернутись до лікаря. Проект “Unmute” створений слабочуючою Наталією Петренко у відповідь на допомогу людям, котрі зібрали для неї кошти на нові слухові апарати. Акт вдячності вилився у масштабний проект. Партнером соціального проекту є компанія “Все для вуха”, яка має у своєму арсеналі надсучасне обладнання для виїзної перевірки слуху та обіцяє в межах проведення акції приємний сюрприз для однієї з кафедр КПІ імені Ігоря Сікорського.  

Вісімнадцятий радіодиктант національної єдності

Новини сайту ДНВР - Tue, 06/11/2018 - 16:15
Цієї п’ятниці 9 листопада пишемо Вісімнадцятий радіодиктант національної єдності. Приходьте! Зустрічаємося у 12 залі (6 поверх Бібліотеки КПІ) об 11:00. З собою варто захопити зошит чи листочки та ручку!  Текст радіодиктанту оприлюднять на сайті UA: Українське радіо 11 листопада, тож кожен учасник потім матиме змогу перевірити себе.

Ярмарок вакансій «be Ahead. Осінь 2018»

Новини сайту ДНВР - Fri, 02/11/2018 - 14:07
Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» та Центр розвитку кар’єри запрошує відвідати Ярмарок вакансій «beAhead. Осінь 2018», який проходитиме 8 листопада 2018 року на території університету (адреса заходу: м. Київ, вул. Борщагівська, 126, корпус 18, хол 2-го поверху), з 10:00 до 16:30.  На Ярмарку будуть представлені більше ніж 35 компаній (ТОВ «НІК-ЕЛЕКТРОНІКА», ТОВ “ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ “СТУДІЯ 1+1”, 3Shape, British American Tobacco Ukraine,  Dentsu Aegis Network Ukraine, Innower, ТОВ «Костал Україна», KPMG,  Альфа-Банк Україна, Штайнер Україна, срі, LEXX International, Білоцерківський завод «Трібо», SMART business, Genesis, EVO, SoftServe, ТОВ «Діскордія-Київ», M.E.Doc, PepsiCo, БРСМ, Xpand Ukraine, Фарос Продакшн, Materialise Ukraine, Intetics, ТОВ “Вент-Сервіс”, GlobalLogic, ПрАТ «Вентиляційні системи» та інші), що зацікавлені у працевлаштуванні перспективних студентів та молодих спеціалістів. Під час Ярмарку студенти і випускники КПІ ім. Ігоря Сікорського, а також інших ВНЗ  зможуть ознайомитись з діяльністю представлених компаній та організацій, отримати інформацію про наявні вакансії та відкриті програми з працевлаштування, стажування, проходження практики, матимуть можливість відвідати презентації від компаній 3Shape, Штайнер Україна, Materialise Ukraine та SMART business інші. Запрошуємо всіх бажаючих!!! Вхід вільний!

Екскурсія на виробництво Бритіш Американ Тобакко Україна

Новини сайту ДНВР - Fri, 26/10/2018 - 12:51
У рамках популяризації інженерних професій серед молоді й безпосередньо серед дівчат, 17 жовтня 2018 року відбулася екскурсія для студенток КПІ ім. Ігоря Сікорського на виробництво Бритіш Американ Тобакко Україна, а саме – на Прилуцьку тютюнову фабрику. Бритіш Американ Тобакко Україна — перше підприємство з іноземними інвестиціями в тютюновій галузі України, яке було засноване в 1993 році на базі Прилуцької тютюнової фабрики. На фабриці представлене сучасне високотехнологічне обладнання з новітніми виробничими лініями, що дають змогу виготовляти продукцію світового рівня якості, а отже, виникає потреба в професійних кадрах для управління такими технічними процесами. День, проведений на фабриці, був цікавий та насичений. Для студенток КПІ ім. Ігоря Сікорського була організована ознайомча екскурсія на виробництво, відбулася цікава зустріч із директором з виробництва регіону «Україна, країни Кавказу та Центральної Азії, Білорусь» Артемом Скрипкою та іншими працівниками підприємства, під час яких студентки отримати відповіді на питання технічних особливостей виробництва та його можливостей, а також як досягти успіху в кар’єрі молодому спеціалісту. Було приємно відчувати себе частиною великої, дружньої сім’ї, яка відкрита для поповнення новими членами команди, а саме студентами КПІ ім. Ігоря Сікорського. Дякуємо колективу Бритіш Американ Тобакко Україна за надану можливість ознайомитись із виробництвом та бажаємо успіхів і нових досягнень. До нових зустрічей!

Підсумки Дня Донора КПІ

Новини сайту ДНВР - Fri, 26/10/2018 - 12:39
24 жовтня в ССС відбулася Благодійна акція з донорства крові “День Донора в КПІ”, що стала вже традиційною в нашому університеті. До заходу долучилося 50 КПІшників з числа студентів та співробітників Університету, 38 з яких допустили до кроводачі і які стали донорами крові. Силами Університету сьогодні було забрано 17,1 літрів крові на потреби Київського міського центру крові, що забезпечує компонентами крові медичні заклади м. Києва. Всі учасники акції пройшли вступний інструктаж з донорства крові та безкоштовне вірусологічне (на ВІЛ – інфекцію, гепатити В і С та сифіліс), біохімічне та клінічне обстеження крові, огляд терапевта та отримали необхідні документи про здачу крові та 73 грн компенсації на обід. Під час проведення даної акції відбулося поповнення Бази донорів крові КПІ ім. Ігоря Сікорського, яка використовується для приватних звернень КПІшників, що потребують донорської крові. Наразі в базі 457 людей. Захід був спрямований на популяризацію донорського руху серед студентської молоді в рамках Державної програми сприяння розвитку донорства в Україні та мав на меті підвищення соціального статусу університету шляхом прояву соціальної відповідальності. Акція відбулася за підтримки партнерів ССС Благодійної спільноти «GO LIFE» та ВМГО «Асоціація молодих донорів України» завдяки яким кожен учасник Дня Донора КПІ отримав приємні подарунки (знижки до 30% на продукцію та послуги від 27 різних компаній). Волонтери ССС частували учасників акції чаєм, кавою, печивом, фруктами та домашнім варенням. Всі донори запрошувались до участі у міні-арт-перформансі: писали свої побажання майбутнім донорам або свої емоції від заходу на паперових крапельках крові та прикрашали ними “дерево життя”, гілки якого символізували венозну та артеріальну кров.

Фонд Віктора Пінчука розпочинає 13-й конкурс стипендіальної програми «Завтра.UA»

Новини сайту ДНВР - Tue, 23/10/2018 - 16:13
Деталі за посиланням: https://zavtra.in.ua/2018/10/17/fond-viktora-pinchuka-rozpochynaye-13-j-konkurs-stypendialnoyi-programy-zavtra-ua/

Соціальна програма Scholarship

Новини сайту ДНВР - Mon, 22/10/2018 - 14:30
Запрошуються студенти денної, вечірньої та заочної форм навчання Національного технічного університету України «Київського політехнічного інституту імені Ігоря Сікорського» прийняти участь у соціальній програмі Scholarship. Головний приз – грант (стипендія) у розмірі 35.300 грн. на сплату року навчання в Вашому навчальному закладі. Ця сума розподіляється між учасниками, які написали найкращі роботи. УЧАСТЬ ПОВНІСТЮ БЕЗКОШТОВНА. Детальніше про умови конкурсу дивіться тут: https://seoquick.com.ua/scholarship-ua/

Студентський конкурс “Авіатор”

Новини сайту ДНВР - Mon, 22/10/2018 - 11:18
Стартував конкурс Фонду Бориса Колеснікова «Авіатор 2019». 4 жовтня  відбулося урочисте відкриття всеукраїнського освітнього проекту «Авіатор 2019». Він проводиться увосьме благодійним Фондом Бориса Колеснікова. Мета конкурсу – дати можливість студентам знайти застосування своїм ідеям і знанням, мотивувати амбітну і цілеспрямовану молодь розвивати вітчизняні промисловість і економіку. «Авіатор 2019» складається з чотирьох відбіркових етапів: вирішення задач з точних наук; тестування з теорії та історії авіаційної галузі; перевірки знань з технічної англійської; презентації власної розробки. Потенційні конкурсанти повинні зареєструватися на сторінці в Фейсбуці до 13 листопада. У проекті можуть взяти участь студенти денної форми навчання і молоді фахівці (від 17 до 25 років включно). 100 переможців конкурсу відвідають галузевий форум International Paris Air Show Le Bourget 2019 у Франції. Менеджер проекту “Авіатор-2019” Едуард Кузмін, тел. +38 067 472 84 47  

СВЯТО ГАРБУЗА

Новини сайту ДНВР - Mon, 22/10/2018 - 11:08
24 жовтня – 2 листопада  Музей відкриває таємниці для всіх охочих!!!  Протягом останнього тижня жовтня музей пропонує студентам та викладачам нове трактування символу європейського дня усіх святих (Хелловіну) – гарбуза. Інтерактивна екскурсія буде спрямована на розвиток критичного мислення, формування загальнокультурної компетенції та дозволить відвідувачам по-новому розглянути експозицію музею.  Інтерактивна екскурсія «Українське народне декоративне мистецтво з акцентом. ГАРБУЗ». На  вас чекають цікава прогулянка експозицією у пошуках «гарбузових» експонатів,  знайомство з творами декоративного мистецтва, захопливі історії про пана Гарбуза, загадки, прислів’я, фразеологізми, вірші, караоке, мовна хвилинка, квестові завдання, веселі ігри, мультфільми, фотозона. Подарунки найактивнішим! Вартість: екскурсійне обслуговування 300 грн. з групи + вхідний квиток 20 грн. з особи Тривалість: 60 хв. Екскурсія проводиться для груп від 10 до 25 осіб. Комплексна програма «Свято Гарбуза» На  вас чекають цікава прогулянка експозицією у пошуках «гарбузових» експонатів,  знайомство з творами декоративного мистецтва, захопливі історії про пана Гарбуза, загадки, прислів’я, фразеологізми, вірші, караоке, мовна хвилинка, квестові завдання, веселі ігри, мультфільми, фотозона. Крім того, зустрінетесь з героями п’єси Григорія Квітки-Основ’яненка «Сватання на Гончарівці» та Знавцем Гарбузових Справ. А ще власноруч створите листівку на майстер-класі «Гарбуз пальчиками» (гуаш). Подарунки найактивнішим! Вартість: 100 грн. з особи Тривалість: 90 хв. Екскурсія проводиться для груп від 10 до 25 осіб. Увага! Обов’язкове попереднє замовлення за три(3) доби! Тел.: 280-36-93; (068) 778-02-70; (066) 675-72-68 Е-mail: novmuz@ukr.net Наша адреса: вул. Лаврська, 9, корп. 29 Слідкуйте за новинами музею та беріть участь у наступних програмах! 5-11 листопада – культурно-освітня програма «Слово до слова – зложиться мова» до Дня української писемності та мови. 5 листопада – 9 грудня – культурно-мистецька програма «Білокурівський  листопад» до 118-ої річниці з дня народження народної художниці України Катерини Білокур.  

Проект “Київ заговорить англійською”

Новини сайту ДНВР - Mon, 22/10/2018 - 10:48
Інформуємо, що ТОВ “Академія навичок” спільно з Асоціацією інноваційної та цифрової освіти за підтримки КНП “Освітня агенція міста Києва” пропонує сприяти запровадженню масового безкоштовного навчання англійської мови для киян у рамках проекту “Київ заговорить англійською”, що став переможцем Громадського бюджету міста Києва. Проект “”Київ заговорить англійською” передбачає навчання мешканців Києва англійської мови: -онлайн навчання на сайті http://www.lingva.ua ; -проведення English Speaking Clubs в мерії Києва, закладах загальної середньої та вищої освіти м.Києва, державних та комунальних органах влади; -проведення навчальних вебінарів з методологом проекту Віталієм Зубковим, який викладає 5 європейських мов понад 20 років; -навчання викладачів, школярів, студентів закладів освіти м.Києва за методом змішаного навчання із використанням платформи Lingva.Skills, що допоможе значно підвищити якість навчання ; -показ англомовних фільмів. Більш детальна інформація розміщена на сайті http://www.lingva.ua

16-20.10.2018 VІІ Фестиваль інноваційних проектів «Sikorsky Challenge 2018»

Новини сайту ДНВР - Fri, 12/10/2018 - 16:52
16-20 жовтня 2018 року на базі Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» проходитиме VІІ Фестиваль інноваційних проектів «Sikorsky Challenge 2018» Фестиваль інноваційних проектів «Sikorsky Challenge» – одна з найголовніших щорічних подій в сфері інноватики України. Він збирає не лише розробників проектів у багатьох галузях науки і техніки, але й представників великого інвестиційного бізнесу. Метою фестивалю є визначення найцікавіших і найактуальніших проектів у різних галузях техніки та надання авторам кращих з них сприяння у комерціалізації своїх розробок, створенні стартапів і виведенні інноваційних продуктів на національний та міжнародні ринки. Участь у фестивалі можуть брати як визнані в професії фахівці та сивочолі професори, так і студенти та школярі, які лише обирають власний шлях у житті. У рамках Фестивалю відбудуться: Конкурс стартапів; Конкурс науково-технічної творчості школярів; Виставка-конкурс «Майбутнє України». Авторські колективи проектів-переможців конкурсу стартапів отримають можливість реалізувати свої проекти у середовищі Наукового парку «Київська політехніка» за підтримки грантових та венчурних фондів. Переможців конкурсів буде оголошено 19 жовтня.

Шановні колеги та студенти КПІ ім.Ігоря Сікорського!

Новини сайту ДНВР - Fri, 12/10/2018 - 16:01
12 жовтня біля Міжконфесійного храму Святителя Миколи Чудотворця відбулося урочисте покладання квітів до пам’ятника Київським політехнікам, полеглим за Україну присвячене Дню захисника України.

Шановні студенти!

Новини сайту ДНВР - Fri, 12/10/2018 - 13:30
Акцентуємо Вашу увагу, що оскільки державне свято День захисника Вітчизни 14 жовтня припадає на неділю, то понеділок 15 жовтня 2018 року є вихідним днем.

Шановні студенти та працівники КПІ імені Ігоря Сікорського!

Новини сайту ДНВР - Fri, 12/10/2018 - 12:13
З нагоди 120 річчя заснування  університету та у рамках проведення щорічного мистецького конкурсу «Таланти КПІ» в картинній галереї розпочато прийом художніх робіт, присвячених цій визначній даті! приймаються оформлені роботи за номінаціями: ЖИВОПИС, ГРАФІКА, ДЕКОРАТИВНО-ПРИКЛАДНЕ МИСТЕЦТВО, ВИШИВКА виставка відкриється на початку листопада у виставковій залі корпусу №7 За всіма довідками звертайтесь: Картинна галерея к. 201 т. 204-91-35 роботи приймаються до кінця ЖОВТНЯ

Школа ораторського мистецтва

Новини сайту ДНВР - Fri, 12/10/2018 - 10:31
З 22 жовтня по 18 грудня 2018 року в приміщенні Студентської соціальної служби КПІ ім. Ігоря Сікорського щопонеділка та щовівторка з 19.00 по 21.30 будуть проводитись практичні заняття Школи ораторського мистецтва. Відповідальні особи: Барвінко Михайло тел. 098 028 54 98 Лисак Богдан тел. 050 108 72 46

Що? Де? Коли?

Новини сайту ДНВР - Thu, 11/10/2018 - 11:56
13 жовтня 2018 року Студентська рада Інституту енергозбереження та енергоменеджменту організовує інтелектуальну гру Що? Де? Коли? Початок о 12.00 Місце проведення  – Зала № 12 Науково-технічної бібліотеки ім. Г.І. Денисенка

Зустріч з освітянами із Франції

Новини сайту ДНВР - Thu, 11/10/2018 - 09:15
10 жовтня КПІ ім. Ігоря Сікорського відвідала делегація Університету Ле Ман (Французька Республіка) під керівництвом його президента Рашида Ел Гурома. До її складу також входили проректор з міжнародних зв’язків Еліан Елмалех та відповідальний за розвиток міжнародних зв’язків факультету науки та технологій Ніріна Рандріанантоандро. З гостями зустрілися перший проректор КПІ ім. Ігоря Сікорського академік НАН України Юрій Якименко, проректор з навчально-виховної роботи Петро Киричок, керівник відділу міжнародних проектів департаменту міжнародного співробітництва університету Сергій Шукаєв, координатор українсько-французьких проектів університету Ольга Огурцова, директор Українсько-Французького центру КПІ ім. Ігоря Сікорського Ольга Дорош, координатор співпраці з закордонними партнерами на ПБФ Володимир Боровицький, координатор співпраці з закордонними партнерами на ХТФ Тетяна Дуда та інші. КПІ ім. Ігоря Сікорського співпрацює з Університетом Ле Ман достатньо давно. Понад те, вже майже десять років між університетами діє угода щодо програми подвійного диплому, до якої залучено сім факультетів Київської політехніки. Отож учасники зустрічі обговорили питання розширення співробітництва. Наголос при цьому було зроблено на організації академічних обмінів за Програмою академічної мобільності Європейського Союзу «Erasmus+» та внутрішніми французькими програмами. Також обговорювалися можливості залучення до обмінів не лише студентів магістратури, але й тих, хто здобуває ступінь PhD, а також викладачів. І, звісно, дослідників, які могли б спільно реалізовувати інноваційні проекти. За усіма цими питаннями було досягнуто згоди. Крім того, представники Університету Ле Ман обговорили зі співробітниками приладобудівного та хіміко-технологічного факультетів деякі конкретні напрями співпраці, а також оглянули кампус університету та експозиції Державного політехнічного музею України при КПІ ім. Ігоря Сікорського. За інформацією https://kpi.ua

Цікаві лекції у залах Науково-технічної бібліотеки ім. Г.І. Денисенка

Новини сайту ДНВР - Wed, 10/10/2018 - 11:45
11 жовтня 2018 року Зала №12 з 18.00 до 22.00 лекція “Непал. Ця країна змінює кожного”, організатор – Вечірня Школа Мандрів Зала №10 з 19.00 до 20.30 лекція “Стартап-Легко”, організатор Бібліотека КПІ Зала №4 (Відкритий простір “Belka Space”) з 18.00 до 19.30 лекція “Сфера комп’ютерної графіки в Україні” від Маркович Марини

Pages

x

Електронний кампус

Інформаційні ресурси

Викладачі КПІ

GitHub репозиторій