You are here

MMI sites News

Теми дипломів

У розділах "Дипломне проектування магістрів" та "Дипломне проектування спеціалістів" додані теми дипломних проектів і робіт. Там же є графіки предваріетльной огляду дипломів і графіки захистів. Є склади державних екзаменаційних комісій.

Відкритий набір на курси

Відкритий набір на курси програмування верстатів з ЧПК. Курс підготовки розрахований на 48 академічних годин. Навчання проводиться переважно у другій половині дня (графік узгоджується з групою). Кількість слухачів у групі - 5..12 осіб. Після закінчення курсу та успішної здачі залікової роботи, видається сертифікат. Програма навчання: 1. Обладнання HAAS. Технологічні можливості 2. Основи програмування 3. Підготовка управляючих програм в САМ-системі   Для реєстрації необхідно заповнити форму.  

Оновлений перелік журналів, що індексуються у SCOPUS (вересень 2018)

Новини сайту ММІ - Sun, 21/10/2018 - 11:47
Три рази на на рік на сайті компанії Elsevier оприлюднюється список журналів, які індексуються в базі даних Scopus. На початку жовтня 2018 р. викладено cписок журналів, які індексуються в Scopus, станом на вересень 2018 р. (завантажити список).

Інформація від наших партнерів FabLab

27 – 30 жовтня 2018 року в ФабЛабі ХНЕУ ім. С. Кузнеця відбудеться Tech Марафон «SMART AREA» зі створення технологічних проектів. Tech Мафарон проводиться в рамках Європейського проекту ERASMUS+ FabLab (http://fablab-erasmus.eu/) на унікальному 3D обладнанні. Особливий приз команді дівчат. Організатори Марафону: ФабЛаб ХНЕУ ім. С. Кузнеця, Web-Manufacture, IT cluster Харкова. Реєстрація учасників… Continue reading

МІСТО ПРОФЕСІЙ - Дорослим вхід лише у супроводі дітей!

Новини сайту ММІ - Thu, 11/10/2018 - 21:32
6 жовтня 2018 року в парку ім. Тараса Шевченка - Механіко-Машинобудівний Інститут прийняв участь в "Місті Професій". Сотні дітей, щирі дитячі очі, щира зацікавленість фізикою та хімію. Куди ж вона зникає? Запрошуємо до обговорення в Facebook

Вручення сертифікатів спільного українсько-німецького факультету машинобудування (СУНФМ)

Новини сайту ММІ - Thu, 11/10/2018 - 21:20
02 жовтня 2018 року відбувся урочистий прийом заступниці посла ФРН з питань освіти та науки, пані Андреа Штор. Було проведено урочисте вручення сертифікатів студентам 4-го та 5-го курсу Спільного українсько-німецького факультету машинобудування (СУНФМ) про проходження навчання з програмування контролерів Siemens та передачі промислового логічного контролера Siemens Simatic S7-1200 та сенсорної панелі оператора Siemens TouchPanel KT400. Цей проект було організовано спільними зусиллям разом з представниками посольства ФРН в рамках українсько-німецького року мов.  Слід зазначити, що отримані студентами сертифікати є міжнародного зразка та визнаються не лише в Україні, а й по всьому світу, що значно підвищує шанси майбутніх випускників СУНФМ на більш високооплачуване працевлаштування. Передане на СУНФМ сучасне обладнання буде застосоване в курсі «Мехатроніка» для студентів 3-го курсу. Загалом для організації та проведення технічних семінарів та придбання сучасних засобів автоматизації для СУНФМ посольством ФРН було витрачено більше 150 тис. грн.

Тестування для заміщення вакантних посад

  Шановні студенти старших курсів та випускники! Запрошуємо всіх охочих пройти тестування від компанії Прогрестех-Україна для заміщення вакантних посад інженерів-конструкторів, інженерів-технологів та інженерів-механіків за низкою спеціалізацій та напрямків знань. Особам, що здобувають чи вже отримали фах за такими галузями знань як механічна інженерія, електрична інженерія, автоматизація та приладобудування, електроніка та телекомунікації, архітектура та будівництво, або вбачають себе в найближчому майбутньому в якості інженера за переліченими напрямками – пропонуємо обрати відповідний вид тестування згідно ваших побажань та кваліфікації. Детальніше...

Екскурсія на фабрику British American Tobacco

Унікальна пропозиція тільки для студенток КПІ! Запрошуємо тебе 17 жовтня на екскурсію на фабрику British American Tobacco у Прилуках. Ти зможеш побачити на власні очі сучасне високотехнологічне виробництво та дізнатися, якою крутою може бути кар’єра жінки на виробництві світового класу. Отже, на тебе чекає: екскурсія на сучасне виробництво; зустріч з керівництвом фабрики; спілкування з дівчатами, які вже зробили успішну кар’єру; креативний воркшоп. Що потрібно зробити? Просто заповнити анкету. Встигни зареєструватися, набір триває до 11 жовтня!   Поїздка планується на цілий день. Виїзд з місця збору планується не пізніше 8:00, тривалість поїздки 2,5 години, повернення до Києва приблизно о 19:00  

Кар’єра в Прогрестех-Україна

У цю п’ятницю, 5 жовтня компанія Прогрестех-Україна проводить зустріч по можливостям працевлаштування для студентів та випускників. Початок о 15:00 у великій фізичній аудиторії, корпус 1, КПІ ім. Ігоря Сікорського. Гість заходу – The Boeing Company.

Екскурсія ММІ для студентів “Нововолинський електромеханічний коледж”

Новини сайту ММІ - Wed, 03/10/2018 - 16:23
ММІ відвідало 50 студентів ДВНЗ “Нововолинський електромеханічний коледж”, які навчаються за спеціальностями 131 "Прикладна механіка", 141 "Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка" та 123 "Комп'ютерна інженерія". В рамках зустрічі студенти відвідали лабораторії кафедри ММІ і музей КПІ ім. Ігоря Сікорського. Планується подальша співпраця з випускниками коледжу.

Хакатон «Circular Economy Hackathon 2018»

Шановні колеги! Інформуємо Вас про те, що Міністерство освіти і науки України з метою збільшення вітчизняних досягнень у сфері інноваційної діяльності та трансферу технологій, розвитку ініціатив у напрямках енергоефективності та збереження екології пропонує науковцям КПІ долучитися до участі у заході – хакатоні «Circular Economy Hackathon 2018», який буде проходити 14-15… Continue reading

Віталій ПАСІЧНИК: МИ «БУДУЄМО» НЕ ГОНОЧНУ МАШИНУ, А ІНЖЕНЕРІВ

Новини сайту ММІ - Tue, 02/10/2018 - 11:40
Уже чотири роки студенти Київської політехніки проектують і власноруч створюють гоночні боліди. Відбувається це не просто так: у 2014 році молодь вирішила приєднатися до проекту Formula Student. Що це за змагання, як вдається будувати машини «з нуля» і, найголовніше, – яка ідея спонукає членів команди проводити сотні годин у майстерні, «Освіта України» поцікавилася у координатора проекту «Формула Студент КПІ», завідувача кафедрою інтегрованих технологій машинобудування КПІ ім. Ігоря Сікорського Віталія ПАСІЧНИКА.

Єдність та протиріччя сучасних програм для розрахунку напружень та старого доброго опору матеріалів

Новини сайту ММІ - Tue, 02/10/2018 - 11:39
{youtube}https://youtu.be/A3wqDrX3plg{/youtube} Науково-популярна лекція: 30 хвилин про розрахунки на міцність, на папері чи на комп'ютері? Про єдність та протиріччя сучасних програм для розрахунку напружень та старого доброго опору матеріалів. Лекцію читає Вакуленко Сергій - співробітник "Soft Engineering Group".

ММІ та АгроЕкспо2018

Новини сайту ММІ - Tue, 02/10/2018 - 11:38
Четвертий рік поспіль ми відвідуємо цю виставку. І кожен раз розумію немає меж вдосконаленню. Знов покращення, знов інновації. Цього разу взяла з собою студентів і освідомила треба їздити тільки з ними. Вони бачать за один день виставки стільки сучасної вітчизнянної та закордонної техніки, скільки не побачать за всі роки навчання. Можливість відвідати виробництво європейського рівня, що ще треба молодої людині, щоб підтвердити свій вибір у майбутню професію?

ММІ та ITForum Запоріжжя

Новини сайту ММІ - Tue, 02/10/2018 - 11:27
Виставкова зала International IT Forum 2018 перетворилася на справжнє свято майбутнього: більше 30 новинок у сфері робототехніки від кращих українських і світових компаній та університетів, серед яких були присутні і ми Механіко-Машинобудівний Інститут. Ознайомитися з останніми розробками, поуправляти роботами, поспілкуватись та пограти з ними – можна було в зоні виставки ROBOTECH!

Фото та відео звіт ТехноАрт КПІ 2018

Новини сайту ММІ - Tue, 02/10/2018 - 10:15
8 вересня відбувся фестиваль ТехноАртКПІ. Учасники демонстрували видовищні хімічні досліди, зконструювані моделі, робототехніку. Їздили швидкісні боліди. Одночасно на площі проходив фестиваль Kyiv Extreme Fest.Були професійні батути від Jumping Hall, зона паркуру, боулдеринг. {youtube}https://youtu.be/DF5a3N7LP3U{/youtube} {youtube}https://youtu.be/MvGcahVtQhQ{/youtube}

Контрольні заходи

Додана корисна інформація про контрольні заходи на сесію. Зокрема доданий розподіл студентів останніх курсів бакалаврів і магістрів по дипломних керівниках.Так само викладені переліки контрольних заходів : курсових і дипломних робіт, заліків і іспитів для усіх курсів нашої кафедри.

Бланки для дипломників

У розділах дипломного проектування магістрів встановлені бланки індивідуальних планів, а в дипломномого проектування бакалаврів виставлені бланки завдання. Обидва цих бланка повинні бути заповнені студентами разом зі своїми керывниками дипломів чи дисертацій в найкоротші терміни. Так само повністю оновлена інформація про розподіл дипломників між дипломними керівниками.

Pages

x

Електронний кампус

Інформаційні ресурси

Викладачі КПІ

GitHub репозиторій