You are here

IFF sites News

ПОЗДОРОВЛЯЄМО !

Новини сайту ІФФ - Sat, 13/07/2019 - 10:46
Студенти кафедри фізики металів Легеза Роман і Бесєдін Ігор в складі авторів старт-ап проекту "Fluid Technology…" зайняли перше місце в конкурсі «ZERNO challenge 2019» в рамках Національних змагань «ENACTUS UKRAINE СЕЗОНУ 2018-2019». Приз за перше місце – 3000€ !     Тепер за умовами конкурсу, наші студенти мають представляти Україну на міжнародному рівні – на всесвітньому конкурсі старт-ап проектів «Innovation Race for Sustainability» в Германії (Франкфурті), наприкінці липня 2019 року (https://enactus.org.ua/nc2019).   1. Національні змагання .«ENACTUS UKRAINE СЕЗОНУ 2018-2019» проходили за підтримки Міністерства молоді та спорту України. В них взяли участь: 250 cтудентів (команди Enactus, які представлять результати своїх соціально-підприємницьких проектів, та студенти-активісти, які жадають нових знань і випробують свої сили прямо на хакатоні соціальних проектів); 80 представників бізнесу (керівники компаній, які є впливовою групою лідерів бізнесу з різних сфер діяльності, представники компаній із PR, CSR, HR напрямів). НАЦІОНАЛЬНІ ЗМАГАННЯ «ENACTUS UKRAINE СЕЗОНУ 2018-2019» – ЦЕ: 40 соціально-підприємницьких проектів; 20 ВНЗ України; 17 Глобальних Цілей ООН. 2. Нижче наводиться інформація про старт-ап проект "Fluid Technology…" та склад команди його авторів – FLAZteam. Серед координаторів команди проекту – доцент кафедри фізики металів Інженерно-фізичного факультету КПІ ім. Ігоря Сікорського Демченко Л.Д. Проект виконаний спільно із співробітниками НАН України (керівник координатор від НАН України – к.ф. м.н. А М. Титенко). Але спочатку в КПІ було розроблено старт ап проект для участі у Всеукраїнському фестивалі "Sikorsky Challenge" осінь 2017 і осінь 2018 і тоді той проект переміг (підписали з інвестором – Фондом науково технічного розвитку імені академіка В.С. Михалевича – меморандум про інвестування в проект і підтримку з боку інвестора При підготовці старт ап проекту для конкурсу ZERNO CHALLENGE 2019 доц. Л.Д. Демченко безпосередньо керувала в КПІ студентами.   

Підсумки першого етапу вступних випробувань

Підсумки першого етапу вступних випробувань вступників на здобуття ступеня магістра, 2019 р.

Стань архітектором матеріалів та власного майбутнього

132 Матеріалознавство 136 Металургія Запрошуємо вступників на навчання за усіма рівнями вищої освіти:  

Призначення стипендії

Новини сайту ІФФ - Thu, 04/07/2019 - 11:07
Список студентів ІФФ, рекомендованих на призначення академічної стипендії з 01.07.2019 розташовано на сайті.   Перейти за посиланням

Рейтинг студентів ІФФ

Новини сайту ІФФ - Thu, 04/07/2019 - 11:02
Перейти за посиланням

Запрошуємо на магістерські програми бакалаврів інженерних та неінженерних спеціальностей на бюджетні місця

Кафедра Високотемпературних матеріалів та порошкової металургії запрошує випускників з дипломами бакалавра на навчання за спеціальностями:

Організаційні збори студентів 4 курсу

Організаційні збори студентів, щодо проведення вступних випробовувань на навчання для здобуття ступеня  магістра відбудуться 21 червня 2019 р. в ауд. 101 9 корпус о 12:00. Детальна інформація про іспити та час І етапу конкрсного відбору 01.07.2019 - 09.07.2019

Матеріали конференції Нові матеріали і технології в машинобудуванні-2019

Уважаемые коллеги! По материалам работыXІ-й Международной научно-технической конференции«Новые материалы и технологии в машиностроении-2019»,которая состоялась 30…31 мая 2019 г.опубликован сборник материалов конференции http://foundry.kpi.ua/images/stories/conference/conferenziya_2019.pdf Всем участникам огромное спасибо за участие в конференции.Приглашаем принять участие в работе XІІ-й Международной научно-технической конференции«Новые материалы и технологии в машиностроении-2020».

Розподіл додаткових балів до стипендії студентам

Новини сайту ІФФ - Wed, 12/06/2019 - 12:09
           11.06.2019 відбулося засідання стипендіальної комісії ІФФ з приводу розподілу додаткових балів до стипендії студентам за результатами літньої сесії 2018-2019 н.р.          Список студентів, які мають додаткові бали , розташований на сайті Перейти за  посиланням

ІФФ на фестивалі ТехноАрт КПІ

Новини сайту ІФФ - Sun, 09/06/2019 - 06:12
Вчора, на фестивалі ТехноАрт КПІ біля локації Інженерно-фізичного факультету панувала особлива наукова атмосфера. Наші спеціалісти показали, як можна спалити сталь, продемонстрували ефект пам"яті форми матеріалів, які повертаються у вихідний стан після нагрівання. Як матеріалознавці займаються розробкою нових і впроваджують вже отримані матеріали у багатьох галузях промисловості (імланти з біоінертного сплаву титану, шестерні для автомобілів, фільтри для очистки нафти та ін.). Було створено міні лабораторію, де відвідувачі спостеріагали за тим, як розплавлений метал заливали у піщані форми і за декілька хвилин отримувались красиві брелки. Показано, як деформується метал і змінюється його структура і все це з використанням спеціального мікроскопу. Звичайно це лише маленька частина того, що ми робимо на факультеті. Відвівудувачів рятували від спеки прохолодним безалкогольним мохіто, приготованим нашими фахівцями з використанням рідкого азоту (молекулярна кухня!!!). Самих кмітливих школярів запрошували на квест, який організував Інженерно-фізичний факультет: "У пошуках валірійської сталі". Переглянути більше фото і відео можна на сторінці https://www.facebook.com/iff.kpi.ua/  

ШАНОВНІ ВИПУСКНИКИ ІФФ 2019 року!!!

Новини сайту ІФФ - Thu, 06/06/2019 - 10:13
ЩИРО ВІТАЄМО ВАС із завершенням навчання та здобуттям ступеня вищої освіти МАГІСТР. Хай щастить вам. Урочисте вручення дипломів відбудеться 10 червня2019р. о 14–й годині в Залі Вченої Ради (1-й корпус). Деканат ІФФ.

лекція Професора Школи Хімії м. Лілль (Франція) Жана Бернара Вогта

Шановні колеги! 23.05.2019 року (в цей четвер) о 10.25 в аудиторії № 203-9 відбудеться відкрита лекція Професора Школи Хімії м. Лілль (Франція) Жана Бернара Вогта на тему “Втомна поведінка матеріалів” в рамках академічного обміну Staff for Teaching програми Erasmus+ KA1. Мова лекції - англійська ЗАПРОШУЮТЬСЯ ВСІ БАЖАЮЧІ. (студенти, аспіранти, викладачі і співробітники)

Графік складання заліків студентами ІV курсу гр. ФЛ-51 з переддипломної практики

Графік складання заліків студентами ІV курсу гр. ФЛ-51 з переддипломної практики Склад комісії Дата, час та місце складання заліку 23.05четвер 14:15 ауд. 405-9 доц. Гурія І.М. проф. Затуловський А.С. ас. Лук’яненко І.В. доц. Лютий Р.В. доц. Самарай В.П. доц. Фесенко М.А. доц. Ямшинський М.М. Баннікова Є.С., Бичков В.А., Живцов В.А., Згоранець О.В., Кирилков Р.В., Потапенко О.А., Сидоренко А.С., Халявкін А.А., Шевчун Д.Ю. Залік приймається при наявності у студента: 1. Оформленого звіту з переддипломної практики з підписом керівників від університету та підприємства з печаткою на титульному аркуші (обкладинці). 2. Заповненого щоденника практики з необхідними підписами та печатками. 3. Підпису Фесенка М.А. на обкладинці, як свідчення про співбесіду з ним з питання працевлаштування по закінченні університету (для тих студентів, які не планують продовжувати навчання в магістратурі). 4. Підпису Сиропоршнєва Л.М. на обкладинці, як свідчення про наявність у нього заяви від студента на ім’я декана з візою керівника про остаточне формулювання теми дипломного проекту (роботи). 5. Підпису Ямшинського М.М. на обкладинці, як свідчення про здану анотацію звіту з переддипломної практики на трьох мовах (українською, англійською та російською) в електронному вигляді у форматі .rtf одним файлом (надіслати на електронну пошту foundry@iff.kpi.ua, у листі та у файлі вказати ПІБ та назву звіту). 6. Методички з програмою переддипломної практики.

Візит до Helmholtz-Zentrum Dresden-Rossendorf e.V.

Візит до Helmholtz-Zentrum Dresden-Rossendorf e.V.   В період з 22 по 27 квітня 2019 року на запрошення керівника наукової групи «Intelligent materials and devices» д-ра. Д. Макарова  відбувся візит старшого викладача кафедри фізики металів к.т.н. І.А. Владимирського в науковий центр Helmholtz-Zentrum Dresden-Rossendorf e.V. (м. Дрезден, Німеччина).   Метою візиту було обговорення перспектив співпраці між кафедрою фізики металів і Helmholtz-Zentrum Dresden-Rossendorf e.V., подачі спільних наукових проектів до Німецького наукового товариства (DFG), організації наукових стажувань аспірантів.   Досягнуті домовленості відкривають перспективи широкої співпраці за всіма перерахованими напрямами.      

Pages

x

Електронний кампус

Інформаційні ресурси

Викладачі КПІ

GitHub репозиторій