You are here

Новини сайтів ФТІ

МІЖНАРОДНА ОСВІТНЬО-ПРАКТИЧНА ЛІТНЯ ШКОЛА «ІТ SECURITY SUMMER SCHOOL 2019» В ФТІ

Новини сайту ФТІ - Fri, 12/07/2019 - 22:24
З  1 по  5 липня 2019 року на базі Фізико-технічного інституту КПІ ім. Ігоря Сікорського проходила Міжнародна освітньо-практична літня школа «ІТ Security Summer School 2019». Ця насичена цікавими доповідями в галузі інформаційної безпеки подія відбулась  завдяки ініциативі доцента кафедри інформаційної безпеки Фізико-технічного інституту  Барановського  Олексія, активній допомозі студентки ФТІ Тусіної Наталі. Крім Наталі в організації школи приймали участь ще 22 небайдужих до кібербезпеки студенти Фізтеху – Антон Танчинець, Андрій Маковецький, Филип Лелюх, Катерина Нацвін, Оксана Бадарак, Кирило Дяковський, Олексій Брикс, Віталій Асєєв, Дарина Гончаренко, Кирило Райзенштайн, Вікторія Таран, Павло Вовчановський, Євген Молчанов, Зоряна Соболь, Тетяна Жолоб, Михайло Гребенюк, Ілля Кузнецов, Кирило Петренко, Анастасія Кісіоглова, Владислав Городівський, Владислав Соколовський, Євген Іваненко. Долучились до організації  в.о. директора ФТІ Литвинова Т.В. та директор Науково-технічної бібліотеки ім. Г.Л. Денисенка Бруй О.М. Школа сприяла реалізації творчого потенціалу, зміцненню і розширенню наукових зв’язків,  освітнього та наукового рівня студентів, аспірантів, науковців з Києва, Харкова, Львова, а також Швеції, Польщі, Туреччини та Великобританії. Протягом 5 днів студенти вивчали питання безпечної розробки, реагування на інциденти кібербезпеки та ін. О. Адамов (ХНУРЕ) прочитав  лекції з аналізу шкідливого коду, Т. Сурмач – з безпеки програмного коду, О. Барановський (КПІ ім. Ігоря Сікорського)  присвятив свій виступ інцидентам безпеки, А. Карлсон (Blekinge Tekniska  Högskola, Швеція) – аналізу пам’яті. Цього року даний захід вперше проводиться в Києві, і ми раді, що саме ФТІ став гостинним хазяїном події!   The post МІЖНАРОДНА ОСВІТНЬО-ПРАКТИЧНА ЛІТНЯ ШКОЛА «ІТ SECURITY SUMMER SCHOOL 2019» В ФТІ appeared first on Фізико-Технічний Інститут.

До уваги вступників в магістратуру!

Новини сайту ФТІ - Thu, 11/07/2019 - 16:35
Час прийому документів у відбірковій комісії ФТІ для вступу в магістратуру: Пн.-Пт. 14.00-17.00. У суботу та неділю документи не приймаються. Прийом документів триває з 10 до 23 липня. До 23 липня Ви маєте донести всі необхідні документи і, якщо з’явились нові публікаціїї, додати їх до ваших творчих досягнень. Остаточне рішення про зарахування творчих досягнень та їх бали приймає атестаційна комісія.   The post До уваги вступників в магістратуру! appeared first on Фізико-Технічний Інститут.

ТЕСТУВАННЯ НА ДУАЛЬНУ ОСВІТУ ДЛЯ МАГІСТРІВ ФІЗИКО-ТЕХНІЧНОГО ІНСТИТУТУ

Новини сайту ФТІ - Thu, 11/07/2019 - 12:35
Тестування  на дуальну освіту   відбудеться  на території  Samsung R&D Institute Ukraine / SRK /. Остаточні дати: 8 та 25 липня,  8 та 15 серпня. З 4 дат можна обрати 3 спроби. Програма підготовки до тестування додається. Вона однакова для всіх спеціальностей (105 Прикладна фізика, 113 Прикладна математика, 125 Кібербезпека), тому що в SRK цінують інтегральні знання. Творчі колективи, які складаються зі спеціалістів різних спеціальностей,  створюють реальні високотехнологічні розробки  за допомогою фундаментальних знань і IT-технологій.  До тестування  будуть  допущені  ті, хто подав відповідну заяву про бажання  навчатись  в  магістратурі  ФТІ  за  дуальною  формою  освіти  до відбіркової  комісії  в  153 аудиторію 16 корпусу. Графік  роботи відбіркової комісії. Питання в Telegram з дуальній  освіти в ФТІ – @LitvinovaTatyana Програма підготовки до тестування.   The post ТЕСТУВАННЯ НА ДУАЛЬНУ ОСВІТУ ДЛЯ МАГІСТРІВ ФІЗИКО-ТЕХНІЧНОГО ІНСТИТУТУ appeared first on Фізико-Технічний Інститут.

ДУАЛЬНА ОСВІТА ДЛЯ МАГІСТРІВ ФІЗИКО-ТЕХНІЧНОГО ІНСТИТУТУ

Новини сайту ФТІ - Thu, 11/07/2019 - 09:25
Запрошуємо в магістратуру ФТІ небайдужих до творчого процесу, прикладної  математики, динамічного програмування, інтелектуального аналізу і розпізнавання образів, аналітичних методів кібербезпеки та криптографічного захисту інформації. Гарантуємо успішний старт для кар’єрного росту.  Підписано меморандум про дуальну освіту між Фізтехом і компанією Samsung Electronics! Для того, щоб вступити до магістратури за дуальною формою, потрібно: 1.Подати у відбіркову комісію (153 аудиторія 16 корпусу) заяву про бажання навчатися за дуальною формою (бланк заяви 2019 р.) 2. На загальних підставах брати участь у вступній кампанії до магістратури на спеціальності ФТІ (105, 113, 125) 3. Пройти тестування від Samsung. Можливі 3 спроби. Програма тестування буде опублікована на сайті ФТІ 11-12 липня. Найближчі 2 спроби 25 липня і 15 серпня. The post ДУАЛЬНА ОСВІТА ДЛЯ МАГІСТРІВ ФІЗИКО-ТЕХНІЧНОГО ІНСТИТУТУ appeared first on Фізико-Технічний Інститут.

Положення про порядок подання і розгляду апеляцій вступників.

Новини сайту ФТІ - Wed, 10/07/2019 - 16:15
Apelac2019 The post Положення про порядок подання і розгляду апеляцій вступників. appeared first on Фізико-Технічний Інститут.

Середні бали за навчання за весняний семестр 2018-19 н.р.

Новини сайту ФТІ - Thu, 27/06/2019 - 18:37
Середні бали за навчання студентів Фізико-технічного інституту, які претендують на стипендію у наступному семестрі, можна подивитись тут: Середні бали за навчання за весняний семестр 2018-19 н.р. Деканат благає усіх студентів перевірити свої середні бали для подальшого коректного формування стипендіального рейтингу. У разі виникнення розбіжностей, будь ласка, звертайтесь безпосередньо у деканат у понеділок, 01 липня. The post Середні бали за навчання за весняний семестр 2018-19 н.р. appeared first on Фізико-Технічний Інститут.

25.06.2019 р. Оновлено інформацію щодо вступу в бакалаврат на спеціальності Фізтеху

Новини сайту ФТІ - Tue, 25/06/2019 - 20:18
На сторінці вступника на 1 курс ви знайдете всю необхідну інформацію щодо спеціальностей і освітніх програм ФТІ, навчальних планів, календарного плану вступної кампанії, посилання на нормативні документи, графіку роботи приймальної комісії КПІ ім. І.Сікорського та відбіркової комісії ФТІ, телефони, відповіді на поширені питання абітурієнтів, запис до електронної черги під час прийому документів, посилання про чати абітурієнтів ФТІ, цікаві розповіді про фізтех на YouTube, коефіцієнти при розрахунках рейтингу,  поради і багато іншої корисної і цікавої інформації.   The post 25.06.2019 р. Оновлено інформацію щодо вступу в бакалаврат на спеціальності Фізтеху appeared first on Фізико-Технічний Інститут.

12.06.2019 р. Відбувся випуск магістрів Фізтеху

Новини сайту ФТІ - Tue, 25/06/2019 - 19:58
Вже 18 років поспіль Фізтех відправляє своїх вихованців у велике життя. Багато з них вже працюють – сучасні, розумні, ділові, успішні. Викладачі, завідувачі кафедр, керівники інституту прийшли побажати успіхів, щастя, творчої наснаги, вручити довгоочікувані дипломи магістрів-науковців. Почули теплі слова подяки від випускників. Сподіваємось, що вони ще довго будуть згадувати студентські роки, якісна освіта допоможе кар’єрному зростанню. Дехто повернеться до Альмаматері в аспірантуру, поповнить ряди молодих викладачів, яких на фізтесі чимало. Хай щастить! The post 12.06.2019 р. Відбувся випуск магістрів Фізтеху appeared first on Фізико-Технічний Інститут.

Захист бакалаврських робіт групи ФФ-52

19 Червня відбувся захис бакалаврських робіт групи ФФ-52 Комісія ставить оцінки Щасливі бакалаври The post Захист бакалаврських робіт групи ФФ-52 appeared first on Кафедра фізики енергетичних систем.

Додаткові бали до стипендіального рейтингу на осінній семестр 2019-20 н.р.

Новини сайту ФТІ - Wed, 12/06/2019 - 14:05
Додаткові бали до стипендіального рейтингу на осінній семестр 2019-20 навчального року можна подивитись тут: Стипендіальний рейтинг: додаткові бали The post Додаткові бали до стипендіального рейтингу на осінній семестр 2019-20 н.р. appeared first on Фізико-Технічний Інститут.

Випуск магістрів

Випуск магістрів 12 червня 2019 року о 15:00 у залі засідань Вченої ради (1-й корпус). Запрошуємо усіх бажаючих на урочисту випускну церемонію! The post Випуск магістрів appeared first on Кафедра фізики енергетичних систем.

Рішення в умовах невизначеності, питання до заліку, 5 курс

Новини сайту ФТІ - Fri, 07/06/2019 - 12:14
Рішення в умовах невизначеності 1. Системна постановка задачи прийняття рішень (ЗПР). Види невизначеності. Класифікація ЗПР. 2. Формальна структура прийняття рішень в умовах невизначеності. Матриця рішень. Корисність рішення, оціночна функція. Оптимістична, нейтральна, песимістична позиція. Відносний песимізм. 3. Геометрична інтерпретація ПР. УТ і АУТ, поле корисності рішення. Конус переваги і антіконус, області невизначеності. Лінія рівня і функції переваги. Опуклість і увігнутість. Їх зв’язок з характеристикою позиції. 4. Класичні критерії ПР: MM, BL, S, GMM, умови застосовності. 5. Матричні ігри 2-х осіб з нульовою сумою. Теорема Фон-Неймана про мінімакс, сідлова точка, ціна гри. Умова доповнюючої нежорсткості. Реалізація змішаних стратегій. 6. Ковзні режими в оптимальному управлінні, приклад. Мінімізуючи послідовності, «слабка» межа. Замикання, опукле замикання. Реалізація ковзання, апроксимація. 7. Похідні критерії ПР: HW, HL, G, умови застосовності. 8. Складові критерії Мушика: BL (MM), BL (S), умови застосовності. 9. Графічне дослідження критеріїв ПР. Зв’язок між критеріями ПР. Геометрична оптимізація для MM, G, BL, S. Напрямні та лінії рівня, конуси. 10. Геометрична оптимізація для G, BL, HL, HW, BL (MM). 11. Кількісні характеристики ситуації ПР. Незалежні і обрані змінні. Класифікація видів завдання параметрів. Детерміноване і стохастичне поведінку оточення. Інформованість. Витрати на інформацію. Спостереження до рішення і повторні реалізації рішення. 11. Абсолютна і відносна релевантність, значимість незалежного параметра. Ентропія параметра, як характеристика його інформативності, формула Шеннона. 12. Диференціальна ентропія. Апроксимація ентропії розбиття. Принцип максимальної ентропії в фізики та інформатики. 13. Ранжування незалежних параметрів за значимістю, вибір інтервалів дискретизації. 14. Дискретизація і комбінування зовнішніх станів. Детерміновані схеми дискретизації. Вимоги до вибору представницьких значень. Об’єктивні методи Бєляєва: 1) вписаних куль. 2) лінійних кодів, 3) ММ-К і кластеризація. 15. Дискретизація по функції розподілу. 16. Метод Ханселя. Зворотній зв’язок ентропії з числом групи. Методи розрахунку: ітераційний та від мінімальної релевантності. 17. Модифікований метод Ханселя. Призначення рівнів факторів при плануванні єксперімента. 18. Ситуації ПР, постановка завдання ПР: помилка оцінювання, розмір емпіричної і апостеріорної вибірок, критерії. 19. Квантилі, інтервальні оцінки. Схема Бернуллі і розподіл Бернулі. Бернулізація. 20. Емпірична ситуація ПР. Зведення до задачі ЛП. 21. Прогностична ситуація ПР. Зведення до задачі ЛП. 22. Емпірико-прогностична ситуація ПР. Зведення до задачі ЛП. 23. Рішення допоміжної задачі ЛП. 24. Многокрітеріальна оптимізація при інтервальніх оцінках вагових коефіцієнтів. 25. Застосування довірчих факторів в задачах ПР. Гнучкий критерій ПР. Література  Мушик 3., Мюллер П. Методы принятия технических решений. -М.: Мир. -1990. -208 с. The post Рішення в умовах невизначеності, питання до заліку, 5 курс appeared first on Фізико-Технічний Інститут.

МОДЕЛІ І МЕТОДИ ПРИЙНЯТТЯ РІШЕНЬ -2019

Новини сайту ФТІ - Mon, 03/06/2019 - 16:07
питання до заліку та іспиту Процес прийняття рішення (ППР), суб’єкти ППР, їх ролі та функції. Вподобання, бінарні відношення, завдання матрицею, графом, перетином. Головні властивості та операції з БВ. Поняття критерію. Засоби позбавлення багатокритеріальності. Метод лінійної згортки. Домінування для альтернатив. Множина Парето та її побудова. Множина Слейтера, її порівняння з множиною Парето. Функції вибору (ФВ) та БВ, комбінаторні оцінки числа. Головні механізми вибору і відповідні функції вибору, приклади. Характеристичні властивості Айзермана і Малишевского. Турнірний механізм. Класифікація і декомпозиція функцій вибору. Характеризація за Сеном. Нормальні ФВ. Теорема о непорожності нормального вибору. Структура нормального вибору, вибір при розширенні та звуженні пред’явлення, формула обчислення НФВ, число НФВ. Колективні рішення. Парадокс Кондорсе і метод Борда. Приклад Фішберна та його модифікації. Аксіоми Ерроу, теорема неможливості і правило диктатора. Ослаблення аксиом Ерроу: умова політичного вибору, олігархія. Розв’язуючи правила змістовні по Кондорсе. РП Копленда і Сімпсона. Метод Шульце та його процедурна реалізація. Груповий вибір, організація роботи ГПР, конференції з прийняття рішень. Значення консенсусу. Метод проектування. Використання функцій корисності (ФК) в задачах вибору. Аксіоми фон Неймана. Лотереї та їх детерміновані еквіваленти. Задачи з урнами. Аналіз дерева рішень, згорка дерева. Парадокс Алле та ефекти нераціональної поведінки. Функції колективної корисності. Утилітаризм та егалітаризм. Криві та мапи байдужості, локальні коефіцієнти заміщення (ЛКЗ). Побудова ФК та прийняття рішення за ЛКЗ. Задачи з об’єктивними моделями. Задача багатокритеріального лінійного програмування. Людиномашинні процедури. Метод коефіцієнтів важливості SIGMOP. Метод прямих оцінок векторів Дайєра-Джіофріона. Метод пошуку задовільних значень STEM. Задачи ПР з суб’єктивними моделями. Метод аналізу ієрархії Саати. Метод ELECTRE рангування багатокритеріальних альтернатив. ЛІТЕРАТУРА Ларичев О.И. Теория и методы принятия решений, а также Хроника событий в Волшебных Странах. -М.: Логос. -2000. -296 с. Волошин О.Ф., Мащенко С.О. Теорія прийняття рішень. –Київ.: Університет. –2006. -304 с. Макаров И.М. и др. Теория выбора и принятия решений. -М.: Наука. -1982. -328 с. Юдин Д.Б. Вычислительные методы теории принятия решений. -М.: Наука. -1989. -320 с. Мулен Э. Кооперативное принятие решений: Аксиомы и модели. -М.: Мир.- 1991. -464 с. Розен В.В. Математические модели принятия решений в экономике. –М.: Высшая школа. -2002. -288 с. Саати Т., Кернс К. Аналитическое планирование. Организация систем. -М.: Радио и связь. -1991. -224 с. The post МОДЕЛІ І МЕТОДИ ПРИЙНЯТТЯ РІШЕНЬ -2019 appeared first on Фізико-Технічний Інститут.

Випуск магістрів за освітньо-науковою програмою

Вітаємо із захистом, та бажаємо подальших успіхів! The post Випуск магістрів за освітньо-науковою програмою appeared first on Кафедра фізики енергетичних систем.

Оновлено інформацію щодо вступу в магістратуру

Новини сайту ФТІ - Sun, 12/05/2019 - 19:25
На сторінці вступника ви знайдете перелік освітніх програм  Фізтеху, посилання на офіційні  нормативні документи  щодо прийому  на навчання  до  закладів  вищої  освіти України, особливості  вступу до магістратури  2019 і відповідні програми вступних іспитів,    графік роботи приймальної комісії,  графік вступних випробувань і консультацій. Відбіркова комісія ФТІ для вступників в магістратуру – аудиторія 153, 16 корпус, тел. (097) 050-04-15  Детальніше   The post Оновлено інформацію щодо вступу в магістратуру appeared first on Фізико-Технічний Інститут.

Ще одна акредитаційна експертиза освітніх програм

Новини сайту ФТІ - Fri, 26/04/2019 - 23:59
24-26 грудня в Фізико-технічному інституті працювала  комісія, яка проводила акредитаційну експертизу за двома освітньо-науковими програмами на рівні магістра спеціальності 125 Кібербезпека: Системи, технології та математичні методи кібербезпеки Системи технічного захисту інформації: члени експертної комісії: Куценко Олександр Сергійович – завідувач кафедри системного аналізу та інформаційно-технологічних технологій Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут», доктор технічних наук, професор, голова комісії; Корніч Григорій Володимирович – завідувач кафедри системного аналізу та обчислювальної математики Запорізького національного технічного університету, доктор фізико-математичних наук, професор, член комісії Шерстюк Володимир Григорович – виконувач обов’язків завідувача кафедри програмних засобів і технологій Херсонського національного технічного університету, доктор технічних наук, професор, член комісії Проректор Новіков Олексій Миколайович побажав комісії успішної роботи. Після детальної перевірки документації на кафедрах комісія ознайомилась з матеріальною базою, провела контроль знань студентів-випускників.   The post Ще одна акредитаційна експертиза освітніх програм appeared first on Фізико-Технічний Інститут.

XVII Всеукраїнська науково-практична конференцiя студентiв, аспiрантiв та молодих вчених «Теоретичнi i прикладнi проблеми фiзики, математики та iнформатики»

Новини сайту ФТІ - Fri, 26/04/2019 - 22:49
25 − 26 квiтня 2019р. в КПI iм. Iгоря Сiкорського на базі Фiзико-технiчного iнституту проходила XVII Всеукраїнська науково-практична конференцiя студентiв, аспiрантiв та молодих вчених  «Теоретичнi i прикладнi проблеми фiзики, математики та iнформатики» Конференцію відкрив голова програмного комітету проректор з науково-педагогiчної роботи д.т.н., професор Новiков О. М. На пленарному засіданні студенти мали можливість послухати цікаві доповіді відомих науковців про найсучасніші досягнення фізики, кібербезпеки, прикладної математики:  Темна сторона Всесвiту. С. Л. Парновський, д.ф.-м.н., професор, провiдний науковий спiвробiтник Астрономiчної обсерваторiї КНУ iм. Тараса Шевченка, професор кафедри фiзики енергетичних систем Фiзико-технiчного iнституту КПI iм. Iгоря Сiкорського Система агрегацiї соцiальних  медiа  з  питань  кiбербезпеки. Д. В. Ланде, д.т.н., професор, завiдувач вiддiлу спецiалiзованих засобiв моделювання Iнституту проблем реєстрацiї iнформацiї НАН України, професор IСЗЗI КПI iм. Iгоря Сiкорського Важкi задачi комп’ютерного  зору.  В. Ю. Сдобнiков, технiчний директор Apostera GmbH   Далі робота продовжувалась в 6 секціях: Актуальнi питання сучасної фiзики Фiзика енергетичних систем Фiзико-технiчнi аспекти кiбербезпеки Математичнi методи комп’ютерного моделювання та кiбернетичної безпеки Системи та технологiї кiбернетичної безпеки Теоретичнi та прикладнi проблеми криптографiчного захисту iнформацiї Матеріали конференції – 62 доповіді  українською та англійською мовами, які будуть традиційно опубліковані найближчим часом в збірці, свідчать про високий інтелектуальний рівень старшокурсників. Найкращі роботи з кібербезпеки, криптографічного захисту інформації, математичних методів аналізу інформації в кіберпросторі, кібербезпеки інтернету речей тощо після доопрацювання будуть опубліковані у другому випуску новоствореного в ФТІ англомовного журналу Theoretical and Applied Cybersecurity.       The post XVII Всеукраїнська науково-практична конференцiя студентiв, аспiрантiв та молодих вчених «Теоретичнi i прикладнi проблеми фiзики, математики та iнформатики» appeared first on Фізико-Технічний Інститут.

Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт зі спеціальності “Кібербезпека”

Новини сайту ФТІ - Mon, 08/04/2019 - 18:24
8 квітня у Фізико-технічному інституті НТУУ КПІ ім. Ігоря Сікорського відбувся ІІ тур Всеукраїнського Конкурсу з кібербезпеки у формі підсумкової науково-практичної конференції. На конференції виступило 13 студентів з 7 вищих навчальних закладів. На підставі рецензій та оцінки наукових доповідей учасників науково-практичної конференції галузева конкурсна комісія вирішила визнати переможцями Конкурсу та нагородити дипломами: Диплом відповідного ступеня, (потрібне зазначити) Прізвище, ім’я, по-батькові студента (повністю) Прізвище, ім’я, по-батькові посада наукового керівника (повністю) Найменування вищого навчального закладу (повністю) І ступінь Мороз Артем Анатолійович Щаблієнко Сергій Анатолійович Яковів Ігор Богданович, доцент,к.т.н. Інститут спеціального зв’язку та захисту інформації КПІ ім. Ігоря Сікорського І ступінь Ядуха Дарія Вікторівна Фесенко Андрій Вячеславович, ст.викл, к.т.н. НТУУ «КПІ ім. Ігоря Сікорського» ІІ ступінь Власенко Віталій Владиславович Галюк Сергій Дмитрович, асистент Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича Герман Юрій Володимирович ІІ ступінь Губський Олександр Юрійович Бабенко Тетяна Василівна, професор, д.т.н. Київський національний університет ім. Тараса Шевченка ІІІ ступінь Щербань Тетяна Володимирівна Лавров Євгеній Анатолійович, професор, д.т.н. Сумський державний університет ІІІ ступінь Курочкін Андрій Олегович ІІІ ступінь Парфенюк Дмитро Миколайович Жилін Артем Вікторович, доцент,к.т.н. Інститут спеціального зв’язку та захисту інформації КПІ ім. Ігоря Сікорського Вітаємо переможців та бажаємо нових успіхів у обраній справі! The post Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт зі спеціальності “Кібербезпека” appeared first on Фізико-Технічний Інститут.

Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт зі спеціальності “Кібербезпека”

Новини сайту ФТІ - Wed, 03/04/2019 - 13:34
До уваги учасників Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності “Кібербезпека”.  Для участі в науково-практичної конференції 5 квітня  запрошуємо учасників до КПІ в І корпус. Початок реєстрації з 9.00 у аудиторії 305-2 (3-й поверх наліво, клас Самсунг). Початок роботи о 10-й. Будуть заслухані доповіді фіналістів (12 перших з рейтингового списку) з відповідними презентаціями. Орієнтовна тривалість доповіді 10 хвилин, потім запитання. Ласкаво просимо шановних фіналістів до КПІ! The post Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт зі спеціальності “Кібербезпека” appeared first on Фізико-Технічний Інститут.

Оголошення стосовно обрання виборних представників

11 квітня 2019 року о 10-00 в аудиторії 215 корпусу  № 11 відбудеться пряме таємне голосування з обрання виборних представників з числа працівників, які не є науковими, науково-педагогічними та педагогічними працівниками, для участі у виборах ректора Університету. Претенденти у виборні представники можуть бути висунуті трудовими колективами або шляхом самовисування, про що до Організаційного комітету (кім. 123-1) подається витяг з протоколу конференції трудового колективу або заява не пізніше 5 квітня 2019 року. The post Оголошення стосовно обрання виборних представників appeared first on Кафедра інформаційної безпеки.

Pages

x

Електронний кампус

Інформаційні ресурси

Викладачі КПІ

GitHub репозиторій