You are here

FSP sites news

Про засідання кафедри психології і педагогіки

Шановні викладачі! Засідання кафедри відбудеться 20.06.2019 об 11.00 в ауд. 117А-7.

Вітаємо Михайла Захаровича з довірою колективу політехніків!

Сьогодні, 5 червня, відбулися вибори ректора КПІ ім. Ігоря Сікорського. Від загальної кількості виборців, що складає 3553 особи, участь у голосуванні взяли 82,72%. За результатами підрахунку голосів кандидатуру Згуровського М.З. підтримали 80,26% учасників голосування, 17,39% проголосували проти, а 2,35% бюлетенів було визнано недійсними. Вітаємо Михайла Захаровича з довірою колективу політехніків!

Консультація

ОГОЛОШЕННЯ 10 червня 2019 року о 10:00 в аудиторії 534, корпус 7, відбудеться консультація для вступників, які складають ЗНО з іноземної мови для вступу на магістерські програми.

Про  магістерську програму!

Про  магістерську програму! Як вступити ? Що вивчаємо і досліджуємо. Користь для вас і спільноти. Організатор: Міністерство з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України. Учасники: Олександр Левченко – Надзвичайний і Повноважний Посол України в Хорватії (2010-2017), Надзвичайний і Повноважний Посол України в Боснії та Герцеговині (2011-2017), радник міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України; Павло Кутуєв – доктор соціологічних наук, професор; Олексій Якубін – політолог, кандидат політичних наук; Андрій Багінський – кандидат політичних наук, а також студенти і випускники магістерської програми з врегулювання конфліктів та медіації.

Результати складання додаткового вступного випробування 2

Факультет соціології і права Результати складання додаткового вступного випробування Спеціальності 054 «Соціологія» Освітньої програми магістерської підготовки   «Врегулювання конфліктів та медіація» 31 травня 2019 року 1. Завальнюк Анастасія Михайлівна                     зараховано 2. Бірук Катерина Сергіївна                 зараховано

Результати складання додаткового вступного випробування

Факультет соціології і права Результати складання додаткового вступного випробування Спеціальності 054 «Соціологія» Освітньої програми магістерської підготовки   «Врегулювання конфліктів та медіація» 28 травня 2019 року 1. Вишневська Олена Дмитрівна                     зараховано 2. Колесник Людмила Миколаївна                 зараховано 3. Сар’ян Дмитро Арсенович                              зараховано

Забытые вещи для истории

Забытые вещи для истории Забытый в библиотечной книге много лет назад клочок бумажки сегодня становится документом. В руках исследователя он оживает: дает статистические сведения, проливает свет на биографию ученого, рассказывает о социальной жизни ушедшего времени. В библиотеке Киевского политехнического университета им. Игоря Сикорского такие находки собирают, исследуют их историю, планируют оцифровать и создать «Коллекцию социальной жизни КПИ». Такая коллекция заслуживает внимания не только студентов и преподавателей вуза, ведь рассказывает она об образовании, науке и бытовой жизни в Киеве, да и в Украине, за последние сто лет и больше. Первый владелец

Про засідання кафедри психології і педагогіки

Шановні викладачі! Засідання кафедри відбудеться 29.05.2019 об 11.00 в ауд. 117А-7.

Зустріч кандидата на посаду ректора КПІ

На зустрічі кандидата на посаду ректора КПІ ім. Ігоря Сікорського Михайла Захаровича Згуровського з викладачами, працівниками та здобувачами вищої освіти.

Вітаємо Балінську Валерію, студентку групи СП-82, яку нагороджено грамотою «За знання психологічної термінології»

18-20 квітня 2019 року в м.Одеса на базі Державного закладу «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К.Д. Ушинського»  відбувся II етап  Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Психологія». Наш університет представляла студентка I курсу факультету соціології і права Балінська Валерія – студентка групи  СП – 82, яка була нагороджена грамотою в номінації «За знання психологічної термінології».    

Дні науки ФСП 2019

Дні науки ФСП 2019 24-25 квітня 2019 до Днів науки ФСП тривала конференція «Перспективи реінтеграції тимчасово окупованих територій України в контексті безпеки та якості життя людей». Участь у заході взяли молоді дослідники і студенти КПІ ім. Ігоря Сікорського. За пропозицією НТСА традиційний формат конференції цього року був експериментований у наукове змагання командних проектів. Кожна команда пройшла два етапи конкурсного відбору: перший – локальний на предметній секції; другий – генеральний із оцінюванням головного журі факультету. Кафедра історії залучила до підготовки змагання дві команди студентів І курсу ММІ (ВЛ-81) з цікавими й актуальними темами «Волонтерський рух у реінтеграції тимчасово окупованих територій України» (Савенко Л.О., Тараш Г.О., Ткачук М.А., Хиленко В.Ю.) та «Гібридні загрози: досвід Грузії та Молдови в питаннях реінтеграції та примирення суспільства» (Білик Н.В., Павленко М.В., Ізмаіграєв Я.М.,Красицький О.О.). Ментором була доцентка кафедри, к.і.н. Лабур О.В. На першому етапі 24 квітня професійне журі з досвідчених викладачів кафедри к.і.н. Ю.М. Перги та О.В. Махно оголосили переможцями команду з темою про волонтерський рух (студенти Савенко Л.О., Тараш Г.О., Ткачук М.А., Хиленко В.Ю.). І вже 25 квітня ця команда стала переможцями наукових проектів на генеральному етапі, зайнявши ІІІ місце в конкурсі з 8 команд. По закінченню відбулося нагородження переможців і вручення цінних сертифікатів. Щиро вітаємо переможців! Бажаємо творчого натхнення, нових наукових успіхів та здійснення мрій! к.і.н., доцент Лабур О.В.

Вітаємо Георгія Володимировича з успішним захистом дисертації ще одного учня та бажаємо подальших творчих успіхів.

15.05.2019 в Інституті психології імені Г. С. Костюка Є. В. Позднишев захистив докторську дисертацію на тему «Соціально-психологічні основи формування іміджу суб’єктів спортивної діяльності». Науковий консультант – Заслужений діяч науки і техніки України, доктор психологічних наук, професор Ложкін Г. В. На знімку (зліва направо) професор Ложкін Г. В., Олімпійський чемпіон, чемпіон світу Олександр Усик, дисертант Є. В. Позднишев після засідання Вченої Ради.

Політологія

Наша команда зайняла 3 командне місце на Всеукраїнській олімпіаді з дисципліни «Політологія»! Щиро вітаємо переможців Дениса Пікуса (кафедра соціологіі), Костянтина Дуброву (кафедра теорії і практики управління) та Ольгу Олейнік (кафедра соціологіі)!

Про засідання кафедри психології і педагогіки

Шановні викладачі! Засідання кафедри відбудеться 22.05.2019 об 11.00 в ауд. 117А-7.

Удосконалення шляхів розвитку людського капіталу як фактор підвищення мобілізаційного потенціалу України

13 травня в КПІ ім. Ігоря Сікорського відбулась конференція “Удосконалення шляхів розвитку людського капіталу як фактор підвищення мобілізаційного потенціалу України”.

Pages

x

Електронний кампус

Інформаційні ресурси

Викладачі КПІ

GitHub репозиторій