You are here

Новини сайтів кафедр

Про засідання кафедри психології і педагогіки

Шановні викладачі! Засідання кафедри відбудеться 23.10.2019 о 16.00 в ауд. 117а-7.

Інформаційний день програми «ГОРИЗОНТ 2020»

Шановні колеги! На 31 жовтня о 15.00 в залі засідань Вченої ради заплановано провести інформаційний день програми «ГОРИЗОНТ 2020», присвячений залученню більш широкого кола вчених КПІ до міжнародної проектної діяльності, до конкурсів грантових програм (сигнальна інформація додається). Організатори заходу: Департамент міжнародного співробітництва, Департамент науки та інноватики та два Національних контактних пунктів КПІ (за напрямами “Інформаційні та комунікаційні технології», “Клімат та ефективність використання ресурсів, включаючи сировинні матеріали”). Це буде перший спільний практичний захід двох Департаментів (Департаменту міжнародного співробітництва та Департаменту науки та інноватики), спрямований на виконання поставленої в університеті задачі: збільшити в КПІ кількість міжнародних наукових грантів за рахунок грантових програм ЄС та світу в 3-5 разів. Учасники будуть ознайомлені з фінансовими і юридичними умовами участі у проектах, а також з останніми конкурсами від Європейської Комісії щодо програми «ГОРИЗОНТ 2020». Оновлений проект програми_Інформаційний день_Горизонт2020_31.10.2019

Міжнародний Тиждень Відкритого Доступу у Бібліотеці КПІ

21 – 27 жовтня 2019 Індивідуальні тренінги з розміщення матеріалів в ElAKPI Бібліотека КПІ запрошує науковців, викладачів, аспірантів КПІ ім. Ігоря Сікорського на індивідуальні тренінги з розміщення матеріалів в інституційному репозитарії КПІ ім. Ігоря Сікорського (ELAKPI). Ми багато говоримо про сучасні освітні парадигми, підвищення якості освіти, про перехід до відкритої системи обміну знаннями, про навчання протягом життя. Ми говоримо про це дуже гарно і натхненно, а тим часом на практиці – не всі дослідники відкривають доступ до своїх напрацювань, забувають ділитися результатами досліджень, ідеями, науковими даними. Запрошуємо і поговорити, і спробувати на практиці докласти невеликих зусиль для формування великої, якісної електронної колекції університету. Зробіть доступ до знань вільним! Зареєструйтеся на індивідуальний тренінг, обравши зручний для Вас час і приходьте. Форма реєстрації https://docs.google.com/forms/d/1V7foiv8zPDB3-QzK0CQ0jGX0-m3acgw-hMR0Tv4Mmo4 23 жовтня 2019 Chicago style – міжнародний стиль цитування та посилання в наукових роботах Бібліотека КПІ запрошує науковців, викладачів, аспірантів, студентів, бібліотекарів та усіх охочих відвідати науково-практичний семінар «Chicago style – міжнародний стиль цитування та посилання в наукових роботах», що відбудеться 23 жовтня 2019 р. о 15:00. Цільова аудиторія: науковці, викладачі, аспіранти, студенти, бібліотекарі. Ключові аспекти: –      Чикаго стиль (Chicago style): автор-дата як один з поширених міжнародних стандартів в галузі  фізичних, природничих та суспільних наук –       Чикаго стиль: виноски та бібліографія як один з поширених міжнародних стандартів з гуманітарних наук (мистецтво, література, філософія, релігія тощо) –      особливості оформлення посилань у тексті роботи –      упорядкування списку використаних джерел Доповідач: Ніжинська Тетяна, консультант Центру інформаційної підтримки освіти та досліджень НТБ (t.nizhynska@library.kpi.ua, тел. (044) 204 96 72. Форма реєстрації: https://docs.google.com/forms/d/1jf98yYBHAG7vJXT1NhnLjDni1AsujL7-OU7SHs5jhNQ Місце проведення заходів: Науково-технічна бібліотека ім. Г. І. Денисенка, Центр інформаційної підтримки освіти та досліджень (4 пов., зал 4.4).

Фіналісти фестивалю Sikorsky Challenge

Пишаємося, що серед проектів-фіналістів фестивалю Sikorsky Challenge – проект LineBar (будівельний роботизований 3D принтер). До команди проекту входить талановитий студент кафедри промислової електроніки Владислав Осокін. Бажаємо всій команді перемоги та гарних інвесторів! Вболіваємо за вас!

<p>&#160; Наші студенти відвідали літню

  Наші студенти відвідали літню школу, організовану  Дрезденською академією мікроелектроніки при технічному університеті м. Дрездена   The post appeared first on Кафедра фізики енергетичних систем.

Місце відпочинку в 20-му корпусі

Місце відпочинку Відкрито унікальне місце відпочинку у 20-му корпусі. Протягом липня-вересня 2019 року СР ФЕА підготовляло місце для відпочинку на нульовому етажі нашого корпусу. Там ви знайдете все, що необхідно протягом перерви: мікрохвильовку, в якій можете розігріти свою їжу, чайник і чай, так само як і солодощі. Ведеться постійне обновлення матеріальної бази зони відпочинку. Профспілка ФЕА висловлює подяку за допомогу доцентам кафедри АЕМС-ЕП к.т.н. Бур’яну С.О. та Пушкарю М.В., а також адміністрації факультету електроенерготехніки та автоматики. Адміністрація розташувала посилання на бота, куди ви можете надсилати свої пропозиції щодо покращення місця. Телеграм-канал СтудРади ФЕА: https://t.me/kpi_fea Фотокартки побудованої зони відпочинку: Запись Місце відпочинку в 20-му корпусі впервые появилась Кафедра автоматизації електромеханічних систем та електроприводу АЕМС-ЕП.

Екскурсія до лабораторії – досліди води. Library – ECO Friendly 2019

Яку воду ми п’ємо? За якими критеріями оцінити її якість? І що робити з цією інформацією, щоб зберегти своє здоров’я? 3 жовтня в хімічній лабораторії 4 корпусу проводили досліди. Завідуюча лабораторією іонного обміну і адсорбції ХТФ — Наталя Макарова провела дуже цікаву екскурсію. Очікуємо на результати перевірки води ТМ “Причиста”. Захід проводився в рамках тиждня … Continue reading Екскурсія до лабораторії – досліди води. Library – ECO Friendly 2019 → The post Екскурсія до лабораторії – досліди води. Library – ECO Friendly 2019 appeared first on Кафедра фізики енергетичних систем.

Ювілейна конференція “Промисловий інтернет речей – техніка або маркетинг?”

Шановні друзі та коллеги! Можливо, ви ще не зареєструвалися на Ювілейну конференцію “Промисловий інтернет речей – техніка або маркетинг?”, що відбудеться 8 жовтня у Почайна-Холлі в Києві. Безкоштовна реєстрація на конференцію Пропонуємо вам детальну програму заходу, тому що ми впевнені – ви знайдете для себе багато цікавого. Програма розрахована на цілий день і включає в себе тематичні доклади та панельні дискусії. Смачна кава, ланч та живе спілкування з колегами зроблять ваш день цікавим і насиченим. Програма конференції В цей день ви почуєте і побачите: Вступне слово – ПРОКСИС + Advantech: 15 років партнерства та розвитку; Спільне створення майбутнього інтернету речей – презентація регіонального менеджера Advantech Дарьї Ву; Готові платформи рішень Advantech – смарт підприємства, енергетика. Насичений технічними подробицями доклад менеджера Advantech Ко-Лунг Чена; Екосистема Industry 4.0 від IT-Enterprise. Кейси взаємодії ERP та OT – Директор IT Enterprise Олег Щербатенко розповість про вітчизняний досвід розробки та впровадження IIoT рішень; Готові платформи рішень Advantech – ефективність машин і механізмів. Використання IIoT від Advantech на виробництві; Промисловий інтернет речей – переваги впровадження для бізнесу. Про власний досвід застосування IIoT в проектах розповість техничний директор PRONET Андрій Гришанков; Панельна дискусія – “Як бачить IIoT виробник, інтегратор і споживач?”; IIoT – Про безпеку «Industrial» в епоху Інтернету речей. Дуже серйозні питання безпеки промислових рішень буде розглядати Андрій Гуменний, технічний директор SAS Ltd; Промислові роутери і маршрутизатори Advantech. Технічна презентація існуючої лінійки рішень від Advantech з прикладами використання; Панельна дискусія – “Чи є місце для стратегії спільного створення Advantech в Україні?” Після кожного докладу або презентації запланований час для запитань та відповідей. Можливість безпосереднього спілкування с експертами та партнерами, відверте обговорення всіх питань це головна перевага очної участі. Виступи галузевих експертів Спеціально обладнана демо-зона з найсучаснішими рішеннями – бездротові вузли інтернету речей, працюючі макети промислових рішень, промислові роутери та багато іншого. Запрошуємо вас приєднатися до конференції 8 жовтня у Києві. Будемо раді вас бачити на нашому заході!

Привітання

24 роки Фізико-технічному інстиуту Гортаючи сторінки історії ФТІ, розуміємо, що під своїм ореолом він об’єднав  не одну сотню гарячих сердець, виважених думок  та непересічних особистостей, які діють,  мислять, творять, невпинно йдуть до мети та прославляють альма-матер. Цього року темою святкування обрано Школу Магії На вході в 11-й корпус зустрічає  платформи 9 і 3/4. Пройшовши крізь … Continue reading Привітання → The post Привітання appeared first on Кафедра фізики енергетичних систем.

Стажування в університеті Ворика

Стажування в університеті Ворика Дмитра Родькіна Доброго дня. Мене звати Родькін Дмитро. Я студент 6 курсу кафедри АЕМС-ЕП. З 20 серпня я перебуваю у Великій Британії як студент по обміну за програмою “Еразмус+”. Програма передбачає наукове стажування в Університеті Ворика (University of Warwick) протягом 4 місяців. Тема наукової роботи – “Створення адаптивного алгоритму керування синхронною явнополюсною машиною з врахуванням насичення”. В цій статті я розповім про свої враження від першої половини подорожі. Стажування в університеті Ворика Дмитра Родькіна. Перші враження від Англії Прилетівши в аеропорт у Бірмінгемі, нам з напарником необхідно було приїхати до Ковентрі і вже звідси дістатись до кампусу університету. Подорож ми здійснили на всесвітньовідомому двоповерховому автобусі. Вигляд з другого поверху вражає (на відео – вид з другого поверху автобусу коли ми проїжджали центр міста Кенілворс (Kenilworth)). http://epa.kpi.ua/wp-content/uploads/2019/10/t_video52265679160732564761.mp4 Але більше мене вразила велика кількість надзвичайно яскравих зелених газонів. Люди в більшості живуть в невеликих двоповерхових будинках. В одному такому будинку приблизно по чотири “квартири”. Структура міста відрізняється від українського. Тут у міст є чітко сформований центр, з великою кількістю магазинів, кафе. Навколо центру знаходяться спальні райони, де протягом багатьох кілометрів можна не зустріти жодного магазину. Тому в супермаркетах, особливо в суботу, можна побачити як люди купують просто величезну кількість продуктів харчування. Про університет Університет Ворика знаходиться біля міста Ковентрі в самому центрі Великої Британії. В кампусі наявні корпуси, гуртожитки, кафе, магазини, спортивний комплекс, лікарня, пральня – тобто все що може знадобитись студенту під час навчання. Корпуси дуже відрізняються від тих, що є в українських університетах. Замість високих та широких коридорів з великими кабінетами, тут вузькі та низькі коридори, з великою кількістю малих кабінетиків. Це дає змогу зручно вмістити велику кількість персоналу та викладачів в порівняно малих корпусах. На початку навчання кожен студент отримує власну ID-карту, яка слугує пропуском до відповідних лабораторій та до спортивного центру у разі наявності абонементу. Існує також можливість класти кошти на цю картку для отримання знижки в місцевих кафе. Також студент отримує аккаунт та електронну пошту в університетській базі. Майже будь-які питання можуть бути вирішені шляхом електронної переписки з відповідним органом. Регiстрація на будь-які заходи, заявка на проживання в гуртожитку – все відбувається в електронному вигляді. Оскільки метою нашого перебування є не тільки навчання, а і наукове стажування, нам надали доступ до комп’ютерів та тестової установки в лабораторії “Power and Control Systems Research Laboratory”. Для доступу до комп’ютеру необхідно ввести данні отриманого аккаунту. Для завантаження будь-якого програмного забезпечення необхідно просто знайти його в списку та натиснути Install. Більшість людей, що працюють в лабораторії – аспіранти. Чіткого графіку роботи не існує, деякі працюють з дому. Головне, щоб людина виконувала роботу та показувала результат. Більшість працює в лабораторії приблизно з 9 до 17-18 години з понеділка по п’ятницю. Зустріч з керівником відбувається зазвичай 1 раз на тиждень, більшість часу аспірант працює самостійно. Про гуртожиток В кампусі є велика кількість гуртожитків, які відрізняються за ціною та зручністю. В найпростішому гуртожитку студент має власну кімнату, де знаходиться стіл, ліжко, шафа, тумбочка. Душ та туалет студент ділить з 6-тьма студентами, кухню – з 12-тьма. Найбільш дорогі гуртожитки більш схожі на квартири. http://epa.kpi.ua/wp-content/uploads/2019/10/t_video52242758122864650471.mp4 Про людей Люди дуже ввічливі, завжди раді допомогти. Якщо ти виглядаєш загубленим, або не знаєш куди йти, то часто до тебе підходять і запитують, чи не потрібна тобі допомога. З повагою, Дмитро Родкін. Також прикріплюю додаткові фото. Запись Стажування в університеті Ворика впервые появилась Кафедра автоматизації електромеханічних систем та електроприводу АЕМС-ЕП.

Початок нового стажування у THM

Початок нового стажування у THM Цього року від нашого факультету 4-ро магістрів 5-го курсу та двоє магістрів 6-го курсу приїхали до THM, University of Applied Sciences of Mittelhessen, Germany. Четверо з них – студенти кафедри АЕСМ-ЕП, двоє – студенти кафедри АЕ. Також вже проходять стажування та підготовку магістерської дисертації двоє студентів 6-го курсу з ПБФ, кафедра ІВТ. Початок нового стажування у THM – з наступного тижня, оскільки саме тоді починається осінній навчальний семестр в Германії. Студенти 5-го курсу проходитимуть підготовку за програмою подвійного диплому з THM,  що складається з проходження теоретичних курсів, екзаменів, а також з проекту, який необхідно підготувати до кінця мобільності (аналог курсового проекту, проте виконується абсолютно самостійно). Студенти 6-го курсу займатимуться науковим стажуванням, що в більшій мірі полягає у дослідженні певних систем. Інформація буде оновлюватися за мірою поступлення. Хай щастить студентам у подальшому навчанні та наукових дослідженнях! Студенти кафедри АЕМС-ЕП та АЕ Запись Початок нового стажування у THM впервые появилась Кафедра автоматизації електромеханічних систем та електроприводу АЕМС-ЕП.

Вітання першокурсників від декана факультету

Шановні першокурсники! Вітаю із зарахуванням на факультет електроніки Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського». Зі структурою факультету та кафедр ознайомтесь за посиланням http://fel.kpi.ua. Факультет є одним з провідних науково-навчальних осередків України, за роки існування якого підготовлено декілька десятків тисяч інженерів. Науковці факультету розробили: перші у світі п’єзоелектричні двигуни (Лавриненко В.В.); та перші в Україні: електронні пристрої зварювання живих тканин (Перехрест В.В.); багатоканальні гідроакустичні системи (Волернер М.Ф.); метаматеріали оптичного діапазону (Кузьмичєв А.І.); видана найбільш популярна для свого часу серед науковців монографія «Математичний апарат інженера» (Сігорський В.П.), та мають багато інших досягнень. Одним з основних розробників супутників серії Політан є доцент кафедри промислової електроніки Коваленко Є.Ю. (https://uain.press/science/ukrayintsi-v-kosmosi-yevgen-kovalenko-pro-vitchyznyani-nanosuputnyky-1068100). Маю надію, що ви продовжите традицію факультету – опанування передових рубежів науки. Успішного навчання! Декан ФЕЛ, Жуйков В.Я.

Наукове стажування в університеті Ворика

Наукове стажування в Університеті Ворика Олексія Зінченка Мене звати Олексій Зінченко, я студент п’ятого курсу групи ЕП-91мн, і на початку навчального року поїхав за програмою Erasmus+ на стажування до Університету Ворика, що знаходиться у Великій Британії, місто Ковентрі, неподалік від Бірмінгема. Стажування в Університеті Ворика Олексія Зінченка Стратфорд, де народився Шекспір Найбільше вразило одразу по прибуттю те, як сумлінно люди виконують правила та наскільки розвинена і пристосована для всіх груп населення інфраструктура в країні. Університет вразив з перших хвилин перебування в ньому. Майже всі ключі електронні, двері зачиняються і відчиняються автоматично. Лабораторія, в якій довелося працювати, відмежована від робочих комп’ютерів, обладнання для роботи майже все зібрано аспірантами, що в тій лабораторії і працюють. Факультет, де ми проходимо стажування Кампус університету чистий. Гуртожитки в кампусі університету інакші, ніж в Україні. Кімнати для студентів індивідуальні, а кухня і туалети спільні. Для студентів і простих людей на території кампуса нещодавно був побудований новий спортивний комплекс, куди я ходив на плавання (можна в будь-який час і скільки є бажання). В усіх будівлях університету присутнє бездротове підключення до інтернету. Зупинка автобусів є в самому кампусі. Хоча університет знаходиться дещо навіддалі від міста Ковентрі, зовсім не складно діставатися куди треба. Музей транспорту в Ковентрі Протягом стажування працюємо з експериментальною установкою для дослідження електромеханічних систем на основі синхронного двигуна з постійними магнітами. Під час цього довелося ознайомитися з промисловими пристроями для симуляції цифрових систем керування такими як dSPACE та OPAL-RL. Для цих пристроїв можна розробляти керуючі програми в середовищі MATLAB Simulink. У вихідні дні зазвичай був вільний розклад, тож часто можна було поїхати в околишні міста на екскурсії. Під час поїздок відвідали неймовірно великий музей транспорту Англії в Ковентрі та замок Кенілворт, що розташований в місті Кенілворт. Здивувало також, що безкоштовний досту до Wi-Fi є і на вулицях деяких міст та в автобусах. Вулиця Лемінгтон Спа На додачу прикріплюю фото зі стажування. Запись Наукове стажування в університеті Ворика впервые появилась Кафедра автоматизації електромеханічних систем та електроприводу АЕМС-ЕП.

громадське обговорення ОСВІТНЬО-ПРОФЕСІЙНИХ ПРОГРАМ

Шановні студенти, випускники та роботодавці! Кафедра теорії, практики та перекладу німецької мови пропонує для громадського обговорення ОСВІТНЬО-ПРОФЕСІЙНІ ПРОГРАМИ «Германські мови та літератури (переклад включно), перша – німецька» (Germanic Languages and Literatures (includingTranslation), German as a First Language), першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів  вищої освіти за спеціальністю 035 «Філологія» галузі знань 03 «Гуманітарні науки» кваліфікація Бакалавр / магістр філології   З метою удосконалення вказаних освітньо-професійних програм просимо надсилати свої зауваження та пропозиції до 01 листопада 2019 року      на електронну адресу: curriculum_kpi@ukr.net. Дякуємо за співпрацю!

Семінар-воркшоп у THM

Воркшоп у THM, 2019 Воркшоп у THM – чергова зустріч представників нашої кафедри та кафедри автоматизації енергосистем з викладачами та професорами Університету прикладних наук Гессена (THM), Німеччина та представників промисловості з таких компаній як IPG, BE-Power, Zimmer та ін. Щорічний воркшоп “Передові методи керування в електроенергетиці та електроприводі” (‘Advanced control in Power Systems and Drives’) пройшов 24 вересня 2019 року. На ньому виступив аспірант кафедри АЕМС-ЕП Ніконенко Є.О., а також к.т.н. ст. викл. Нестерко А.Ю. (кафедра автоматизації енергосистем) та викладачі з Німеччини, Італії, Росії та ін. Представлена доповідь аспіранта Ніконенка Є.О. – “Керування гібридними джерелами живлення для електричних транспортних засобів” (‘Control of hybrid energy storage systems for electgric vehicles’) авторів проф. Пересади С.М. і асп. Ніконенка Є.О. Доповідь торкалася перспективного напрямку в новітньому науковому просторі: засобів та методів керування потоками енергії в складних системах енергопостачання електричних автомобілів. Аспірант Ніконенко Є.О. під час доповіді Також провелися перемовини щодо налагодження програми подвійного диплому: цього року троє студентів 5-го курсу відправилися у THM на навчальний семестр, та 1 студент 6-го курсу проводить експериментальні дослідження у THM за темою магістерської дисертації. Учасники воркшопу зліва: д.т.н. проф. Кузнецов О. (THM), асп. Ніконенко Є.О., к.т.н. доц. Ковбаса С.М., д.т.н. проф. Пересада С.М. (кафедра АЕМС-ЕП), к.т.н. ст. викл. Нестерко А.Ю., к.т.н. ст. викл. Труніна А.О., д.т.н. проф. Яндульський О. С. (кафедра АЕ) Інші фотокартки з конференції та екскурсії на завод компанії Zimmer представлені далі. Запись Семінар-воркшоп у THM впервые появилась Кафедра автоматизації електромеханічних систем та електроприводу АЕМС-ЕП.

SCOPUS-конференція ICTM 2019

Шановні колеги! Пропонуємо Вам прийняти участь у конференції “Інтегровані комп’ютерні технології у машинобудуванні” 2019, що відбудеться 28-30 листопада у Національному аерокосмічному університеті ім. М.Є. Жуковського “Харківський авіаційний інститут”, м.Харків. До 15 жовтня необхідно відправити статтю у форматі Springer_template на пошту ictm@khai.edu. Статті будуть публікуватися у видавництві Springer та будуть індексовані у наукометричній базі Scopus.… Continue reading

Можливість публікації в рецензованому науковому журналі

Шановні колеги! Повідомляємо Вам про можливість публікації в рецензованому науковому журналі відкритого доступу “Cучасний стан наукових досліджень та технологій в промисловості“. Засновник та видавець журналу: Харківський національний університет радіоелектроніки та Державне підприємство «Південний державний проектно-конструкторський та науково-дослідний інститут авіаційної промисловості». Науковий журнал розрахований на науковців, аспірантів, студентів вищих навчальних закладів.… Continue reading

2-га IEEE конференція MEES’19

Конференція MEES’19 та кафедра АЕМС-ЕП КПІ Конференція MEES’19 вже вдруге пройшла у місті Кременчуг, цього разу 23-25 вересня 2019 року. Представлені роботи: Observer-based Sensorless Control of PMSM Olga Tolochko, Oleksii Burmelov and Daniil Danilov Partially feedback linearizing DC-link voltage controller for three-phase shunt active power filters Sergei Peresada, Yurii Zaichenko and Yevhen Nikonenko Adaptive position control and self-commissioning of the interior permanent magnet synchronous motors Sergei Peresada, Victor Reshetnyk, Yevhen Nikonenko and Dmytro Rodkin Study of AC pulse converters with active and active-inductive load Vladyslav Mykhailenko, Sergiy Buryan, Galyna Mikhnenko, Julia Chunyk, Olga Tcharniak and Iryna Bashyrova Analysis of the Energy Efficiency of Pressure Stabilization Cascade Pump System Mykola Pechenik, Serhii Burian, Mykola Pushkar and Hanna Zemlianukhina Робочі напрямки конференції: Electromechanics – electrical machines and actuators, diagnostics and monitoring Electrical and power systems engineering – modern trends in electrical grids (distributed generation and smart grids), renewable and alternative energy Industrial electronics – design, manufacturing and simulation of semiconductor devices and converters Simulation in electrical engineering Electrical Engineering Education and Education Technologies Industrial application & Industry 4.0 Конференція MEES є IEEE конференцією, результати якої вносяться до бази даних Scopus. Conference Overview Institute of Electromechanics, Energy Saving and Control Systems of Kremenchuk Mykhailo Ostrohradskyi National University cordially invites you to take part in International Conference “Modern electrical and energy systems” (MEES 2019) September 23-25, 2019, Kremenchuk, Ukraine. The main purpose of the conference is communication between scientists and industry representatives from Ukraine and other countries, and also discussion new up-to-date technical inventions in accordance with the topics of the conference. Фотокартки з конференції: Запись 2-га IEEE конференція MEES’19 впервые появилась Кафедра автоматизації електромеханічних систем та електроприводу АЕМС-ЕП.

Анонс VІI Міжнародної науково-практичної конференції «Наукова школа Романа Іванченка»

Запрошуємо взяти участь у VІI Міжнародній науково-практичній конференції «Наукова школа Романа Іванченка».  Конференція відбудеться 25 жовтня 2019 р. у приміщенні Видавничо-поліграфічного інституту Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» (м. Київ). Для участі в конференції потрібно надіслати заявку до 30 вересня 2019  р. та  до 7 жовтня  надіслати тези на адресу Ivanchenkokonf@gmail.com.  Тези будуть опубліковані в електронному збірнику матеріалів конференції. Обсяг тез – 3–5 сторінок.  Також Ви можете подати статті, що будуть опубліковані в електронному науковому журналі «Обрії друкарства», що входить до переліку фахових видань України із соціальних комунікацій (наказ МОН України від 10.05.2017 № 693) та з цього року до наукометричної бази Index Copernicus.    Інформаційний лист-запрошення 2019.                                                 .  

Вакансiя менеджера iз комунiкацiй з rромадськiстю

Редакція газети «Все про бухгалтерський облік» оголошує конкурс на посаду менеджера культурологічного спрямування iз комунікацій з громадськістю. Посилання на вакансію -  https://www.work.ua/ru/jobs/3688110/... Редакція газети «Все про бухгалтерський облік» оголошує конкурс на посаду менеджера культурологічного спрямування iз комунікацій з громадськістю. Посилання на вакансію -  https://www.work.ua/ru/jobs/3688110/    

Pages

x

Електронний кампус

Інформаційні ресурси

Викладачі КПІ

GitHub репозиторій