You are here

Новини сайтів кафедр

Project meeting of representatives of the IEE and the University College of Southeast Norway

Project meeting of representatives of the IEE and the University College of Southeast Norway admin ср, 11/14/2018 - 11:42 Body The project meeting of representatives of the Institute of Energy Saving and Energy Management (IEE) of the KPI named after Igor Sikorsky and the Faculty of Technology, Natural Sciences and Maritime Sciences (FTNSMS) of the University College o

Кар'єрний форум - 2018

Кар'єрний форум - 2018 admin ср, 11/14/2018 - 11:41 Body 18 жовтня в Києві відбувся Кар'єрний форум - 2018 "Живи та працюй в Україні» для учнів старших класів м. Києва та Київської області, який був організований Київським міським центром зайнятості Державної служби зайнятості міністерства соціальної політики України за підтримки Інституту енергозбереження та енергоменеджменту КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Відкрита освітня лабораторія

Відкрита освітня лабораторія admin ср, 11/14/2018 - 11:35 Body 24 жовтня фахівцями Малої академії наук України, було проведено навчально-практичний семінар з методики розвитку дослідницьких умінь учнів на базі Інституту енергозбереження та енергоменеджменту КПІ ім. Ігоря Сікорського. 

Вечір памʼяті видатного українського математика Георгія Вороного

У четвер, 15 листопада, у Києві відбудеться вечір памʼяті видатного українського математика Георгія Вороного. У програмі заплановано розповіді Галини Ситої та Ірини Єгорченко про Вороного та його дослідження, а також виступи родичів і земляків науковця. Ведучий вечора: Микола Працьовитий. Організовують захід Київська міська рада разом з Національним педагогічним університетом імені Михайла Драгоманова, Інститутом математики Національної академії наук і Київським математичним товариством. Запрошуємо всіх, хто цікавиться українською історією і культурою! Вхід вільний. Місце: Колонна зала Київської міської ради (вул. Хрещатик, 36).Час: 18:00. Нагадаємо, Георгій Вороний (1868–1908) — доктор математики, професор Варшавського університету, член-кореспондент Санкт-Петербурзької академії наук. Народився в містечку Журавка тодішньої Полтавської губернії, закінчив Санкт-Петербурзький університет. Наукові праці належать до теорії чисел і математичного аналізу. Один з основоположників нового розділу математики — геометрії чисел. Названі на його честь математичні обʼєкти — діаграми Вороного — широко використовують у сучасній науці й техніці: у компʼютерній графіці, геометричному моделюванні, конструюванні роботів, розпізнаванні образів, створенні штучного інтелекту, побудові географічних інформаційних систем тощо. Україна у 2018 році урочисто відзначає на державному рівні 150 років з дня народження Георгія Вороного (згідно з Постановою Верховної Ради України «Про відзначення памʼятних дат і ювілеїв у 2018 році» від 08.02.2018 № 2287-VIII).

Теми дипломів магістрів-професіоналів

До вашої уваги теми дипломів магістрів-професіоналів, які захищають свої роботи у грудні 2018 року.Temi_HK-71mp.docx [14,96 Kb] (cкачиваний: 4) - Теми ХК-71 мпTemi_HP-71mp.docx [16,79 Kb] (cкачиваний: 3) - Теми ХП-71 мпHKz71p.docx [14,38 Kb] (cкачиваний: 0) - Теми ХКз-71 мп

Наші молоді вчені на міжнародній конференції в Японії

Наші молоді вчені на міжнародній конференції в Японії У період з 20 по 25 жовтня 2018 року к.т.н., асистент Бурмак А. П. та аспірант Круглов І. О. приймали участь в 14th International Conference on Atomically Controlled Surfaces, Interfaces and Nanostructures (ACSIN-14) & 26th International Colloquium on Scanning Probe Microscopy (ICSPM26), яка відбулася у м. Сендай (Японія). Вченими кафедри фізики металів були представленні постерні доповіді за результатами наукових досліджень проведених спільно із вченими з RIKEN SPring-8 Center, Japan Synchrotron Radiation Research Institute (JASRI) та National Institute for Materials Science (NIMS): - Formation of Metastable States in V and V/Ag Thin Films. - The Effect of Low-Energy Ar Ion Bombardment on the Diffusion and Oxidation of Ni/Cu/Cr and Ni/Cu/V Thin Films. Також А. П. Бурмак на запрошення Інституту фізико-хімічних досліджень «RIKEN» відвідав центр синхротронного випромінювання SPring-8, прийняв участь у науковому семінарі, де зробив доповідь на тему: «Corrosion behavior of the 2024 aluminum alloy surface after mechanical alloying with iron by ultrasonic impact treatment».                                 

Відкрита лекція з академічної доброчесності!

Факультет соціології та права і Науково-технічна бібліотека ім. Г.І. Денисенка запрошують студентів та викладачів КПІ ім. Ігоря Сікорського на відкриту лекцію «Науковий та освітній процеси в університеті. Наукова комунікація», що відбудеться 15 листопада 2018 р. о 16.00. Доповідач: Анатолій Анатолійович Мельниченко.   Місце проведення: Бібліотека КПІ, 4 поверх, 10 зала.   Зареєструватися https://docs.google.com/forms/d/1Pa58cpw5VgmqjgAg0jntSQcwFzgL1FyC7BmXUON5rlg   Чому це важливо? Академічна доброчесність є … Продовжити читання "Відкрита лекція з академічної доброчесності!"

Вітаємо колегу – старшого викладача, к.т.н. І.А. Владимирського

ПОЗДОРОВЛЯЄМО!     Вітаємо колегу – старшого викладача, к.т.н. І.А. Владимирського із призначенням стипендії Кабінету Міністрів України для молодих вчених!   Успіхів і нових наукових досягнень, шановний Ігоре Анатолійовичу !   (P.S.Підстава – Постанова президії Комітету з Державних премій України в галузі науки і техніки від 05 листопада 2018 року №7.)  

Відкрита лекція з академічної доброчесності

Шановні колеги! Факультет соціології та права і Науково-технічна бібліотека ім. Г.І. Денисенка запрошують студентів та викладачів КПІ ім. Ігоря Сікорського на відкриту лекцію «Науковий та освітній процеси в університеті. Наукова комунікація», що відбудеться 15 листопада 2018 р. о 16.00. Доповідач: Анатолій Анатолійович Мельниченко. Місце проведення: Бібліотека КПІ, 4 поверх, 10 зала. Зареєструватися https://docs.google.com/forms/d/1Pa58cpw5VgmqjgAg0jntSQcwFzgL1FyC7BmXUON5rlg Чому це важливо? Академічна доброчесність є важливим фактором успішності університетів, їхніх науковців, викладачів та випускників. На академічній доброчесності базується довіра колег, роботодавців, спонсорів, грантодавців, інших партнерів. Академічна доброчесність є важливою і необхідною для якісної освіти і наукових досліджень. Кому це потрібно? Дотримання в університеті студентами та викладачами принципів академічної доброчесності – запорука довіри до результатів навчання, успішного працевлаштування випускників, забезпечення гідного рівня життя.

Про перенесення занять

Шановні студенти та викладачі! Згідно наказу по КПІ ім. Ігоря Сікорського №7-135 від 07.11.2018 року: – в суботу 24 листопада провести заняття за 24 грудня 2018 року згідно розкладу по 1 тижню. – в суботу 15 грудня провести заняття за 31 грудня 2018 року згідно розкладу по 2 тижню. Провести заняття, які заплановані на 02, 03, 04 та 05 січня 2019 року за індивідуальним графіком, погодженим з деканатом. Відповідно вихідними днями будуть: 22 – 25 грудня та 29 грудня 2018 – 7 січня 2019.   The post Про перенесення занять appeared first on Кафедра КіВРА.

Практичні заняття з актуалізації профілів авторів у google scholar

Шановні колеги! Науково-технічна бібліотека ім. Г.І.Денисенка запрошує дослідників на практичні заняття з актуалізації профілів авторів у google scholar. Місце: Бібліотека КПІ, 4 поверх, 9 зала Дати: 15, 22, 29 листопада 2018 року Час: 16.00-17.30 Бібліотека КПІ систематично здійснює планову перевірку авторських профілів дослідників університету і формує списки тих, які потребують редагування. Ці списки вже надсилалися на кафедри для інформування науковців. На виконання Наказу № 2-40 від 23.03.2016 р. «Про посилення наукової складової науково-педагогічних працівників НТУУ «КПІ»», Наказу № 2-105 від 17.05.2017 р. «Про забезпечення належної ідентифікації наукових і науково-педагогічних працівників КПІ ім. Ігоря Сікорського в міжнародному науковому просторі», а також у зв’язку з підвищенням вимог рейтингу університетів Webometrics до актуальності авторських профілів науковців у Google Scholar, консультанти бібліотеки готові допомогти дослідникам виправити існуючі помилки та запобігти найпоширенішим проблемним моментам у майбутньому. Запрошуємо дослідників обрати зручну дату та зареєструватися: 15 листопада 2018 р.:https://docs.google.com/forms/d/1R9NeQanvYCKBk4luTCYjOHCfDR-ZYFZspyscLOWWzAY 22 листопада 2018 р.:https://docs.google.com/forms/d/1d1VIspRv8CD9WiIBnHqY4apiRuYQ7RhsnHh_yMzCfJw 29 листопада 2018 р.:https://docs.google.com/forms/d/1NTDR90m4UPCLtO862j-WBBbEl8r3vQnPCImmwEVcB_8/edit Після формування груп до 10 учасників на кожне з практичних занять, реєстрацію буде припинено. Інформацію про розклад практичних занять у грудні Бібліотека КПІ надсилатиме на кафедри. 

Відкрита лекція «Науковий та освітній процеси в університеті. Наукова комунікація»

Шановні колеги! Факультет соціології та права і Науково-технічна бібліотека ім. Г.І.Денисенка запрошують студентів та викладачів КПІ ім. Ігоря Сікорського навідкриту лекцію «Науковий та освітній процеси в університеті. Наукова комунікація», що відбудеться 15 листопада 2018 р. о 16.00. Доповідач: Анатолій Анатолійович Мельниченко. Місце проведення: Бібліотека КПІ, 4 поверх, 10 зала. Зареєструватися:https://docs.google.com/forms/d/1Pa58cpw5VgmqjgAg0jntSQcwFzgL1FyC7BmXUON5rlg Чому це важливо? Академічна доброчесність є важливим фактором успішності університетів, їхніх науковців, викладачів та випускників. На академічній доброчесності базується довіра колег, роботодавців, спонсорів, грантодавців, інших партнерів. Академічна доброчесність є важливою і необхідною для якісної освіти і наукових досліджень. Кому це потрібно? Дотримання в університеті студентами та викладачами принципів академічної доброчесності -- запорука довіри до результатів навчання, успішного працевлаштування випускників, забезпечення гідного рівня життя. Прохання поінформувати викладачів та студентів. Щиро, Олена Косьміна, Центр інформаційної підтримки освіти та досліджень | Науково-технічна бібліотека ім. Г. І. Денисенка Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»  

Новорічні свята

Про режим роботи КПІ ім. Ігоря Сікорського у зв’язку зі святами 25 грудня 2018 року та 01, 07 січня 2019 року: Відповідно до статей 57, 67 Кодексу законів про працю України, з метою створення сприятливих умов для відпочинку здобувачів вищої освіти та працівників Університету, раціонального використання робочого часу, підтримання внутрішнього порядку в навчальних корпусах, студентських гуртожитках, па території Університету, а також в підрозділах, забезпечення протипожежного режиму на об’єктах Університету та безаварійної роботи інженерно-технічних служб у неробочі та святкові дні, оголошуються неробочими днями: – 24, 31 грудня 2018 року та 02, 03, 04 січня 2019 року — для працівників, які працюють за 5-денним робочим тижнем; Вважаються робочими днями для працівників, яким встановлений п’ятиденний робочий тиждень: – субота 10 листопада 2018 р. з відпрацюванням у цей день за понеділок 24 грудня 2018 p.; – субота 24 листопада 2018 р. з відпрацюванням у цей день за понеділок 31 грудня 2018 p.; – субота 08 грудня 2018 р. з відпрацюванням у цей день за середу 02 січня 2019 p.; – субота 15 грудня 2018 р. з відпрацюванням у цей день за четвер 03 січня 2019 р.; – субота 26 грудня 2018р. з відпрацюванням у цей день за п’ятницю 04 січня 2019 р.

Засідання кафедри 14 листопада 2018 року

Шановні колеги! 14 листопада 2018 року о 16:00 в ауд. 406-12 відбудеться засідання кафедри ПЕ №5 ПОРЯДОК  ДЕННИЙ: Наукова доповідь за матеріалами дисертаційного дослідження Доповідач: Демченко Ю.С. Керівництво атестаційними роботами бакалаврів Доповідач: Батрак Л.М. Результати першої атестації студентів кафедри Доповідач: Вербицький Є.В. Підсумки переддипломної практики магістрів ОПП 6 курсу Доповідач: Ромашко В.Я. Затвердження тем атестаційних робіт магістрів ОПП 6 курсу Доповідач: Батрак Л.М. Проведення XXIV туру Комплексного моніторингу якості підготовки фахівців в КПІ ім. Ігоря Сікорського (осінь-2018) Доповідач: Тодоренко В.А. Підсумки рейтингування НПП у 2017/2018 навчальному році Доповідач: Абакумова О.О. Методичне забезпечення дисциплін кафедри Доповідач: Терещенко Т.О., Лайкова Л.Г. Різне.

Практичні заняття з актуалізації профілів авторів у Google Scholar

Шановні колеги! Науково-технічна бібліотека ім. Г. І. Денисенка запрошує дослідників на практичні заняття з актуалізації профілів авторів у Google Scholar. Місце: Бібліотека КПІ, 4 поверх, 9 зала Дати: 15, 22, 29 листопада 2018 року Час: 16.00-17.30 Бібліотека КПІ систематично здійснює планову перевірку авторських профілів дослідників університету і формує списки тих, які потребують редагування. Ці списки вже надсилалися на кафедри для інформування науковців. На виконання Наказу № 2-40 від 23.03.2016 р. «Про посилення наукової складової науково-педагогічних працівників НТУУ «КПІ»», Наказу № 2-105 від 17.05.2017 р. «Про забезпечення належної ідентифікації наукових і науково-педагогічних працівників КПІ ім. Ігоря Сікорського в міжнародному науковому просторі», а також у зв’язку з підвищенням вимог рейтингу університетів Webometrics до актуальності авторських профілів науковців у Google Scholar, консультанти бібліотеки готові допомогти дослідникам виправити існуючі помилки та запобігти найпоширенішим проблемним моментам у майбутньому. Запрошуємо дослідників обрати зручну дату та зареєструватися: 15 листопада 2018 р. https://docs.google.com/forms/d/1R9NeQanvYCKBk4luTCYjOHCfDR-ZYFZspyscLOWWzAY 22 листопада 2018 р. https://docs.google.com/forms/d/1d1VIspRv8CD9WiIBnHqY4apiRuYQ7RhsnHh_yMzCfJw 29 листопада 2018 р. https://docs.google.com/forms/d/1NTDR90m4UPCLtO862j-WBBbEl8r3vQnPCImmwEVcB_8/edit Після формування груп до 10 учасників на кожне з практичних занять, реєстрацію буде припинено. Інформацію про розклад практичних занять у грудні Бібліотека КПІ надсилатиме на кафедри.

Про засідання кафедри психології і педагогіки

Шановні викладачі! Засідання кафедри відбудеться  24.11.2018  об 11:00 в ауд.117А-7.

Ліга сміху КПІ

6-го листопада команда радіотехнічного факультету «на волне»  брала участь у гала-концерті 2-го сезону ліги сміху КПІ.

VIІІ міжнародна науково-практична конференція

Шановні колеги! Маємо честь запросити вас до участі в роботі VIІІ міжнародної науково-практичної конференції «Великі війни, великі трансформації, 1918-2018 роки: конфлікти та мир у ХХ і ХХІ сторіччях», що відбудеться 26-27 листопада 2018 року в КПІ ім. Ігоря Сікорського» на базі факультету соціології і права. До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі, аспіранти, студенти, журналісти. Деталі в інформаційному листі

До уваги студентів та викладачів

Відповідно до наказу №7/135 від 07.11.2018 р. « Про режим роботи КПІ ім. Ігоря Сік орського» у зв’язку зі святами 25 грудня 2018 року та 01, 07 січня 2018 року»  вважати: неробочими днями 24, 31 грудня 2018 року та 02, 03, 04 січня 2019 року. робочими днями: суботу 10 листопада   2018 року  з відпрацюванням у … Продовжити читання "До уваги студентів та викладачів"

Pages

x

Електронний кампус

Інформаційні ресурси

Викладачі КПІ

GitHub репозиторій