Міжнародна літня школа AACIMP-2012

Літня школа "Досягнення й застосування сучасної інформатики, математики та фізики" (AACIMP) – це науково-освітній проект, який упродовж семи років успішно реалізується Науковим товариством студентів та аспірантів НТУУ "КПІ". Участь у Літній школі AACIMP – унікальна можливість розширити свій світогляд, дізнатися більше про новітні досягнення науки, сучасні високі технології, актуальні питання науково-технічного розвитку суспільства. Учасники школи, кількість яких зростає з року в рік, мають можливість особисто поспілкуватися з провідними вченими й фахівцями з різних країн.

Сьома міжнародна літня школа "Досягнення та застосування сучасної інформатики, математики та фізики" (AACIMP-2012) пройшла в нашому уні­верситеті з 3 по 16 серпня. Її учасниками стали 80 студентів з 18 країн світу. Лекції читали відомі викладачі й дослідники з США, Німеччини, Нідерландів, Росії, Франції, Швейцарії, Швеції, Японії, Китаю, України та інших країн. Завдяки цьому її учасники мали змогу з перших уст дізнатися те, про що світ почує лише завтра. Як і у попередні роки, заходи проходили з величезним ентузіазмом.

Цьогорічна Літня школа була присвячена сучасному дослідженню операцій (фінансова математика, аналіз даних, часовий аналіз та ін.); розробці кросплатформових додатків для мобільних пристроїв (командна розробка програм, здатних працювати як на Android, так і на iOS-орієнтованих мобільних приладах); нейронаукам (біологічно достовірне моделювання нейронів, елементи теорії багатонейронних систем, моделі синаптичної передачі, моделі нейронної популяції та зорової кори та ін.); енергетиці майбутнього (ядерна енергетика, сонячна енергетика, вітро­енергетика, біоенергетика, воднева енергетика, вплив різних технологій та видів палива на навколишнє середовище, економічні характеристики різних видів енергії) – така тематика цілком відповідає концепції проекту, адже розрахований він на інтелектуальну соціальноактивну молодь, що прагне до саморозвитку, цікавиться сучасним станом й планує в майбутньому займатися науково-дослідницькою та інноваційною роботою.

Спонсорами і партнерами Літньої школи цього року виступили такі відомі корпорації та фірми, як Siemens, EPAM Systems, Samsung, Activ Solar, Materialise, NetCracker, HeadHunter, TESS, "Оболонь".

Варто зазначити, що проведення Міжнародної літньої школи AACIMP сприяє не лише науковому зростанню її учасників, але й розвитку та зміцненню наукових та творчих зв'язків дос­лідників з різних країн.

Інф. "КП"


В НТУУ «КПІ» – Сьома міжнародна літня школа

3 серпня 2012 року в залі Вченої Ради Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут” відбулася урочиста церемонія відкриття Сьомої міжнародної літньої школи “Досягнення та застосування сучасної інформатики, математики та фізики”.

З вітальним словом від НТУУ «КПІ» перед слухачами і викладачами школи виступив проректор університету з науково-педагогічної роботи професор Геннадій Варламов.

Літня школа “Досягнення й застосування сучасної інформатики, математики та фізики” (AACIMP) – це науково-освітній проект, який впродовж семи років успішно реалізується Науковим товариством студентів та аспірантів Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут” (НТСА КПІ).

Участь у Літній школі AACIMP-2012 – унікальна можливість розширити свій світогляд, дізнатись більше про новітні досягнення науки, сучасні високі технології, актуальні питання науково-технічного розвитку суспільства. Під час Літньої школи учасники візьмуть участь у практичних і семінарських заняттях, виконуватимуть завдання і отримають можливість особисто поспілкуватися з провідними вченими й фахівцями з різних країн. Щороку кількість учасників Літньої школи зростає. Цього року в роботі Літньої школи беруть участь 80 студентів з 18 країн світу.

Лекції студентам читатимуть відомі викладачі й дослідники з США, Німеччини, Нідерландів, Росії, Франції Швейцарії, Швеції, Японії, Китаю, України та інших країн. Усього ж цього року зі слухачами Літньої школи працюватимуть 39 викладачів з 16 країн світу. Завдяки цьому її учасники матимуть змогу з перших вуст дізнатися те, про що світ почує лише завтра!

Цьогорічна програма Літньої школи представлена такими напрямками:

  • Сучасне дослідження операцій (фінансова математика, аналіз даних, часовий аналіз та ін.);
  • Розробка кросплатформових додатків для мобільних пристроїв (командна розробка програм, здатних працювати як на Android, так і на iOS-орієнтованих мобільних приладах);
  • Нейронауки (біологічно достовірне моделювання нейронів, елементи теорії багатонейронних систем, моделі синаптичної передачі, моделі нейронної популяції та зорової кори та ін.);
  • Енергетика майбутнього (ядерна енергетика, сонячна енергетика, вітряна енергетика, біоенергетика, воднева енергетика, вплив різних технологій та видів палива на навколишнє середовище, економічні характеристики різних видів енергії).

Уже за традицією учасники Літньої школи ознайомляться з пам’ятками історії та культури Києва, здійснять водну прогулянку по Дніпру та виїзну екскурсію до Музею архітектури та побуту в Переяславі-Хмельницькому, просто неба послухають лекції про зародження нових напрямків науки, візьмуть участь у квесті по кампусу НТУУ «КПІ» та фото-квесті Києвом, у роботі дискусійного та кіноклубів.

Проект розраховано на інтелектуальну соціально-активну молодь, що прагне до саморозвитку, цікавиться сучасним станом науки й планує в майбутньому займатися науково-дослідницькою та інноваційною роботою.

Спонсорами і партнерами Літньої школи виступають такі відомі корпорації та фірми, як «Siemens», «EPAM Systems», «Samsung», «Activ Solar», «Materialise», «NetCracker», «HeadHunter», «TESS», «Оболонь».

Одразу ж після відкриття Літньої щколи AACIMP-2012 пройшло й перше пленарне засідання в рамках її програми. Керівник відділу фізики високих енергій Інституту ядерних досліджень НАН України, член правління міжнародного співробітництва проектів LHCb та HERA-b, професор Валерій Пугач, який є одним з ініціаторів експериментів на Великому адронному колайдері, прочитав лекцію про останні відкриття в галузі фізики, зокрема про відкриття бозону Хіггса та про інструментарій, за допомогою якого дослідникам CERN (Центрального європейського інституту ядерних досліджень) вдалося досягти такого успіху.

Робота Сьомої міжнародної літньої школи AACIMP-2012 триватиме до 16 серпня.

У НТУУ «КПІ» відкриється літня школа

3 серпня 2012 року о 10:00 у залі Вченої Ради Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут» (проспект Перемоги, 37, корпус №1) відбудеться урочиста церемонія відкриття Сьомої  міжнародної Літньої школи «Досягнення та застосування сучасної інформатики, математики та фізики» (Achievements and Applications of Contemporary Informatics, Mathematics and Physics ‑ AACIMP-2012).

Літня школа «Досягнення й застосування сучасної інформатики, математики та фізики» – це науково-освітній проект, який уже впродовж семи років успішно реалізується Науковим товариством студентів та аспірантів Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут» .

Робота Літньої школи AACIMP-2012 триватиме до 16 серпня.

Цього року для участі у заходах в рамках програми Літньої школи зареєструвалися 80 студентів з 18 країн світу.

Цьогорічна програма Літньої школи представлена такими напрямками:

  • Сучасне дослідження операцій (фінансова математика, аналіз даних, часовий аналіз та ін.);
  • Розробка кросплатформових додатків для мобільних пристроїв (командна розробка програм, здатних працювати як на Android, так і на iOS-орієнтованих мобільних приладах); 
  • Нейронауки (біологічно достовірне моделювання нейронів, елементи теорії багатонейронних систем, моделі синаптичної передачі, моделі нейронної популяції та зорової кори та ін.);
  • Енергетика майбутнього (ядерна енергетика, сонячна енергетика, вітряна енергетика, біоенергетика, воднева енергетика, вплив різних технологій та видів палива на навколишнє середовище, економічні характеристики різних видів енергії).

Лекції студентам читатимуть відомі вчені й дослідники з США, Німеччини, Нідерландів, Росії, Франції Швейцарії, Швеції, Японії, Китаю, України та інших країн. Тож учасники Літньої школи матимуть змогу з перших вуст дізнатися те, про що світ почує лише завтра!

Проте Літня школа – це не лише серйозні наукові студії. Її учасники ознайомляться з пам’ятками історії та культури Києва, здійснять водну прогулянку по Дніпру та виїзну екскурсію до Музею архітектури і побуту в  Переяславі-Хмельницькому, візьмуть участь у квесті по кампусу НТУУ «КПІ» та фото-квесті Києвом, роботі дискусійного та кіноклубів.

Контакти:

Офіційний сайт Літньої школи – http://summerschool.ssa.org.ua
НТСА «НТУУ «КПІ»: Координатор програмного комітету Катерина Переверза  - summerscнool@ ssa.org.ua
Робота зі ЗМІ: Ірина Смоліна, Дмитро Фішман  т/ф (044) 454 92 43, e-mail: secretariat@ssa.org.ua
Прес-центр НТУУ «КПІ»: Дмитро Стефанович т. 454-99-29, e-mail: gazeta@kpi.ua