Ви є тут

Візит делегації московських профспілок


2011. Таланти КПІ 2. Морозний ранок / Добряк Євгенія, літографія І місце в категорії "Графіка"

Делегація московської профспілкової організації освітніх і наукових закладів, до складу якої ввійшли керівники округів та вузів міста (на чолі з першим заступником Московської міської організації профспілок працівників освіти і науки РФ Мариною Івановою) 17 січня відвідала НТУУ “КПІ”.

З членами делегації зустрівся перший проректор університету Ю.І.Якименко. Він ознайомив москвичів з історією та сьогоденням Київської політехніки, напрямами діяльності КПІ як дослідницького університету. Гостей люб’язно зустріли в Політехнічному ліцеї КПІ, де проф. В.М.Киричков ознайомив їх з новітніми формами і методами організації навчального процесу, які забезпечують високу якість підготовки та подальше успішне навчання ліцеїстів у ВНЗ. Російські гості відвідали також НТБ, ЦКМ, ДПМ, науковий парк “Київська політехніка” та дізналися про їх роботу.

У профспілковому комітеті делегатів ознайомили з формами і методами профспілкової роботи серед співробітників та студентів ВНЗ, відбувся обмін думками з цього приводу. На прощання керівники профспілок НТУУ “КПІ” отримали запрошення відвідати столицю РФ з візитом-відповіддю у складі делегації профспілок працівників освіти і науки м.Києва. Як повідомив голова профкому співробітників В.І.Молчанов, під час майбутнього візиту планується підписати договір про співробітництво з профкомом МВТУ ім.Баумана.

Інф. “КП”

x

Електронний кампус

Інформаційні ресурси

Викладачі КПІ

GitHub репозиторій