Профспілки КПІ прийнято до Євразійської асоціації

"Віднині розширилися горизонти діяльності профспілкових організацій студентів та співробітників НТУУ "КПІ", – повідомив заступник голови профкому співробітників Михайло Безуглий. – На XXVI з'їзді Євразійської асоціації профспілкових організацій університетів, який 11–13 вересня 2013 р. пройшов у Республіці Білорусь на базі Гродненського державного університету ім. Я.Купали, за підсумками обговорення до складу членів Асоціації були прийняті, зокрема, первинні профспілкові організації студентів та співробітників НТУУ "КПІ". Це, безперечно, демонструє прагнення і вмотивованість політехніків до активної участі в житті вишу".

Цього року в роботі з'їзду взяв участь 61 делегат з 40 університетів Вірменії, Білорусі, Казахстану, Киргизстану, Росії, України і Придністровської Молдавської Республіки, що представляють 46 первинних профспілкових організацій співробітників або студентів. Головним завданням з'їзду стала необхідність поділитися досвідом щодо вирішення непростих питань у системі вищої школи, продиктованих часом. Київську політехніку на з'їзді представляв доц. ПБФ Михайло Безуглий.

На з'їзді широко обговорювалися питання соціального захисту працівників і студентів, адаптації навчального процесу до інтеграційних процесів освіти і науки в умовах інформаційного суспільства. Було наголошено, що в умовах глобалізації взаємодію профспілкових організацій спрямовано на підвищення якості підготовки фахівців та покращення позицій університетів у світових рейтингах. Тому сьогодні, незважаючи на автономність розвитку кожної з держав, представлених в Асоціації університетами, перед усіма ВНЗ стоїть завдання підвищення конкурентоспроможності.

Інф. профкому співробітників