Співпраця з МІСіС

Ректор Національного дослідницького технологічного університету “Московський інститут сталі і сплавів” проф. Д.В.Ліванов 7 червня 2010 року відвідав НТУУ “КПІ”. Мета його візиту – обговорення напрямів міжуніверситетського співробітництва, перспектив та механізмів двостороннього співробітництва.

В результаті обговорення напрямів співпраці були підписані документи: “Договір про партнерство, співробітництво та науковий обмін між НТУУ “Київський політехнічний інститут” (Україна) та Національним дослідницьким технологічним університетом “МІСіС” (Російська Федерація), “Договір між НТУУ “КПІ” і НДТУ “МІСіС” про магістерську підготовку з видачею дипломів двох університетів-партнерів” та “Меморандум про активізацію мобільності студентів, магістрів, аспірантів, докторантів, викладачів і вчених НТУУ “КПІ” та НДТУ “МІСіС”.

Згідно з підписаними документами вузи-партнери обмінюватимуться інформацією про реформування навчального процесу, навчальні програми, відряджатимуть своїх викладачів для читання циклів лекцій, обмінюватимуться науковою та науково-методичною літературою, проводитимуть консультації та ін.

“Договір про магістерську підготовку з видачею дипломів двох університетів-партнерів” передбачає отримання випускниками цієї програми дипломів магістра обох технічних університетів та проведення наукових досліджень у рамках програми “Двох дипломів”.

Інф. “КП”