Ви є тут

Новини сайтів ХТФ

Графік роботи атестаційної комісії прийому студентнів на ОР "магістр"

До уваги студентів кафедри ХТКМ графік роботи атестаційної комісії прийому студентнів на ОР "магістр" хіміко-технологічного факультету КПІ ім. Ігоря Сікорського у 2017 році.І етап (08 – 15 липня)GRAFIK-EKZAMENIV-1-ETAP_2017_HTF.doc [50,5 Kb] (cкачиваний: 4) - документ для завантаження.

________________ Вступ 2017 _______________

    Нагадуємо, що для вступу в 2017 році на 1 курс хіміко-технологічного факультету на спеціальність 161 "Хімічні технології та інженерія" до участі у загальному конкурсі допускатимуться абітурієнти, які пройшли тестування та отримали сертифікати ЗНО з троьох наступних конкурсних предметів: 1) Українська мова та література - мінімум 100 балів, 2) Математика - мінімум 125 балів (якщо Хімія або Біологія мінімум 100 балів), 3) Хімія або Біологія - мінімум 125 балів (якщо Математика мінімум 100 балів).   Також інформуємо, що починаючи з 2017 року кафедрою ХТКС відкрито можливість набору випускників навчальних закладів, які отримали диплом "молодший спеціаліст" за профільною спеціальністю, на навчання для отримання ступеня вищої освіти "бакалавр". Детальну інформацію ви можете переглянути у відповідних розділах сайту.

___ До уваги вступників на ОР "магістр" 2017 ___

Затверджено ГРАФІК РОБОТИ АТЕСТАЦІЙНОЇ КОМІСІЇ ПРИЙОМУ СТУДЕНТІВ НА ОР “МАГІСТР” ХІМІКО-ТЕХНОЛОГІЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ КПІ ІМ. ІГОРЯ СІКОРСЬКОГО У 2017 р. І етап (08 – 15 липня). Радимо ознайомитись!

Вітаємо бакалаврів із захистом дипломних проектів та робіт

Викладачі кафедри ХТКМ вітають бакалаврів кафедри із успішним захистом дипломних проектів та робіт в 2017 році!Група ХП-31Група ХК-31

Вакансія хімік-технолог

ТОВ «Адвент Інвест» - вітчизняний виробник широкого спектру лакофарбової продукції, присутня на ринку більше 20 років. Посилання на сайт компанії: http://www.kompozit.ua  Мета посади - Виготовлення та аналіз лабораторних зразків ЛФМ, контроль якісних показників вимоги: розуміння основ хімічної технології, методів фізико-хімічного аналізу;практичні навички роботи в хімічній лабораторії;знання ПК (досвідчений користувач);акуратність, відповідальність, ретельність, дисциплінованість, бажання працювати і вдосконалюватися;знання англійської мови вітається;готові розглянути кандидатів без досвіду роботи - випускників профільних факультетів ВНЗ;Базова вища хімічна, технічна освіта. Впевнене знання всієї шкільної програми з математики, фізики та хімії (перевірка). Обов'язки: Робота в дослідницькій лабораторії лакофарбових матеріалів;Робота з приладами (віскозиметр, блискомірі, спектрофотометр і інші);Розробка, виготовлення і контроль якісних показників лабораторних зразків ЛФМ, порівняння з конкуруючими продуктами.Перевірка зразків сировини, оформлення та аналіз результатів. Самостійне прийняття рішення по розробці та заміні сировини. Пропозиція: офіційне працевлаштуванняповна зайнятістьнавчання та підвищення кваліфікаційного рівня (семінари, конференції)обладнане робоче місце, спецодягмісце роботи - м. Видубичіграфік роботи - з понеділка по п'ятницю з 8,30 до 17,00оплата праці - від 8000,00Контаки з роботодавцем за посиланням: https://rabota.ua/company2465092/vacancy6139168

Вітаємо магістрів із захистом дисертацій!

Колектив кафедри ХТКМ щиро вітає магістрів груп ХП-51м та ХК-51м, які успішно захистили свої дисератції влітку 2017 року!

Перемога у конкурсі МАН

Школяр Микола Іванченко, вихованець Київської МАН під керівництвом к.т.н., доцента кафедри ХТКМ Олексія Миронюка переміг на конкурсі у СШАЗолоту медаль переможця в Міжнародному конкурсі наукових і мистецьких проектів учнів середніх загальноосвітніх шкіл «Genius» 2017 року у Нью-Йорку отримав випускник 11 класу київської школи №225 Микола Іванченко з проектом «Адсорбент для нафти і нафтопродуктів у середовищі води та підвищеної вологості на основі гідрофобізованого перліту» (науковий керівник к.т.н., доцент кафедри хімічної технології композиційних матеріалів ХТФ КПІ ім. Ігоря Сікорського Олексій Миронюк). Микола також є вихованцем відділення хімії та біології Київської Малої академії наук. Проект молодого українського таланту спочатку переміг на Всеукраїнському конкурсі «Intel EKO Україна», а потім і у США. За словами переможця та його наукового керівника впровадження проекту надасть можливість очищати поверхню природних водоймищ від нафти і нафтопродуктів. Він розрахований для використання при ліквідації наслідків техногенних аварій.На фото: Микола Іванченко та його науковий керівник Олексій Миронюк (зліва на фото).
x

Електронний кампус

Інформаційні ресурси

Викладачі КПІ

GitHub репозиторій