Ви є тут

Новини сайтів ПБФ

Правила прийому 2018

Новини сайту ПБФ - Нд, 22/04/2018 - 22:11
– Умови прийому до вищих навчальних закладів в 2018 році – Правила прийому до Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» в 2018 році Перелік спеціальностей (конкурсних пропозицій), за якими оголошено набір на освітній ступінь бакалавра на основі здобутого освітньо-кваліфікаційного рівня «молодший спеціаліст» до КПІ ім. Ігоря Сікорського у 2018 році Вступ на основі диплома молодшого спеціаліста до КПІ ім. Ігоря Сікорського» на 1-й курс перебдачає навчання за скороченою програмою (3 роки, замість 4) та здобуття освітнього рівння бакалавр. Для вступу необхідно: перевірити, что входить обрана спеціальність у КПІ ім. Ігоря Сікорського до Додатку 2 до Умов прийому до вищих навчальних закладів в 2018 році, або обрана спеціальність не входить до Додатку 2 до Умов прийому до вищих навчальних закладів в 2018 році, абітурієнт може обрати споріднену для тебе спеціальність (тобто таку спеціальність, яка продовжує вже одержану тобою підготовку) й претендувати навчатись за державним замовленням, у разі, якщо місця на обрану спеціальність надаються, або якщо ти змінюєш спецільність чи спорідненої спеціальності в КПІ ім. Ігоря Сікорського немає, тоді ти можеш претендувати тільки на навчання за кошти фізичних та юридичних осіб (контракт). а далі: скласти вступні випробування з предметів, потрібних для вступу, або перезарахувати оцінки, одержані на Зовнішньому незалежному оцінюванні, якщо його було складено, претендувати на місця за державним замовленням, якщо вони надаються за цією спеціальністю. Для складання екзаменів у КПІ ім. Ігоря Сікорського потрібно подати документи у період з 12 липня по 24 липня включно! Екзамени розпочнуться з 25 липня. Адреса Приймальної комісії: м. Київ, вул. Політехнічна, 14 (корпус 16), кімн. 156 Телефон: (+380 44) 204-96-45, 204-96-46 Email: pk@kpi.ua Офіційний сайт Приймальної комісії КПІ ім. Ігоря Сікорського

KPI Science Fest для абітурієнтів

Запрошуємо абітурієнтів на загальноуніверситетський день відкритих дверей KPI Science Fest, який відбудеться 21 квітня 2018 року з 9:00 – 15:00. Місце проведення: 1 корпус, Велика фізична аудиторія (1 корпус), Державний політехнічний музей, Науково-технічна бiблiотека ім. Г. І. Денисенка, навчальні підрозділи університету (факультети, кафедри).

KPI Science Fest (день відкритих дверей)

Новини сайту ПБФ - Чт, 19/04/2018 - 12:30
Запрошуємо абітурієнтів на День відкритих дверей приладобудівного факультету в рамках загальноуніверситетського дня відкритих дверей KPI Science Fest, який відбудеться 21 квітня 2018 року з 9:00 – 15:00. Місце проведення: 1 корпус, Велика фізична аудиторія (1 корпус). Програма заходу: 9:00 – реєстрація учасників (корпус 1); 09:00-12:00 – робота майданчиків (майстер-класи, презентації, тематичні конкурси, інформація про підрозділ, роздача цікавих матеріалів), консультаційних та інформаційних пунктів; 11:00-12:00 – загальні збори у Великій фізичній аудиторії, інформація щодо Правил прийому до університету у 2018 р.; 12:00-15:00 – День відкритих дверей приладобудівного факультету та кафедр.

Опитування студентів через ЕС Кампус

Новини сайту ПБФ - Чт, 19/04/2018 - 11:52
Шановні студенти! З метою визначення якості викладання дисциплін науково-педагогічними працівниками університету, студентам пропонується через програмний модуль “Опитування” в Електронній системі “КАМПУС” здійснити оцінку своїх викладачів за друге півріччя 2017/2018 навчального року. Просимо відповідально поставитись до опитування та звернути увагу на те, що змінити оцінку викладача після збереження даних неможливо. Опитування проводиться з 18 квітня по 17 травня. Студентські Логіни та Паролі можна отримати у кураторів груп та відповідальних по кафедрах.

Лекція лауреата Нобелівської премії з фізіології і медицини Жюля Оффмана

Новини сайту ПБФ - Ср, 18/04/2018 - 12:21
©PhotoPQR – Jules Hoffmann , Chercheur IBMC У межах проекту «Лекції майбутнього» відбудеться зустріч з відомим французьким імунологом та цитологом, лауреатом Нобелівської премії з фізіології і медицини – Жюлем Оффманом (Jules Hoffmann). Премію Жюль Оффман отримав за дослідження активації вродженого імунітету, які дозволять успішно боротися з раковими клітинами та іншими хворобами. На теперішній час Жуль Оффман є членом Французької академії, Леопольдини, Французької академії наук, Європейської академії, Національної академії наук США, Американської академії мистецтв і наук. Відповідно до програми візиту запланована відкрита лекція «Вроджений імунітет: від комах до людства», яка відбудеться 19 квітня 2018 року об 11:00 у Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського» (1 корпус, зал Вченої ради). Мова зустрічі – англійська. Реєстрація Запрошуємо всіх бажаючих.

Інформаційний бюлетень «Джерело», випуск №225

Новини сайту ПБФ - Пт, 13/04/2018 - 22:25
Короткий зміст бюлетня: Програма Шведського інституту для країн східного партнерства у Балтійському регіоні Європейський конкурс соціальних інновацій Грантова допомога за проектами програми «Кусаноне», Японія Конкурси міжнародного Вишеградського фонду Підтримка малих проектів від Швейцарського бюро співробітництва Уряд Латвії пропонує українським студентам та науковцям взяти участь у літній школі Загальний конкурс проектів Фонду сприяння демократії Гранти за програмою «Expo Live» Безкоштовна освітня програма Південної Кореї Global IT Thechnology Program з вивчення ІТ-технологій для українців Стипендіальна програма професійного розвитку Weiser Professional Development Fellowships у Мічиганському університеті Програма Fulbright Foreign Language Teaching Assistant Program (FLTA) 2019-2020 Стипендіальна програма CAS Sofia імені Герди Хенкель для молодих дослідників, Болгарія Інформаційний бюлетень «Джерело», випуск №225 Завантажити (PDF, 5.74MB) [згорнути] Адреса відділу міжнародних проектів університету: 03056, м.Київ, пр.Перемоги 37, корпус 1, кiмната № 171 Тел.: +38 044 204-8019 E-mail: s.shukayev@kpi.ua

Кандидатські іспити (весняна сесія, 2018)

Новини сайту ПБФ - Пт, 13/04/2018 - 21:43
24 квітня о 14:15 в ауд. 249-1 відбудеться складання кандидатських іспитів по спецдисциплінах. До іспиту допущено наступних аспірантів ПБФ: Олійник Ю.А. Глеваський А.В. Рупіч С.С. Пінчук Б.Ю. Комісія для прийому кандидатських іспитів у весняну сесію 2018р.: 05.11.13 Прилади та методи вимірювання та визначення складу речовин Тимчик Г.С. (декан ПБФ, голова комісії) Бурау Н.І. (зав. кафедри ПСОН) Протасов А.Г. (зав. кафедри ПСНК) Защепкіна Н.М.(зав. кафедри НАЕПС) Шарпан О.Б. (зав. кафедри ТОР) Павловський О.М. (доцент кафедри ПСОН) 05.11.07 Оптичні прилади та системи Тимчик Г.С. (декан ПБФ, голова комісії) Колобродов В.Г. (зав. кафедри ООЕП) Чиж І.Г. (проф. кафедри ООЕП) Микитенко В.І.(доцент кафедри ООЕП)

Ярмарок вакансій «beAhead. Весна 2018»

Новини сайту ПБФ - Чт, 12/04/2018 - 00:24
Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» та Центр розвитку кар’єри запрошує відвідати Ярмарок вакансій «beAhead. Весна 2018», який проходитиме 19 квітня 2018 року на території університету з 10:00 до 16:30. Адреса заходу: м. Київ, вул. Борщагівська, 126, корпус 18, хол 2-го поверху. На Ярмарку будуть представлені більше ніж 40 компаній (ТОВ “ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ “СТУДІЯ 1+1”, 3Shape, British American Tobacco Ukraine, Crannova, Dentsu Aegis Network Ukraine, Intetics, lifecell, Procter&Gamble, Uhuru Corporation, Enixan Entertainment, ТОВ «Анкор Персонал Україна», ТОВ «ДФМ Віртуал Сервіс», ТОВ «Костал Україна», ТОВ «ЛУН УКРАЇНА», ДП «Мелексіс-Україна», ТОВ «Метро Кеш Енд Кері Україна», ДП «Кондитерська корпорація Рошен», ПрАТ «Філіп Морріс Україна» та інші), що зацікавлені у працевлаштуванні перспективних студентів та молодих спеціалістів. Під час Ярмарку студенти і випускники КПІ ім. Ігоря Сікорського, а також інших ВНЗ зможуть ознайомитись з діяльністю представлених компаній та організацій, отримати інформацію про наявні вакансії та відкриті програми з працевлаштування, стажування, проходження практики, матимуть можливість відвідати презентації від компаній 3Shape, ТОВ «Анкор Персонал Україна», Ubisoft, Huawei, Інфопульс Україна. Запрошуємо всіх бажаючих!!! Вхід вільний!

Ярмарок вакансій «beAhead. Весна 2018»

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» та Центр розвитку кар’єри запрошує відвідати Ярмарок вакансій «beAhead. Весна 2018», який проходитиме 19 квітня 2018 року на території університету (адреса заходу: м. Київ, вул. Борщагівська, 126, корпус 18, хол 2-го поверху), з 10:00 до 16:30. На Ярмарку будуть представлені більше ніж 40 компаній (ТОВ "ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ "СТУДІЯ 1+1", 3Shape, British American Tobacco Ukraine, Crannova, Dentsu Aegis Network Ukraine, Intetics, lifecell, Procter&Gamble, Uhuru Corporation, Enixan Entertainment, ТОВ «Анкор Персонал Україна», ТОВ «ДФМ Віртуал Сервіс», ТОВ «Костал Україна», ТОВ «ЛУН УКРАЇНА», ДП «Мелексіс-Україна», ТОВ «Метро Кеш Енд Кері Україна», ДП «Кондитерська корпорація Рошен», ПрАТ «Філіп Морріс Україна» та інші), що зацікавлені у працевлаштуванні перспективних студентів та молодих спеціалістів. Під час Ярмарку студенти і випускники КПІ ім. Ігоря Сікорського, а також інших ВНЗ зможуть ознайомитись з діяльністю представлених компаній та організацій, отримати інформацію про наявні вакансії та відкриті програми з працевлаштування, стажування, проходження практики, матимуть можливість відвідати презентації від компаній 3Shape, ТОВ «Анкор Персонал Україна», Ubisoft, Huawei, Інфопульс Україна. Запрошуємо всіх бажаючих!!! Вхід вільний!

Попередній розгляд магістерських дисертацій

25 квітня 2018р. о 15:00відбудеться попередній розгляд магістерських дисертацій (ауд. 513-20),за результатами якого прийматиметься рішення про допущення студентів до захисту МД. Примітка. Кожен магістрант-дипломник повинен надати готові частини МД та представити попередню презентацію доповіді. На момент попереднього розгляду необов'язково роздруковувати на чистові листи готові частини роботи. При собі також мати:1. Залікову книжку з усіма необхідними відмітками про складання екзаменів та заліків, здачу курсових проектів (робіт), проходження практик та ін.; підписи та печатки про переведення на наступний курс;2. Список опублікованих наукових праць. Бажаємо успіхів!

Вибори голів студрад

Новини сайту ПБФ - Вт, 10/04/2018 - 17:16
11 квітня відбудуться вибори голови Студентської ради КПІ ім. Ігоря Сікорського та голів Студентських Рад факультетів. Запрошуємо студентів ПБФ реалізувати своє право, прийшовши до виборчої комісії ПБФ: 1-й корпусі біля кімнати 1-209. Чекаємо на Вас з 10:00 до 17:00

Інтегровані інтелектуальні робототехнічні комплекси (ІІРТК-2018)

Новини сайту ПБФ - Ср, 04/04/2018 - 17:01
Інтегровані інтелектуальні робототехнічні комплекси (ІІРТК-2018)

Пропозиції Морської академії в Гдині (Польща)

Новини сайту ПБФ - Ср, 04/04/2018 - 12:09
Інформація для вчених, студентів і аспірантів університету щодо нових можливостей міжнародної співпраці: пропозиції Морської академії в Гдині (Польща). Пропозиції стосовно співпраці приймаються до 30.04.2018. по електронній пошті: anna_bidnyuk@ukr. net

Медогляд (3 курс)

Новини сайту ПБФ - Пн, 02/04/2018 - 17:11
Студентам 3 курсу ПБФ необхідно з’явитися до студентської поліклініки для проходження медогляду за наступним графіком: ПБ-51, ПК-51 – 6 квітня о 14:15 ПІ-51, ПГ-51 – 12 квітня о 14:15 Проходження медогляду є обов’язковим!

Офіційні документи

Новини сайту ПБФ - Пт, 30/03/2018 - 19:35
Правила прийому до КПІ ім. Ігоря Сікорського в 2018 році Основні положення, етапи вступної кампанії, перелік документів, всі правові елементи, які пов’язані із твоїми можливостями для вступу до Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» у 2018 році. Додатки до правил прийому до КПІ ім. Ігоря Сікорського в 2018 році: Перелік ліцензованих та акредитованих спеціальностей КПІ ім. Ігоря Сікорського Перелік конкурсних пропозицій КПІ ім. Ігоря Сікорського Перелік конкурсних предметів у сертифікаті Українського центру оцінювання якості освіти (вступних випробувань, творчих конкурсів) для вступу до КПІ ім. Ігоря Сікорського Перелік спеціальностей (конкурсних пропозицій), за якими оголошено набір на освітній ступінь бакалавра на основі здобутого освітньо-кваліфікаційного рівня «молодший спеціаліст» до КПІ ім. Ігоря Сікорського у 2018 році Перелік конкурсних предметів у сертифікаті Українського центру оцінювання якості освіти (вступних випробувань) для вступу на основі здобутого освітньо-кваліфікаційного рівня «молодший спеціаліст» до КПІ ім. Ігоря Сікорського у 2018 році Положення про прийом на навчання для здобуття освітнього рівня магістра та за індивідуальними програмами підготовки бакалавра на основі здобутого освітньо-кваліфікаційного рівня «молодший спеціаліст» у 2018 році Всі правові положення та нормативні засади вступу до магістратури та на основі диплому «молодшого спеціаліста» — строки, перелік документів, розрахунок рейтингу для майбутніх вступників. Умови прийому до вищих навчальних закладів в 2018 році Додатки до умов прийому: Додаток 2 до Умов прийому до вищих навчальних закладів в 2018 році Додаток 4 до Умов прийому до вищих навчальних закладів в 2018 році Вартість навчання у 2017/2018 навчальному році Положення про Всеукраїнські олімпіади: з математики КПІ ім. Ігоря Сікорського з фізики КПІ ім. Ігоря Сікорського з хімії КПІ ім. Ігоря Сікорського з біології КПІ ім. Ігоря Сікорського  Аналітична інформація АНАЛІЗ ВСТУПНОЇ КАМПАНІЇ 2016 РОКУ ДО НТУУ «КПІ». ДИПЛОМИ МАЛОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ ТА ВСЕУКРАЇНСЬКИХ УЧНІВСЬКИХ ОЛІМПІАД  АНАЛІЗ ВСТУПНОЇ КАМПАНІЇ 2016 РОКУ ДО НТУУ «КПІ». ВИПУСКНИКИ СИСТЕМИ ДО ВУЗІВСЬКОЇ ПІДГОТОВКИ

Правила прийому 2018

Новини сайту ПБФ - Пт, 30/03/2018 - 16:31
Умови прийому до вищих навчальних закладів в 2018 році Правила прийому до Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» в 2018 році Положення про прийом на навчання для здобуття освітнього рівня магістра та за індивідуальними програмами підготовки бакалавра на основі здобутого освітньо-кваліфікаційного рівня «молодший спеціаліст» у 2018 році Адреса Приймальної комісії: м. Київ, вул. Політехнічна, 14 (корпус 16), кімн. 156 Телефон: (+380 44) 204-96-45, 204-96-46 Email: pk@kpi.ua Офіційний сайт Приймальної комісії КПІ ім. Ігоря Сікорського

Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт — Нафтова та газова промисловість

В період з 27 по 30 березня 2018 року в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу було проведено заключний етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт в галузі «Нафтова та газова промисловість» 2017-2018 р. (наказ Міністерства освіти і науки України №1364 від 10.10.2017 р.). Кращі ініціативні науковці з лав студентської молоді з різних технічних ВНЗ України представили свої роботи та креативні ідеї для вирішення проблем та покращання роботи нафтогазової галузі. Загалом у конференції-захисті своїх наукових робіт взяли участь 78 учасників з 21 ВНЗ України. Компетентні комісії з оцінки робіт працювали в 5 номінаціях: обладнання нафтогазової галузі; енергоефективність, вимірювальні та інформаційні технології в нафтогазовій промисловості; нафтогазова інженерія; економіка та управління в нафтогазовому комплексі; геологія, геофізика, екологія та геотуризм. За підсумками роботи комісії магістрантка нашої кафедри, Назарчук Олена Олександрівна, посіла ІІ місце в номінації «Енерноефективність, вимірювальні та інформаційні технології в нафтогазовій промисловості». Щиро вітаємо нашу студентку з успішною участю в конференції та зайнятим місцем у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт в галузі «Нафтова та газова промисловість»! Бажаємо подальших успіхів у науковій праці.

Конференція студентів ПБФ

Новини сайту ПБФ - Пт, 30/03/2018 - 00:18
2 квітня 2018 року о 14:30 годині в ауд. 283, корпус 1 відбудеться конференція студентів приладобудівного факультету. Попередній порядок денний: Звіт голови студентської ради Приладобудівного факультету. Дебати між кандидатами на посаду Голови студентської ради факультету: * студентка групи ПК-61 – Якимчук Анна * студент групи ПО-71 – Кудрявцев Дмитро. Різне Студентська рада ПБФ!

Медогляд

Студентам 3 курсу гр. ПК-5106 квітня о 14:15необхідно з’явитися до студентської поліклініки для проходження медогляду Проходження медогляду є обов'язковим!

Презентація програми подвійного диплому з Корейським інститутом науки і технологій

Новини сайту ПБФ - Вт, 27/03/2018 - 22:56
Запрошуємо 29 березня 2018 року на презентацію програми подвійного диплому з Корейським інститутом науки і технологій (KIST), яка проходитиме о 15:30 в 12 корпусі (412 аудиторія). Корейський інститут науки та технологій є найпрестижнішим науковий інститут Кореї. У 2008 році була створена Програма Подвійного Диплому між Корейським інститутом науки та технологій (Korea Institute of Science and Technology, KIST) (Південна Корея) та Національним технічним університетом України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського». Програма передбачає лекції і дослідницьку діяльність: лекції в Україні (1/2 навчання) та лабораторні роботи у KIST (1/2 навчання). Більш детальну інформацію можена знайти на сайті відділу академічної мобільності студентів КПІ ім. Ігоря Сікорського: http://mobilnist.kpi.ua/kist/

Сторінки

x

Електронний кампус

Інформаційні ресурси

Викладачі КПІ

GitHub репозиторій