Ви є тут

Кафедра математичних методів системного аналізу (ММСА), ННК ІПСА


http://mmsa.kpi.ua

Кафедра математичних методів системного аналізу (ММСА), Навчально-науковий комплекс 'Інститут прикладного системного аналізу', Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського"

Адреса: Корпус 35, пр-т Перемоги, 37а, к.201, 03056, Київ, Україна

Телефон: 38 044 236 39 87,
Електронна пошта: mmsa.iasa(at)gmail.com
Сайт:

Кафедра математичних методів системного аналізу входить до складу Навчально-наукового комплексу "Інститут прикладного системного аналізу" і функціонує в КПІ ім. Ігоря Сікорського з 1988 року.

На кафедрі ММСА навчається більше тисячі студентів.

Кафедра готує спеціалістів у сферах системного аналізу та інтелектуальних систем прийняття рішень, здатних проектувати, створювати й експлуатувати комп’ютерні системи для аналізу, прогнозування, управління і проектування динамічних процесів в макроекономічних, технічних, технологічних, екологічних і фінансових об’єктах.

Сфера діяльності випускників ММСА – управління, аналіз і програмування діяльності банків, фондових, валютних і товарних бірж, аналітичні відділи міністерств, податкові інспекції, відділи валютних, товарних і фондових ринків, Міністерство фінансів України і Міністерство економіки України, аналітичні відділи спецслужб, пенсійні фонди, центри проектування баз даних, розробка автоматизованих систем.

x

Електронний кампус

Інформаційні ресурси

Викладачі КПІ

GitHub репозиторій