Ви є тут

Новини сайту РТФ

Підписатися на Новини сайту РТФ потік Новини сайту РТФ
Радіотехнічний факультет
Адреса URL: http://rtf.kpi.ua
Оновлене: 3 години 44 хвилини тому

Святкування дня виробництва на українському заводі Jabil

Чт, 09/11/2017 - 10:39
Автор публікації студент кафедри радіоконструювання та виробництва радіоапаратури, радіотехнічного факультету, Мариніч Андрій, група РІ-61м. Цієї осені   компанія Jabil проводив  для студентів, зокрема радіотехнічного факультету КПІ ім. Ігоря Сікорського  Jabil Manufacturing Day, на заводі, що розташований недалеко від Ужгорода та є одним з провідних виробників радіоелектронної продукції в Європі. Під час екскурсії учасникам розповіли багато корисного […] The post Святкування дня виробництва на українському заводі Jabil appeared first on РТФ.

Всеукраїнська олімпіада з телекомунікації та радіотехніки

Чт, 09/11/2017 - 10:22
Оголошується реєстрація бажаючих прийняти участь в І етапі Всеукраїнської олімпіади за спеціальністю «Телекомунікації та радіотехніка» Дата проведення: 5 грудня 2017 року Місце: 424 аудиторія 17-го корпусу Час: 14.15 Реєстрація за електронною адресою: v.golovnia@kpi.ua до 26 листопада 2017 року. Завдання містить питання та задачі з таких дисциплін: теорія кіл, сигнали та процеси в радіотехніці, електродинаміка, фізико–теоретичні […] The post Всеукраїнська олімпіада з телекомунікації та радіотехніки appeared first on РТФ.

Осінні канікули в КПІ ім. Ігоря Сікорського. РТФ

Чт, 26/10/2017 - 19:37
Радо запрошуємо старшокласників, батьків, вчителів до зустрічі під час осінніх канікул, а саме  30.10.17 (пн) та 2.11 (чт). Під час зустрічі Ви поспілкуєтеся з науково-педагогічними працівниками факультету та відвідаєте навчальні лабораторії факультету. Деталі про захід на сайті kpi.ua План заходу: О 10.00 – зустріч у Державному політехнічному музеї (проспект Перемоги, 37, корп.6). У програмі – […] The post Осінні канікули в КПІ ім. Ігоря Сікорського. РТФ appeared first on РТФ.

Співпраця з VD MAIS

Чт, 26/10/2017 - 15:05
Запорука якісної освіти – це співпраця з провідними виробниками та розробниками радіоелектронної техніки. На запрошення представників компанії VD MAIS викладачі РТФ ознайомились з виробництвом та деякими проектами компанії, поспілкувались з провідними фахівцями. Зокрема, було обговорено наповнення та зміст навчання на радіотехнічному факультеті. Для більш якісної підготовки фахівців в галузі радіоелектроніки, досягнуто домовленість про регулярне проведення […] The post Співпраця з VD MAIS appeared first on РТФ.

Стипендія HUAWEI

Чт, 05/10/2017 - 11:55
Вітаємо студентів радіотехнічного факультету! Відповідно до Договору між компанією HUAWEI та КПІ ім. Ігоря Сікорського призначено стипендії компанії HUAWEI студентам університету серед яких є і студенти нашого факультету – Анастасія Герус та Володимир Думанський. Вітаємо та бажаємо подальших успіхів у навчанні! The post Стипендія HUAWEI appeared first on РТФ.

Мрієте програмувати на PYTHON?

Чт, 28/09/2017 - 12:48
Мрієте програмувати на PYTHON? Запрошуємо студентів та викладачів РТФ на факультативні заняття «PYTHON з нуля» за програмою Вроцлавскої Політехніки! Курс спрямований на вивчення основ програмування, ознайомлення з основними бібліотеками PYTHON такими як: PIL, tkinter, rarfile, xmlfile, тощо. Попередня реєстрація за посиланням (обов’язкова): goo.gl/3jRUrh Початок занять 5 жовтня, в 16.30, 404 – 17. Будуйте своє майбутнє […] The post Мрієте програмувати на PYTHON? appeared first on РТФ.
x

Електронний кампус

Інформаційні ресурси

Викладачі КПІ

GitHub репозиторій