Ви є тут

Новини сайту РТФ

Підписатися на Новини сайту РТФ потік Новини сайту РТФ
Радіотехнічний факультет
Адреса URL: http://rtf.kpi.ua
Оновлене: 3 години 8 хвилин тому

РАДІОЕЛЕКТРОНІКА В ХХІ СТОЛІТТІ

Чт, 12/04/2018 - 17:23
І Всеукраїнська науково-технічна конференція студентів та аспірантів «РАДІОЕЛЕКТРОНІКА В ХХІ СТОЛІТТІ» 15-17 травня 2018 року Матеріали конференції приймаються до 30 квітня 2018 року, на електронну адресу r.electronik@kpi.ua 1. В темі листа вказати прізвище автора та номер секції (наприклад, «Крутивус_секція_1»)) надіслати, оформлені відповідним чином тези доповіді (загальний обсяг 2 повні сторінки) та заявку щодо участі у […] The post РАДІОЕЛЕКТРОНІКА В ХХІ СТОЛІТТІ appeared first on РТФ.

Arduino для студентів коледжу

Пт, 06/04/2018 - 10:26
Цього тижня до нас в гості завітали студенти Київського електромеханічного коледжу. Крім загальної інформації про факультет та вступ до нас на прискорену програму підготовки вже традиційно для них було проведено заняття Arduino для початківців. The post Arduino для студентів коледжу appeared first on РТФ.

Територіальне планування радіомереж мобільного зв’язку

Ср, 04/04/2018 - 12:11
Студенти групи РА-61м Верченко О. С. та Єзерський Н. В. під керівництвом професора кафедри РОС Калюжного О. Я. розробили в рамках виконання своїх магістерських робіт методичні вказівки для циклу лабораторних робот на тему «Територіальне планування радіомереж мобільного зв’язку в програмному середовищі «Атол». ПС «Атол» забезпечує виконання задач частотно-територіального планування мереж мобільного зв’язку та візуалізацію їх […] The post Територіальне планування радіомереж мобільного зв’язку appeared first on РТФ.

Гості з Вінницького технічного ліцею

Вт, 03/04/2018 - 18:10
Нещодавно до нас завітали гості з Вінницького технічного ліцею у складі учнів та вчителів! Зустрічали їх та проводили перше знайомство з факультетом Сушко І. О. та Захарченко О. С. Після якого вчителі проводили перемовини з адміністрацією факультету з приводу розширення співпраці та організації курсів довузівської підготовки, а учні знайомилися з курсом Arduino для початківців. Заняття […] The post Гості з Вінницького технічного ліцею appeared first on РТФ.

Школа абітурієнта 17.03.2018. Відеозвіт

Сб, 31/03/2018 - 18:52
17 березня 2018 в BelkaSpace відбулася вже сьома Школа абітурієнта КПІ ім. Ігоря Сікорського! Школа абітурієнта – це серія коротких, ненудних лекцій від крутих КПІшників. Радіотехнічний факультет представив доктор наук, c.н.с кафедри радіоприймання та оброблення сигналів Степанов Микола Михайлович з доповіддю “Радіолокація – це просто”. Також в Школі абітурієнта брав участь випускник Радіотехнічного факультета Олександр […] The post Школа абітурієнта 17.03.2018. Відеозвіт appeared first on РТФ.

Школа абітурієнта 10.02.2018. Відеозвіт

Сб, 31/03/2018 - 18:24
10 лютого 2018 у просторі Belka відбулася Школа абітурієнта КПІ ім. Ігоря Сікорського! Школа абітурієнта – це серія коротких цікавих лекцій від кращих викладачів КПІ про те, чим вони займаються професійно. Радіотехнічний факультет представив старший викладач кафедри радіоконструювання та виробництва радіоапаратури Новосад Андрій Анатолійович з доповіддю “Как сделать коррозиметр?”. Доповідь підготовлена разом з асистентом кафедри […] The post Школа абітурієнта 10.02.2018. Відеозвіт appeared first on РТФ.

Фестиваль «IT-Puzzle»

Чт, 29/03/2018 - 21:28
Шкільне життя кипить і на весняних канікулах! Так в Спеціалізованій школі №61 з поглибленим вивченням інформаційних технологій пройшов фестиваль “IT-Puzzle”, на який запросили і представників радіотехнічного факультету! Тож профорієнтаційний десант 26 березня вирушив на зустріч з учнями та вчителями різних шкіл міста. В той же день, старший викладач каф. КіВРА Адаменко Володимир провів воркшоп для вчителів інформатики за темою […] The post Фестиваль «IT-Puzzle» appeared first on РТФ.

Вітаємо переможців та учасників!

Пт, 23/03/2018 - 14:03
Наші студенти з честю представили факультет на Другому етапі Всеукраїнських олімпіад! ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади 2017/2018 навчального року зі спеціальності «Радіотехніка»: Середін Андрій Павлович завоював 2 місце! Литвинець Олександра Леонідівна отримала диплом першого ступеня за оригінальне розв’язання задачі з дисципліни «Антени та поширення радіохвиль»; Путієнко Олександр Миколайович отримав диплом першого ступеня за оригінальне розв’язання […] The post Вітаємо переможців та учасників! appeared first on РТФ.

NaVolne!

Пт, 23/03/2018 - 08:44
У нашому університеті стартувала студентська Ліга Сміху. Після цього на факультетах одразу почали набір бажаючих брати участь у грі. Радіотехнічний не став винятком. Студенти різних курсів зібралися і створили команду, яку назвали «На Волне». Можна подумати, що це прозаїчна назва, але ні, це не звичайна «волна», яку ви можете побачити на морі – а радіохвиля. […] The post NaVolne! appeared first on РТФ.

Співпраця з Гореницькою школою

Пн, 19/03/2018 - 19:08
Сьогодні викладачі радіотехнічного факультету (Сушко І. О., Адаменко В. О., Захарченко О. С.) з офіційним візитом відвідали Гореницьку загальноосвітню школу для завершального етапу підписання договору про співпрацю між факультетом та школою. Цей договорі, серед іншого, передбачає і проведення окремих занять викладачами факультету безпосередньо в школі та запрошення учнів до наших лабораторій для практичних занять за […] The post Співпраця з Гореницькою школою appeared first on РТФ.

Збори трудового колективу факультету

Вт, 13/03/2018 - 12:23
УВАГА!!! 15 березня о 15-00 в 504 кімнаті 17 корпусу відбудуться збори трудового колективу факультету. Порядок денний: 1. Звіт декана РТФ Антипенка Р.В. за 2017 рік. 2. Ухвалення колективного договору РТФ на 2018 рік. 3. Обрання делегатів на конференцію трудового колективу КПІ ім. Ігоря Сікорського, присвячену ухваленню колективного договору КПІ ім. Ігоря Сікорського на 2018 […] The post Збори трудового колективу факультету appeared first on РТФ.

курс Arduino від Kyiv Smart City School

Пт, 02/03/2018 - 23:08
Стартував безкоштовний навчальний курс Arduino від Kyiv Smart City School. У четвер, 1 березня в рамках навчальної платформи Kyiv Smart City School розпочався новий освітній курс для старшокласників з основ технічного конструювання та програмування. Організовано навчання спільно з Радіотехнічним факультетом КПІ ім. Ігоря Сікорського. Понад 30 учнів старшої школи вирішили приєднатись до Arduino. Головне завдання платформи Kyiv […] The post курс Arduino від Kyiv Smart City School appeared first on РТФ.

Режим роботи на 3-7 березня 2018

Пт, 02/03/2018 - 22:46
The post Режим роботи на 3-7 березня 2018 appeared first on РТФ.

Electromagnetic Tuesday

Пт, 02/03/2018 - 14:05
Ось так проходять дні відкритих дверей на кафедрі електромагнітних полів Празького Технічного університету в м. Прага, Чеська Республіка. Кореспондентами на заході були наші студенти-магістранти та аспіранти факультету, що поїхали навчатись за програмою обміну Nikola Šohaj. Дійство мало офіційну назву “Electromagnetic Tuesday”. День відкритих дверей проходив у форматі “попробуй зробити сам” і виграй приз. Кожен студент […] The post Electromagnetic Tuesday appeared first on РТФ.
x

Електронний кампус

Інформаційні ресурси

Викладачі КПІ

GitHub репозиторій