Ви є тут

Новини сайтів ММІ

Списки зарахованих до магістратури Механіко-машинобудівного інституту

Новини сайту ММІ - Пн, 21/08/2017 - 17:36
НАКАЗ № 2637-с від 19 серпня 2017року Спеціальність: 131 Прикладна механіка Денна форма навчання  Освітньо-наукова програма підготовки Спеціалізація: Динаміка і міцність машин Рубашевський Віктор Вікторович Устименко Павло Романович Спеціалізація: Інженерія логістичних систем Бойко Віталій Юрійович Спеціалізація: Технології машинобудування Тур Іван Михайлович Спеціалізація: Системи комп’ютерних технологій пластичного формоутворення в машинобудуванні Корева Віталій Олегович Спеціалізація: Технології композиційних та наноструктурних конструкцій Богуславський Артем Романович Спеціалізація: Лазерна техніка та комп'ютеризовані процеси фізико-технічних методів обробки матеріалів Захарчук Андрій Олександрович Спеціалізація: Технологія комп´ютерного конструювання верстатів, роботів і машин Солнцев Олексій Васильович Яхно Антон Сергійович Спеціалізація: Інструментальні системи та технології формоутворення деталей Бесарабець Сергій Юрійович Трухан Олександр Олегович    Освітньо-професійна програма підготовки Спеціалізація: Динаміка і міцність машин (PROGRESSTECH UKRAINE) Бас Євген Вікторович Безкоровайний Владислав Вікторович Бобрик Артем Борисович Булат Валерій Олександрович Ворончук Артур Олександрович Каненко Олександр Олександрович Кирплюк Микита Станіславович Лозовий Олексій Олександрович Маслій Євгеній Вікторович Митряшкін Олег Вікторович Стовбур Анастасія Сергіївна Ядощук Катерина Георгіївна Спеціалізація: Динаміка і міцність машин Дубневич Ярослав Миколайович Каранкевич Владислав Сергійович Маштабей Олександр Вадимович Пакета Богдан Геннадійович Ромашин Сергій Олександрович Ружицький Андрій Володимирович Стасевич Олександр Дмитрович Тітаренко Богдан Петрович Спеціалізація: Інформаційні системи та технології в авіабудуванні Глушко Ірина Андріївна Євтушенко Михайло Олегович Карачун Владислав Миколайович Качура Олексій Володимирович Сависько Олександр Сергійович Федорчук Максим Петрович Федосенко Павло Вікторович Яшкін Леонід Олександрович Спеціалізація: Інженерія логістичних систем Веремєєв Олексій Юрійович Єфіменко Богдан Ігорович Зелінський Богдан Вадимович Микуляк Володимир Васильович Степанов Олег Володимирович Шевченко Владислав Васильович Спеціалізація: Технології машинобудування Андрусь Микита Георгійович  Жук Євген Юрійович Жук Олександр Юрійович Зварич Василь Іванович Зубко Олександр Олександрович Капанжи Микола Сергійович Лут Іван Миколайович Немерцев Дмитро Олександрович Орєхов Вячеслав Андрійович Оспа Вячеслав Михайлович Охріменко Володимир Володимирович Прибора Олександр Валентинович Рашевський Микита Юрійович Розанов Владислав  Юрійович Семеренко Віталій Станіславович Спірідонов Максим Віталійович Тихонов Ігор В`ячеславович Топорін Владислав Олексійович Штефан Ігор Миколайович Яременко Володимир Олегович Спеціалізація: Технології виготовлення літальних апаратів Безуглий Олег Васильович Воробей Іван Петрович Дмитренко Роман Сергійович Жевлаков Олексій Сергійович Зуй Владислав Олександрович Іщук Владислав Геннадійович Карпенко Володимир Михайлович Круглик Максим Валерійович Литвинчук Олександр Володимирович Меленкін Ігор Сергійович Михалевич Олександр Сергійович Москаленко Ігор Сергійович Мухін Владислав Олексійович Олефір Родіон Вікторович Плахін Олег Віталійович Савельєв Максим Андрійович     Савченко Олександр Юрійович Шубін Юрій Євгенович Спеціалізація: Системи комп’ютерних технологій пластичного формоутворення в машинобудуванні Базиленко Тетяна Олександрівна Бессараб Іван Євгенійович Головко Оксана Сергіївна Єфремов Михайло Олексійович Касян Дмитро Вікторович Когут Станіслав Андрійович Олійник Олександр Андрійович Редька Каріна Костянтинівна Ярмоленко Олександр Сергійович Спеціалізація: Технології композиційних та наноструктурних конструкцій Бахтін Данило Едуардович Герасим Володимир Сергійович Коблай Михайло Васильович Лисенко Олексій Олексійович Синяк Олександр Володимирович Склярук Олександр Сергійович Скотар Роман Олегович Шуліпа Олег Сергійович Щиглюк Іван Сергійович Спеціалізація: Технології озброєння та засобів безпеки Дубиніна Наталя Миколаївна Дудка Станіслав Юрійович  Ковшик Олександр Іванович Козачук Олександр Іванович Новак Андрій Валерійович Проноза Олександр Вікторович Сенько Віталій Володимирович Цивон Анатолій Вікторович Спеціалізація: Лазерна техніка та комп'ютеризовані процеси фізико-технічних методів обробки матеріалів Баліцький Віталій Юрійович Верболоз Іван Михайлович Ворон Роман Віталійович Воропаєв Микита Володимирович Гаврілов Євгеній Едуардович Клюфінський Василь Богданович Коваленко Денис Богданович Козачок Анатолій Олександрович Колибашкін Сергій Олександрович Кондрашкін Євген Олександрович Лаюк Олег Миколайович Рудь Сергій Сергійович Синюченко Володимир Вікторович Хаєцька Марія Євгенівна Яремчук Олександр Сергійович Спеціалізація: Мехатронні системи в машинобудуванні Богдашевська Вікторія Олегівна Болдишев Михайло Глібович Бондар Дмитро Сергійович Єрмоленко Ігор Олександрович Запорожець Михайло Петрович Івченко Денис Олександрович Кіца Андрій Романович Окренець Іван Миколайович Олійник Ігор В'ячеславович Осипенко Роман Олександрович Суховій Олександр Олександрович Тумко Аніта Павлівна Спеціалізація: Гідравлічні і пневматичні машини та системи приводів Бахтар Михайло Савелійович Бондаренко Радмила Миколаївна Волосажир Руслан Володимирович Головарь Поліна Олександрівна Дяченко Віктор Анатолійович Коколенко Артур Олегович Лебедєв Іван Іванович Левченко Віктор Олександрович Павлов Вадим Ігорович Поковба Іван Васильович Синицин Данило Євгенович Храменков Олександр Васильович  Спеціальність: 133 Галузеве машинобудування Спеціалізація: Технологія комп´ютерного конструювання верстатів, роботів і машин Алексейчук Дмитро Андрійович Алексик Ілля Ігорович Аненко Максим Сергійович Берновський Олексій Дмитрович Вікулов Едуард Костянтинович Вінніцький Павло Антонович Гайдук Ярослав Віталійович Головко Максим Віталійович Данилюк Іван Юрійович Дарбінян Карен Арменович Дем'яненко Євгенія Сергіївна Джелілов Алім Русланович Животовський Станіслав Владиславович Коломієць Ірина Анатоліївна Костащук Богдан Миколайович Мітусов Максим Сергійович Назаренко Яна Олегівна Охремяк Андрій Іванович Поколенко Євгеній Олександрович Пушкарук Христина Валеріївна Стрільцов Віталій Сергійович Сухий Антон Володимирович Третьяков Леонтій Віталійович Усатюк Ігор Васильович Фещак Іван Миколайович Хаскін Дмитро Владиславович Спеціалізація: Інструментальні системи та технології формоутворення деталей Давидюк Ангеліна Ігорівна Кареліна Ольга Олександрівна Ковтун Роман Олегович Левицький Валерій Юрійович Скляр Роман Олександрович Тарасенко Катерина Борисівна Чітак Владислав Віталійович Чміль Роман Євгенович Спеціалізація: Інженерний дизайн Костище Євген Сергійович Кривич Павло Павлович Кутуза Василь Володимирович Михтюк Євгеній Олексійович Павленко Олександр Дмитрович Ратушняк Олександр Володимирович Сухарєв Антон Олегович Філоненко Дмитро Леонідович

Рейтинговий список студентів першого курсу ММІ на поселення у гуртожиток

Новини сайту ММІ - Чт, 17/08/2017 - 23:07
Рейтинговий список студентів першого курсу ММІ на поселення до гуртожитку № Прізвище, ім'я, по батькові Дата прибуття 1 Босак Юрій Юрійович 28.08.2017 2 Жицька Яна Сергіївна 28.08.2017 3 Кордун Дмитро Костянтинович 28.08.2017 4 Попок Артем Сергійович 28.08.2017 5 Сергієнко Софія Валеріївна 28.08.2017 6 Сирота Владислав Васильович 28.08.2017 7 Скиба Андрій Олегович 28.08.2017 8 Слободяник Олексій Ігорович 28.08.2017 9 Циба Юрій Ігорович 28.08.2017 10 Авраменко Євген Юрійович 28.08.2017 11 Аладін Іван Ігорович 28.08.2017 12 Антонець Вадим Петрович 28.08.2017 13 Антонюк Максим Олегович 28.08.2017 14 Багдасарян Давид Арменович 28.08.2017 15 Баранов Владислав Володимирович 28.08.2017 16 Баранська Анна Леонідівна 28.08.2017 17 Білецький Микола Валерійович 28.08.2017 18 Білоконь Євгеній Андрійович 28.08.2017 19 Больша Ганна Володимирівна 28.08.2017 20 Бондар Павло Вікторович 28.08.2017 21 Бондар Роман Олександрович 28.08.2017 22 Бондаренко Юрій Володимирович 28.08.2017 23 Бондарь Альона Миколаївна 28.08.2017 24 Бурба Олександр Володимирович 28.08.2017 25 Василишин Денис Олександрович 28.08.2017 26 Васильченко Олександр Сергійович 28.08.2017 27 Вегерук Роман Віталійович 28.08.2017 28 Веремєєва Марія Геннадіївна 28.08.2017 29 Войновський Дмитро Володимирович 28.08.2017 30 Галяк Максим Сергійович 28.08.2017 31 Георгієв Павло Геннадійович 28.08.2017 32 Гирич Євгеній Сергійович 28.08.2017 33 Глущик Роман Юрійович 28.08.2017 34 Година Артем Олександрович 28.08.2017 35 Година Владислав Романович 28.08.2017 36 Голіброда Павло Андрійович 28.08.2017 37 Голінко Олександр Вікторович 29.08.2017 38 Дащенко Олександр Віталійович 29.08.2017 39 Дереча Микола Сергійович 29.08.2017 40 Дзьоба Юрій Миколайович 29.08.2017 41 Дзюман Богдан Валерійович 29.08.2017 42 Доманіцька Софія Романівна 29.08.2017 43 Дубовик Владислав Євгенійович 29.08.2017 44 Дубрівний Антон Олександрович 29.08.2017 45 Жегет Іван Максимович 29.08.2017 46 Жук Орест Олегович 29.08.2017 47 Запека Микола Сергійович 29.08.2017 48 Іванов Олександр Анатолійович 29.08.2017 49 Ігнатов Ігор Сергійович 29.08.2017 50 Ільїн Ілля Сергійович 29.08.2017 51 Калашніков Максим Ігорович 29.08.2017 52 Калініченко Валерій Євгенович 29.08.2017 53 Касьян Андрій Валерійович 29.08.2017 54 Касяненко Олександр Васильович 29.08.2017 55 Кириленко Кирил Віталійович 29.08.2017 56 Кислиця Владислав Олександрович 29.08.2017 57 Кифоренко Дмитро Сергійович 29.08.2017 58 Климчук Іван Олександрович 29.08.2017 59 Кобилінський Олександр Сергійович 29.08.2017 60 Коваленко Євген Вікторович 29.08.2017 61 Ковальов Михайло Васильович 29.08.2017 62 Ковальчук Дмитро Миколайович 29.08.2017 63 Коломоєць Денис Олександрович 29.08.2017 64 Коротін Дмитро Юрійович 29.08.2017 65 Котельнік Вячеслав Володимирович 29.08.2017 66 Кочнєв Сергій Вікторович 29.08.2017 67 Кузнецов Ярослав Сергійович 29.08.2017 68 Кузьменко Андрій Віталійович 29.08.2017 69 Кунашук Максим Олегович 29.08.2017 70 Купець Анна Олександрівна 29.08.2017 71 Лавренчук Ганна Василівна 29.08.2017 72 Лазарчук Олександр Григорович 29.08.2017 73 Левицький Олександр Дмитрович 29.08.2017 74 Лосєв Данило Олексійович 29.08.2017 75 Луцак Владислав Петрович 29.08.2017 76 Мельник Антон Сергійович 29.08.2017 77 Мельник Сергій Олександрович 29.08.2017 78 Мироненко Ярослав Миколайович 29.08.2017 79 Міненко Іван Юрійович 29.08.2017 80 Молнар Михайло Михайлович 29.08.2017 81 Мурашко Володимир Сергійович 29.08.2017 82 Назарук Тетяна Олександрівна 29.08.2017 83 Нестеренко Дмитро Павлович 29.08.2017 84 Ницук Борис Олександрович 29.08.2017 85 Омельченко Олександр Васильович 29.08.2017 86 Онішко Максим Сергійович 29.08.2017 87 Осінній Ілля Іванович 29.08.2017 88 Паламарчук Назар Ігорович 30.08.2017 89 Панченко Олег Ігорович 30.08.2017 90 Парникоза Микола Віталійович 30.08.2017 91 Перетятько Олександр Анатолійович 30.08.2017 92 Пихтін Ілля Вячеславович 30.08.2017 93 Посітко Василь Васильович 30.08.2017 94 Похилюк Олександр Андрійович 30.08.2017 95 Прощин В`ячеслав Андрійович 30.08.2017 96 Рилик Андрій Юрійович 30.08.2017 97 Романова Юлія Сергіївна 30.08.2017 98 Романюк Антон Миколайович 30.08.2017 99 Рясний Артем Олександрович 30.08.2017 100 Савичев Антон Васильович 30.08.2017 101 Савченко Денис Валентинович 30.08.2017 102 Савчук Євгенія Василівна 30.08.2017 103 Савчук Олексій Миколайович 30.08.2017 104 Свінчук Віталій Сергійович 30.08.2017 105 Сиса Дар`я Станіславівна 30.08.2017 106 Сичевський Микола Петрович 30.08.2017 107 Снісаренко Данило Григорович 30.08.2017 108 Сокор Георгій Євгенович 30.08.2017 109 Сомов Дмитро Олександрович 30.08.2017 110 Студзінський Олександр Олександрович 30.08.2017 111 Субота Олесь Юрійович 30.08.2017 112 Таранчук Михайло Костянтинович 30.08.2017 113 Тарасевич Марія Андріївна 30.08.2017 114 Тодорюк Олександр Дмитрович 30.08.2017 115 Томашук Андрій Петрович 30.08.2017 116 Третяк Назар Сергійович 30.08.2017 117 Тукало Кирило Ілліч 30.08.2017 118 Тхорук Ілля Сергійович 30.08.2017 119 Ус Ганна Олександрівна 30.08.2017 120 Федотов Євгеній Олександрович 30.08.2017 121 Холявка Ярослав Віталійович 30.08.2017 122 Цанько Ольга Сергіївна 30.08.2017 123 Чабан Олексій Романович 30.08.2017 124 Чаушев Вадим Вікторович 30.08.2017 125 Черніков Олександр Євгенійович 30.08.2017 126 Шелест Ярослав Олегович 30.08.2017 127 Шишолік Марк Валерійович 30.08.2017 128 Шмагель Іван Іванович 30.08.2017 129 Шмагель Олександр Іванович 30.08.2017 130 Шупертяк Євгеній Олегович 30.08.2017 131 Юр`єва Валерія Едуардівна 30.08.2017 132 Юренко Сергій Юрійович 30.08.2017 133 Юрченко Артем Олегович 30.08.2017 134 Юрченко Сергій Віталійович 30.08.2017 135 Юрченко Юрій Вікторович 30.08.2017 136 Якимчук Віталій Олександрович 30.08.2017

Інтегральний рейтинговий список вступників ММІ 2017 на 5 курс

Новини сайту ММІ - Сб, 12/08/2017 - 15:58
 НАВОДИМО  ІНТЕГРАЛЬНІ РЕЙТИНГОВІ СПИСКИ ВСТУПНИКІВ НА ОСВІТНІЙ РІВЕНЬ МАГІСТРА МЕХАНІКО-МАШИНОБУДІВНОГО ІНСТИТУТУ СКАЧАТИ у PDF

Результати вступного випробування від 10 серпня 2017р "Англійська мова"

Новини сайту ММІ - Пт, 11/08/2017 - 14:03
Механіко-машинобудівний інститут Скачати у форматі pdf № п/п Англійська мова Цифрою 1 Балагура Єлізавета Володимирівна 5,00 2 Бас Євген Вікторович 4,50 3 Бахтін Данило Едуардович 4,00 4 Безкоровайний Владислав Вікторович 3,50 5 Бобрик Артем Борисович 4,00 6 Булат Валерій Олександрович 4,50 7 Вечерок Роман Олександрович 3,00 8 Воробей Іван Петрович 4,50 9 Ворончук Артур Олександрович 4,00 10 Годлевський Вадим Сергійович 3,00 11 Каненко Олександр Олександрович 4,50 12 Кирплюк Микита Станіславович 4,00 13 Кривич Павло Павлович 4,50 14 Кужеєв Святослав Ігорович не явився 15 Лихобаба Володимир Сергійович не явився 16 Лозовий Олексій Олександрович 4,00 17 Ломачинський Микола Олегович 3,00 18 Маслій Євгеній Вікторович 4,50 19 Маштабей Олександр Вадимович 3,50 20 Митряшкін Олег Вікторович 3,50 21 Михайленко Віта Володимирівна не явився 22 Пошукайло Владислав Леонідович 4,50 23 Самойленко Павло Миколайович не явився 24 Стовбур Анастасія Сергіївна 4,50 25 Ядощук Катерина Георгіївна 3,50 26 Ярош Сергій Миколайович 5,00 27 Яшкін Леонід Олександрович 4,50

Результати вступного випробування від 10 серпня 2017р "Німецька мова"

Новини сайту ММІ - Пт, 11/08/2017 - 13:54
Механіко-машинобудівний інститут № п/п Німецька мова Кількість балів Літера Цифрою 1 Наку Дмитро Валерійович не явився

Результати фахового випробування від 9 серпня 2017р на спеціалізацію "Інженерний дизайн"

Новини сайту ММІ - Чт, 10/08/2017 - 13:35
Механіко-машинобудівний інститут Спеціальність: 133 ГАЛУЗЕВЕ МАШИНОБУДУВАННЯ Спеціалізація: "Інженерний дизайн" вступники на освітню програму магістерської підготовки № п/п Прізвище Ім'я по Батькові Кількість балів Літера Цифрою 1 Кривич Павло Павлович  97 А 5,0

Результати фахового випробування від 9 серпня 2017р на спеціалізацію "Інформаційні системи та технології в авіабудуванні"

Новини сайту ММІ - Чт, 10/08/2017 - 13:35
Механіко-машинобудівний інститут Спеціальність: 131 ПРИКЛАДНА МЕХАНІКА Спеціалізація: "Інформаційні системи та технології в авіабудуванні" вступники на освітню програму магістерської підготовки № п/п Прізвище Ім'я по Батькові Кількість балів Літера Цифрою 1 Маштабей Олександр Вадимович   С 4,0 2 Яшкін Леонід Олександрович   В 4,5

Результати фахового випробування від 9 серпня 2017р на спеціалізацію "Динаміка і міцність машин"

Новини сайту ММІ - Чт, 10/08/2017 - 13:35
Механіко-машинобудівний інститут Спеціальність: 131 ПРИКЛАДНА МЕХАНІКА Спеціалізація: "Динаміка і міцність машин" вступники на освітню програму магістерської підготовки № п/п Прізвище Ім'я по Батькові Кількість балів Літера Цифрою 1 Бас Євген Вікторович   B 4,5 2 Безкоровайний Владислав Вікторович   C 4,0 3 Бобрик Артем Борисович   B 4,5 4 Булат Валерій Олександрович   B 4,5 5 Ворончук Артур Олександрович   C 4,0 6 Каненко Олександр Олександрович   B 4,5 7 Кирплюк Микита Станіславоич   C 4,0 8 Лозовий Олексій Олександрович   B 4,5 9 Маслій Євгеній Вікторович   B 4,5 10 Маштабей Олександр Вадимович   B 4,5 11 Митряшкін Олег Вікторович   B 4,5 12 Стовбур Анастасія Сергіївна   B 4,5 13 Ядощук Катерина Георгіївна   C 4,0

Результати фахового випробування від 9 серпня 2017р на спеціалізацію "Технології композиційних та наноструктурних конструкцій"

Новини сайту ММІ - Чт, 10/08/2017 - 13:35
Механіко-машинобудівний інститут Спеціальність: 131 ПРИКЛАДНА МЕХАНІКА Спеціалізація: "Технології композиційних та наноструктурних конструкцій" вступники на освітню програму магістерської підготовки № п/п Прізвище Ім'я по Батькові Кількість балів Літера Цифрою 1 Базиленко Тетяна Олександрівна не з'явилася 2 Бахтін Данило Едуардович 98 A 5 3 Головко Оксана Сергіївна не з'явився 4 Олійник Олександр Андрійович не з'явився 5 Редька Каріна Костянтинівна не з'явилася

Результати фахового випробування від 9 серпня 2017р на спеціалізацію "Системи комп’ютерних технологій машинобудування пластичним формоутворенням"

Новини сайту ММІ - Чт, 10/08/2017 - 13:35
Механіко-машинобудівний інститут Спеціальність: 131 ПРИКЛАДНА МЕХАНІКА Спеціалізація: "Системи комп’ютерних технологій машинобудування пластичним формоутворенням" вступники на освітню програму магістерської підготовки № п/п Прізвище Ім'я по Батькові Кількість балів Літера Цифрою 1 Бахтін Данило Едуардович 35 F 0 2 Годлевський Вадим Сергійович 98 A 5 3 Лихобаба Володимир Сергійович не з'явився 4 Ломачинський Микола Олегович 98 A 5 5 Пошукайло Владислав Леонідович 95 A 5

Результати фахового випробування від 9 серпня 2017р на спеціалізацію "Технології машинобудування"

Новини сайту ММІ - Чт, 10/08/2017 - 13:35
Механіко-машинобудівний інститут Спеціальність: 131 ПРИКЛАДНА МЕХАНІКА Спеціалізація: "Технології машинобудування" вступники на освітню програму магістерської підготовки № п/п Прізвище Ім'я по Батькові Кількість балів Літера Цифрою 1 Самойленко Павло Миколайович не допущений

Результати фахового випробування від 9 серпня 2017р на спеціалізацію "Технології машинобудування" (заочна)

Новини сайту ММІ - Чт, 10/08/2017 - 13:35
Механіко-машинобудівний інститут Спеціальність: 131 ПРИКЛАДНА МЕХАНІКА Спеціалізація: "Технології машинобудування" ЗАОЧНА форма вступники на освітню програму магістерської підготовки № п/п Прізвище Ім'я по Батькові Кількість балів Літера Цифрою 1 Балагура Єлізавета Володимирівна 60 Е 3 2 Ломачинський Микола Олегович не з'явився 3 Кужеєв Святослав Ігорович не допущений 4 Михайленко Віта Володимирівна 37 0 0

Списки зарахованих з 01 вересня 2017 на перший курс за державним замовленням на основі повної загальної середньої освіти на спеціальність 133 ГАЛУЗЕВЕ МАШИНОБУДУВАННЯ

Новини сайту ММІ - Пн, 07/08/2017 - 12:31
Механіко-машинобудівний інститут Списки зарахованих з 01 вересня 2017 на перший курс за державним замовленням на основі повної загальної середньої освіти Спеціальність: 133 ГАЛУЗЕВЕ МАШИНОБУДУВАННЯ Скачати pdf   Прізвища Ім'я По батькові Загальний конкурс Антонюк Максим Олегович Бондар Павло Вікторович Василишин Денис Олександрович Вегерук Роман Віталійович Гутник Андрій Зіновійович Деркач Андрій Валентинович Дзьоба Юрій Миколайович Доманіцька Софія Романівна Дубрівний Антон Олександрович Дудко Денис Андрійович Жук Орест Олегович Заіка Денис Сергійович Землянський Валерій Вячеславович Іванов Олександр Анатолійович Казімко Валентин Олексійович Калініченко Валерій Євгенович Кочнєв Сергій Вікторович Кузнецов Ярослав Сергійович Купець Анна Олександрівна Лазарчук Олександр Григорович Лябах Кирило Андрійович Мельник Сергій Олександрович Молнар Михайло Михайлович Осінній Ілля Іванович Папуша Євгеній Ігорович Парникоза Микола Віталійович Перетятько Олександр Анатолійович Петренко Дмитро Олександрович Попок Артем Сергійович Посітко Василь Васильович Похилюк Олександр Андрійович Рубцов Андрій Андрійович Рясний Артем Олександрович Савичев Антон Васильович Скрипник Владислав Сергійович Сокор Георгій Євгенович Сомов Дмитро Олександрович Станєв Андрій Іванович Субота Олесь Юрійович Тарасевич Марія Андріївна Тимощенко Євгеній Вікторович Тичинський Микита Костянтинович Умущенко Назар Сергійович Файда Дмитро Сергійович Фурдела Артем Андрійович Черніков Олександр Євгенійович Чобітько Назар Євгенович Шашкін Ростислав Сергійович Шмагель Іван Іванович Якимчук Віталій Олександрович

Списки зарахованих з 01 вересня 2017 на перший курс за державним замовленням на основі повної загальної середньої освіти на спеціальність 131 ПРИКЛАДНА МЕХАНІКА

Новини сайту ММІ - Пн, 07/08/2017 - 12:08
Механіко-машинобудівний інститут Списки зарахованих з 01 вересня 2017 на перший курс за державним замовленням на основі повної загальної середньої освіти Спеціальність: 131 ПРИКЛАДНА МЕХАНІКА Скачати pdf  Прізвища Ім'я По батькові Загальний конкурс Авраменко Євген Юрійович Аладін Іван Ігорович Антонець Вадим Петрович Багдасарян Давид Арменович Баранов Владислав Володимирович Білецький Микола Валерійович Білоконь Євгеній Андрійович Больша Ганна Володимирівна Бондар Роман Олександрович Бондаренко Юрій Володимирович Босак Юрій Юрійович Бурба Олександр Володимирович Веремєєва Марія Геннадіївна Високос Євгеній Романович Войновський Дмитро Володимирович Ворона Григорій Васильович Галяк Максим Сергійович Георгієв Павло Геннадійович Глущик Роман Юрійович Говорун Анастасія Вячеславівна Година Артем Олександрович Година Владислав Романович Голіброда Павло Андрійович Голінко Олександр Вікторович Давиденко Дмитро Миколайович Дащенко Олександр Віталійович Деревінський Арсеній Миколайович Довгополий Михайло Михайлович Дрюк Поліна Олександрівна Дьомін Олексій Володимирович Жабура Яна Андріївна Жегет Іван Максимович Жирков Олексій Ігорович Жицька Яна Сергіївна Запека Микола Сергійович Ігнатов Григорій Євгенович Ігнатов Ігор Сергійович Калашніков Максим Ігорович Калугін Микита Анатолійович Калюк Юрій Юрійович Капьонкін Іван Андрійович Касьян Андрій Валерійович Касяненко Олександр Васильович Кириленко Кирил Віталійович Кислиця Владислав Олександрович Кифоренко Дмитро Сергійович Климчук Іван Олександрович Коваленко Євген Вікторович Ковальов Михайло Васильович Коломоєць Денис Олександрович Кордун Дмитро Костянтинович Котельнік Вячеслав Володимирович Кочергін Сергій Сергійович Кузнєцов Іван Олексійович Кунашук Максим Олегович Кучер Володимир Олександрович Лавренчук Ганна Василівна Левицький Олександр Дмитрович Лещинець Олександр Ігорович Лимар Олександр Сергійович Маціяка Сергій Юрійович Мачинський Орест Олександрович Мейта Дмитро Романович Мельник Антон Сергійович Мельник Володимир Володимирович Мироненко Ярослав Миколайович Мирошник Дмитро Олександрович Михальчук Дмитро Володимирович Мізін Юрій Ярославович Міненко Іван Юрійович Міщенко Анна Сергіївна Мусаєва Ельміра Азерівна Назарук Тетяна Олександрівна Небрат Марина Віталіївна Ницук Борис Олександрович Оденчук Дмитро Олексійович Омельченко Олександр Васильович Паламарчук Назар Ігорович Пархомін Андрій Сергійович Петров Дмитро Олександрович Поладько Оксана Миколаївна Пронін Вадим Анатолійович Прощин В`ячеслав Андрійович Пушкар Олександр Максимович Рак Арсеній Володимирович Рилик Андрій Юрійович Романова Юлія Сергіївна Романюк Антон Миколайович Рудник Владислав Михайлович Савчук Євгенія Василівна Савчук Олексій Миколайович Свінчук Віталій Сергійович Сергієнко Софія Валеріївна Силяк Андрій Юрійович Синьоок Іван Іванович Сирота Владислав Васильович Сиса Дар`я Станіславівна Ситнюк Георгій Олегович Скиба Андрій Олегович Скирда Владислав Валерійович Сконечних Єлізавєта Геннадіївна Слободяник Олексій Ігорович Снісаренко Данило Григорович Солопій Дмитро Віталійович Сонець Олесь Вікторович Сосідко Михайло Володимирович Сторожук Павло Володимирович Студзінський Олександр Олександрович Таранчук Михайло Костянтинович Тарасов Богдан Артемович Телюк Нікіта Сергійович Терещенко Іван Миколайович Тодорюк Олександр Дмитрович Торжевський Максим Олегович Третяк Назар Сергійович Тхорук Ілля Сергійович Ус Ганна Олександрівна Ушаков Антон Вікторович Федотов Євгеній Олександрович Харченко Ілля Артемович Холявка Ярослав Віталійович Хоменко Кирило Федорович Цанько Ольга Сергіївна Циба Юрій Ігорович Чабан Олексій Романович Чулкова Анастасія Сергіївна Шендера Максим Романович Шиперко Богдан Євгенович Шишолік Марк Валерійович Шмагель Олександр Іванович Шульга Костянтин Михайлович Юр`єва Валерія Едуардівна Юренко Сергій Юрійович Юрченко Сергій Віталійович Юрченко Юрій Вікторович Юхимчук Олександр Іванович Ягодка Борис Олександрович Яшник Олександр Сергійович

Списки рекомендованих MMI 131з ПРИКЛАДНА МЕХАНІКА - заочка (1 серпня 2017р)

Новини сайту ММІ - Ср, 02/08/2017 - 02:12
Механіко-машинобудівний інститут Список рекомендованих 01.08.2017 ММІ_131з_ПРИКЛАДНА МЕХАНІКА (заочка) Скачати pdf № п/п Прiзвище, iм'я, побатьковi вступника Конкурсний бал Прiоритетнiсть заяви Середнiй бал документа про освiту Ознака особливих пiдстав для зарахування 1 Ровенко Володимир Серriйович 146,569 1 6,6 Квота - 1 2 Паруна Олександр Олександрович 122,6 2 8 Квота - 1 3 Гирич Андрiй Петрович 166,19 1 9,9   4 Рожок Mаксим lrорович 152,55 2 9,3   5 lванченко Вiктор Юрiйович 132,716 1 7,1  

Списки рекомендованих MMI 131 ПРИКЛАДНА МЕХАНІКА (1 серпня 2017р)

Новини сайту ММІ - Ср, 02/08/2017 - 01:45
Механіко-машинобудівний інститут Список рекомендованих 01.08.2017 ММІ_131_ПРИКЛАДНА МЕХАНІКА Скачати pdf № п/п Прiзвище, iм'я, побатьковi вступника Конкурсний бал Прiоритетнiсть заяви Середнiй бал документа про освiту 1 Жабура Яна Андрiївна 195,391 1 10,6 2 Мейта Дмитро Романович 193,022 1 11 3 Рудник Владислав Михайлович 190,952 1 10,2 4 Касьян Андрiй Валерiйович 189,726 1 9,4 5 Ягодка Борис Олександрович 188,881 1 11 6 Довгополий Михайло Михайлович 188,851 1 10,5 7 Савчук Олексiй Миколайович 188,799 1 10,8 8 Поладько Оксана Миколаївна 188,696 1 10,8 9 Цанько Ольга Сергiївна 188,439 1 11,1 10 Мироненко Ярослав Миколайович 188,068 1 9,6 11 Бондар Роман Олександрович 185,555 1 9,5 12 Багдасарян Давид Арменович 185,452 1 10,5 13 Дьомiн Олексiй Володимирович 185,276 1 10,6 14 Мiзiн Юрiй Ярославович 184,113 1 10,1 15 Бiлецький Микола Валерiйович 181,85 2 11,5 16 Ворона Григорiй Васильович 180,662 1 10,6 17 Голiнко Олександр Вiкторович 179,632 1 10,2 18 Рилик Андрiй Юрiйович 179,39 1 10,6 19 Паламарчук Назар lгорович 178,549 1 9,5 20 Жегет lван Максимович 178,345 1 9,7 21 Давиденко Дмитро Миколайович 178,036 1 10,1 22 Ус Ганна Олександрiвна 177,521 1 10,3 23 Чабан Олексiй Романович 177,289 1 10,1 24 Баранов Владислав Володимирович 177,057 1 10,2 25 Веремеева Марiя Геннадiївна 176,336 1 10,6 26 lгнатов Григорiй Євгенович 175,615 1 11,2 27 Яшник Олександр Сергiйович 174,74 1 9,7 28 Ситнюк Георгiй Олегович 174,379 1 10 29 Шишолiк Марк Валерiйович 173,761 1 10,6 30 Климчук lван Олександрович 173,555 1 10 31 Романюк Антон Миколайович 173,401 1 10,1 32 Сторожук Павло Володимирович 173,4 1 10,7 33 Аладiн lван lгорович 173,4 1 10,5 34 Дащенко Олександр Вiталiйович 172,916 1 8,6 35 Авраменко Євген Юрiйович 172,834 1 9 36 Лещинець Олександр lгорович 172,415 4 9,3 37 Бiлоконь Євгенiй Андрiйович 172,216 1 9,8 38 Ковальов Михайло Васильович 171,547 1 10,5 39 Небрат Марина Вiталiївна 171,5 2 10,4 40 Мельник Володимир Володимирович 170,78 1 10,1 41 lгнатов lгор Сергiйович 170,774 1 10 42 Шульга Костянтин Михайлович 170,774 1 9,2 43 Жицька Яна Сергiївна 170,671 1 10 44 Мачинський Орест Олександрович 170,537 1 9,3 45 Сконечних Єлiзавета Геннадiївна 170,465 1 8,8 46 Лавренчук Ганна Василiвна 170,355 1 10,5 47 Коваленко Євген Вiкторович 169,126 1 9,4 48 Холявка Ярослав Вiталiйович 168,508 1 8,4 49 Петров Дмитро Олександрович 167,993 1 9,7 50 Рак Арсенiй Володимирович 167,915 4 7,5 51 Калашнiков Максим lгорович 167,633 1 10,1 52 Капьонкiн lван Андрiйович 167,53 1 10,1 53 Терещенко lван Миколайович 167,416 1 10,5 54 Больша Ганна Володимирiвна 167,221 1 10,3 55 Говорун Анастасiя Вячеславiвна 167,21 1 9,9 56 Федотов Євгенiй Олександрович 166,25 2 10,1 57 Антонець Вадим Петрович 165,85 3 10,5 58 Кучер Володимир Олександрович 165,413 1 9,5 59 Мельник Антон Сергiйович 165,161 1 10,3 60 Сонець Олесь Вiкторович 164,8 1 10,4 61 Сиса Дар'я Станiславiвна 164,8 1 9,8 62 Третяк Назар Сергiйович 164,697 1 11 63 Пархомiн Андрiй Сергiйович 163,93 1 8,8 64 Якимець Карина Костянтинiвна 163,77 1 10,8 65 Мiненко lван Юрiйович 163,101 1 8,7 66 Тарасов Богдан Артемович 163,1 2 8,8 67 Синьоок lван lванович 162,895 1 9,3 68 Кислиця Владислав Олександрович 162,586 1 9,5 69 Пушкар Олександр Максимович 162,53 3 8,9 70 Савчук Євгенiя Василiвна 161,865 1 10,3 71 Таранчук Михайло Костянтинович 161,8 3 8,6 72 Голiброда Павло Андрiйович 161,477 1 11 73 Хоменко Кирило Федорович 161,041 1 9,3 74 Пронiн Вадим Анатолiйович 160,18 2 9,6 75 Циба Юрiй lгорович 160,165 1 8,8 76 Босак Юрiй Юрiйович 159,702 1 9,3 77 Шиперко Богдан €вгенович 159,65 1 8,8 78 Оденчук Дмитро Олексiйович 159,6 8 10,6 79 Силяк Андрiй Юрiйович 159,599 1 10,1 80 Георгiев Павло Геннадiйович 159,444 1 7,8 81 Година Артем Олександрович 158,65 3 8,7 82 Галяк Максим Сергiйович 158,55 3 10,9 83 Мирошник Дмитро Олександрович 158,4 3 8,8 84 Сирота Владислав Васильович 158,198 1 8,8 85 Запека Микола Сергiйович 157,8 1 10,6 86 Кочергiн Сергiй Сергiйович 157,796 1 9 87 Прощин В'ячеслав Андрiйович 157,794 3 9,6 88 Торжевський Максим Олегович 157,65 2 9,3 89 Левицький Олександр Дмитрович 157,3 2 10,2 90 Ушаков Антон Вiкторович 157,25 3 10,9 91 Бурба Олександр Володимирович 157,075 1 9,2 92 Чулкова Анастасiя Сергiївна 156 4 9 93 Ницук Борис Олександрович 155,75 2 9,1 94 Сергiенко Софiя Валерiївна 155,55 2 10,3 95 Войновський Дмитро Володимирович 155,5 4 9,4 96 Романова Юлiя Сергiївна 155,35 3 9,9 97 Тхорук Ілля Сергiйович 155,015 1 9 98 Котельнiк Вячеслав Володимирович 154,345 1 9,9 99 Скиба Андрiй Олегович 154,243 1 7,7 100 Лимар Олександр Сергiйович 154,2 2 9,8 101 Година Владислав Романович 154,05 2 8,5 102 Бондаренко Юрiй Володимирович 153,779 1 9,6 103 Юхимчук Олександр lванович 153,47 1 8,6 104 Юренко Сергiй Юрiйович 153,367 1 9,4 105 Високос Євгенiй Романович 153,25 2 8,5 106 Скирда Владислав Валерiйович 153,14 1 8,4 107 Деревiнський Арсенiй Миколайович 152,904 1 9,3 108 Слободяник Олексiй lгорович 152,44 1 9,4 109 Юр'ева Валерiя Едуардiвна 150,5 3 7 110 Сосiдко Михайло Володимирович 150,431 1 9,9 111 Мiщенко Анна Сергiївна 149,95 2 10,5 112 Свiнчук Вiталiй Сергiйович 149,763 1 10,1 113 Снiсаренко Данило Григорович 149,71 1 9,3 114 Юрченко Сергiй Вiталiйович 149,65 2 9,9 115 Коломоець Денис Олександрович 149,453 1 8,8 116 Телюк Нiкiта Сергiйович 148,5 3 9,6 117 Кунашук Максим Олегович 148,4 3 9,6 118 Омельченко Олександр Васильович 148,114 1 10,6 119 Студзiнський Олександр Олександрович 147,8 8 8,6 120 Юрченко Юрiй Вiкторович 146,716 1 9,7 121 Тодорюк Олександр Дмитрович 146,466 1 9,4 122 Дрюк Полiна Олександрiвна 146,317 1 10 123 Кордун Дмитро Костянтинович 144,687 6 9,1 124 Кириленко Кирил Вiталiйович 144,406 1 9,8 125 Калюк Юрiй Юрiйович 143,9 5 8,8 126 Мацiяка Сергiй Юрiйович 143,376 1 9,8 127 Кифоренко Дмитро Сергiйович 142,398 1 9,1 128 Харченко Ілля Артемович 142,119 1 8,6 129 Кузнецов Іван Олексiйович 142,088 1 7,9 130 Ясiнський Владислав Олександрович 141,831 1 10,2 131 Калугiн Микита Анатолiйович 141,831 1 8,2 132 Солопiй Дмитро Вiталiйович 141,728 1 9,4 133 Шендера Максим Романович 141,419 1 8,2 134 Жирков Олексiй lгорович 141,1 3 8,8 135 Шмагель Олександр lванович 140,492 1 7,8 136 Назарук Тетяна Олександрiвна 140,25 2 10,5 137 Мусаева Ельмiра Азерiвна 140,1 3 9,8 138 Глущик Роман Юрiйович 140,098 1 10,5 139 Касяненко Олександр Васильович 138,55 6 10,1 140 Михальчук Дмитро Володимирович 138,4 3 9

Списки рекомендованих MMI 133 ГАЛУЗЕВЕ МАШИНОБУДУВАННЯ (1 серпня 2017р)

Новини сайту ММІ - Ср, 02/08/2017 - 01:44
Механіко-машинобудівний інститут Список рекомендованих 01.08.2017 ММІ_133_ГАЛУЗЕВЕ МАШИНОБУДУВАННЯ Скачати pdf № п/п Прiзвище, iм'я, побатьковi вступника Конкурсний бал Прiоритетнiсть заяви Середнiй бал документа про освiту 1 Молнар Михайло Михайлович 183,34 1 10,6 2 Дзьоба Юрiй Миколайович 183,185 1 9,9 3 Тичинський Микита Костянтинович 181,692 1 9,8 4 Фурдела Артем Андрiйович 180,456 1 11,6 5 Савичев Антон Васильович 178,499 1 10,8 6 Сомов Дмитро Олександрович 176,995 1 9,9 7 Тюменцев Герман Валерiйович 173,3 6 10,2 8 Заiка Денис Сергiйович 172,829 1 9,4 9 Осiннiй Ілля Іванович 172,4 2 9,8 10 Мельник Сергiй Олександрович 171,649 1 8,9 11 Купець Анна Олександрiвна 170,46 1 9,7 12 Жук Орест Олегович 169,023 1 10,4 13 Деркач Андрiй Валентинович 168,199 1 8,4 14 Мiткохер Олена Сергiївна 166,8 2 10,4 15 Умущенко Назар Сергiйович 164,8 1 9,8 16 Доманiцька Софiя Романiвна 164,388 1 9,6 17 Посiтко Василь Васильович 164,182 1 9,4 18 Дудко Денис Андрiйович 161,659 1 10,3 19 Бондар Павло Вiкторович 160,835 1 10,5 20 Гутник Андрiй Зiновiйович 160,4 5 10,2 21 Якимчук Вiталiй Олександрович 159,434 1 8,8 22 Лазарчук Олександр Григорович 158,15 3 8,5 23 Чобiтько Назар Євгенович 156,15 2 10,3 24 Кочнев Сергiй Вiкторович 155,787 1 8,9 25 Парникоза Микола Вiталiйович 155,279 1 9,2 26 Петренко Дмитро Олександрович 155,118 1 8,6 27 Боднар Максим Олександрович 155 2 9,6 28 Файда Дмитро Сергiйович 154,835 3 10,2 29 Рясний Артем Олександрович 154,3 4 9,8 30 Похилюк Олександр Андрiйович 153,779 1 9,2 31 Чернiков Олександр Євгенiйович 152,079 1 10,3 32 Антонюк Максим Олегович 150,446 1 8,6 33 Перетятько Олександр Анатолiйович 150,15 6 10,1 34 Калiнiченко Валерiй Євгенович 149,65 2 9,5 35 Сокор Георгiй Євгенович 149,247 1 9,6 36 Казiмко Валентин Олексiйович 148,15 2 8,7 37 Рубцов Андрiй Андрiйович 147,548 1 7,5 38 Попок Артем Сергiйович 146,209 1 9,3 39 Лябах Кирило Андрiйович 145,848 1 8,6 40 Станев Андрiй lванович 143,737 1 8,5 41 Папуша €вгенiй lгорович 141,9 4 7,2 42 Вегерук Роман Вiталiйович 141,162 1 9,1 43 Субота Олесь Юрiйович 138,792 1 9,9 44 Іванов Олександр Анатолiйович 138,154 1 9,6 45 Арзуманян Максим Григорович 137,92 2 8 46 Кузнецов Ярослав Сергiйович 137,763 1 7,3 47 Шашкiн Ростислав Сергiйович 137,55 2 8,1 48 Дубрiвний Антон Олександрович 135,6 8 7,8 49 Василишин Денис Олександрович 135,04 3 7,1 50 Тарасевич Марiя Андрiївна 134,5 5 8,6 51 Скрипник Владислав Сергiйович 133,746 1 8,1 52 Землянський Валерiй Вячеславович 132,68 2 8,8 53 Шмагель Іван Іванович 132,1 2 8 54 Тимощенко Євгенiй Вiкторович 131,25 3 7,5

Рейтинговий список вступників на основі ОКР «Молодший спеціаліст» ГАЛУЗЕВЕ МАШИНОБУДУВАННЯ спеціалізація "Технологія комп'ютерного конструювання верстатів, роботів і машин"

Новини сайту ММІ - Пт, 28/07/2017 - 15:36
Механіко-машинобудівний інститут Рейтинговий список вступників на індивідуальні програми підготовки бакалавра на основі досягнутого освітньо-кваліфікаційного рівня "молодшого спеціаліста" Спеціальність: 133 ГАЛУЗЕВЕ МАШИНОБУДУВАННЯ Спеціалізація: Технологія комп'ютерного конструювання верстатів, роботів і машин Скачати у форматі pdf № п\п Прізвище Ім'я по-Батькові Математика Фізика Сума набраних балів Рекомендація 1 Дзюман Богдан Валерійович 198 200 398 рекомендований(на) до зарахування 2 Мурашко Володимир Сергійович 198 198 396 рекомендований(на) до зарахування 3 Тукало Кирило Ілліч 198 195 393 рекомендований(на) до зарахування 4 Прєжиних Кирило Михайлович 193 193 386 рекомендований(на) до зарахування 5 Климков Валерій Юрійович 173 190 363 рекомендований(на) до зарахування 6 Дубицький Михайло Євгенович 183 178 361 рекомендований(на) до зарахування 7 Шелест Ярослав Олегович 165 190 355 рекомендований(на) до зарахування

Рейтинговий список вступників на основі ОКР «Молодший спеціаліст» ГАЛУЗЕВЕ МАШИНОБУДУВАННЯ спеціалізація "Інструментальні системи та технології формоутворення деталей"

Новини сайту ММІ - Пт, 28/07/2017 - 15:36
Механіко-машинобудівний інститут Рейтинговий список вступників на індивідуальні програми підготовки бакалавра на основі досягнутого освітньо-кваліфікаційного рівня "молодшого спеціаліста" Спеціальність: 133 ГАЛУЗЕВЕ МАШИНОБУДУВАННЯ Спеціалізація: Інструментальні системи та технології формоутворення деталей Скачати у форматі pdf № п\п Прізвище Ім'я по-Батькові Математика Фізика Сума набраних балів Рекомендація 1 Гончаренко Володимир Сергійович 195 200 395 рекомендований(на) до зарахування 2 Гирич Євгеній Сергійович 198 195 393 рекомендований(на) до зарахування 3 Кучерук Дмитро Валерійович 163 183 346 рекомендований(на) до зарахування 4 Баранська Анна Леонідівна 175 170 345 рекомендований(на) до зарахування 5 Харчук Ілля Миколайович 163 158 321 рекомендований(на) до зарахування 6 Загреба Віталій Леонідович 135 175 310 рекомендований(на) до зарахування 7 Бондарь Альона Миколаївна 115 125 240 рекомендований(на) до зарахування 8 Холодний Данило Валерійович 100 138 238 рекомендований(на) до зарахування

Рейтинговий список вступників на основі ОКР «Молодший спеціаліст» ПРИКЛАДНА МЕХАНІКА спеціалізація "Системи комп’ютерних технологій машинобудування пластичним формоутворенням"

Новини сайту ММІ - Пт, 28/07/2017 - 15:36
Механіко-машинобудівний інститут Рейтинговий список вступників на індивідуальні програми підготовки бакалавра на основі досягнутого освітньо-кваліфікаційного рівня "молодшого спеціаліста" Спеціальність: 131 ПРИКЛАДНА МЕХАНІКА Спеціалізація: Системи комп’ютерних технологій машинобудування пластичним формоутворенням Скачати у форматі pdf № п\п Прізвище Ім'я по-Батькові Математика Фізика Сума набраних балів Рекомендація 1 Пихтін Ілля Вячеславович 195 198 393 рекомендований(на) до зарахування 2 Корнієнко Катерина Володимирівна 158 175 333 рекомендований(на) до зарахування 3 Савченко Денис Валентинович 155 178 333 рекомендований(на) до зарахування 4 Юрченко Артем Олегович 145 180 325 рекомендований(на) до зарахування 5 Кобилінський Олександр Сергійович 160 163 323 рекомендований(на) до зарахування 6 Шупертяк Євгеній Олегович 153 168 321 рекомендований(на) до зарахування 7 Сичевський Микола Петрович 148 163 311 рекомендований(на) до зарахування 8 Алексєєв Гліб Олександрович 130 178 308 рекомендований(на) до зарахування 9 Коротін Дмитро Юрійович 125 180 305 рекомендований(на) до зарахування 10 Дереча Микола Сергійович 120 180 300 рекомендований(на) до зарахування

Сторінки

x

Електронний кампус

Інформаційні ресурси

Викладачі КПІ

GitHub репозиторій