Ви є тут

Новини сайту кафедри ПЕ (ФЕЛ)

Підписатися на Новини сайту кафедри ПЕ (ФЕЛ) потік
Адреса URL: http://kaf-pe.kpi.ua
Оновлене: 10 годин 27 хвилин тому

Співробітництво з компанією Melexis

Чт, 15/02/2018 - 20:01
На кафедрі промислової електроніки створено нову лабораторію аналогової схемотехніки “Melexis-KPI” за сприяння міжнародної компанії з виробництва аналого-цифрових мікросхем Melexis, яка оснастила шість робочих місць студентів комплектами найсучаснішого обладнання для відпрацювання лабораторних робіт з навчальних курсів “Моделювання в електронiцi” та “Основи конструювання в електроніці”. До складу кожного лабораторного комплекту входять: лабораторний стенд, генератор сигналів, джерело живлення, осцилограф, мультиметр. Лекції з курсів буде читати доцент кафедри ПЕ Олександр Бондаренко, який пройшов стажування в компанії Melexis. В планах кафедри – поглиблення співробітництва з компанією Melexis, зокрема організація стажування студентів з їх подальшим працевлаштуванням. Melexis – міжнародна високотехнологічна компанія, що створює інноваційні aналогово-цифрові інтегральні схеми для автомобільної промисловості. На кожне нове авто, що сходить з конвеєра сьогодні, доводиться, в середньому, 7 мікросхем Melexis. Компанія “Meлексіс-Україна” є частиною глобальної команди Melexis і важливим центром розробки, що працює в Києві з 2000 року. У київському підрозділі компанії працює близько 100 осіб, 20% з яких є студентами або молодими спеціалістами.

Подяка Бондаренку Олександру Федоровичу

Вт, 30/01/2018 - 20:33
Нашому співробітнику, Бондаренку Олександру Федоровичу, доценту кафедри промислової електроніки, кандидату технічних наук, була вручена подяка за плідну співпрацю й активну участь у роботі журі VIII Всеукраїнської науково-технічної виставки-конкурсу молодіжних інноваційних проектів «Майбутнє України».  

Запрошення до участі у вебінарах щодо можливостей платформи Web of Science для наукової діяльності

Пн, 29/01/2018 - 13:53
Шановні колеги! Запрошуємо на першу у 2018 році серію вебінарів про можливості ресурcів і інструментів на платформі Web of Science для наукової діяльності. Для участі необхідна попередня реєстрація, після якої на вказану вами електронну скриньку прийде лист з посиланням, за яким необхідно перейти за 5-10 хвилин до початку вебінару. Початок о 14:00 за київським часом. Операційні системи нижче ХР не підтримуються програмою Webex, знайдіть комп’ютер з достатнім програмним забезпеченням та колонками або виводом звуку заздалегідь. Вебінари безкоштовні. Видачу сертифікатів не передбачено. Якщо ви розпочинаєте знайомство з ресурсами Web of Science бажано планувати участь у всіх трьох заходах, оскільки інформація пов’язана і не повторюється. Реєстрація потрібна на кожен захід окремо. Мова: українська Доповідач: к.б.н. Тихонкова Ірина – фахівець з аналітичних ресурсів компанії Clarivate Analytics. 30 січня 2018 14:00 Тема: Пошук і аналіз наукової літератури в Web of Science Тези: Базові та розширені можливості пошуку. Комбінування фільтрів і тегів, пошук у пристатейній літературі та схожих записах. Оцінка обраної вибірки, звіти по цитуванню, збереження результатів. Додаткові бази на платформі. Реєстрація: https://clarivatesupport.webex.com/clarivatesupport/…/j.php… 31 січня 2018 14:00 Тема: Підбір та аналіз наукових видань для публікації власних досліджень. На що звернути увагу при написанні статті. Тези: Як підібрати видання для публікації? Про що говорить імпакт-фактор, квартиль і інші показники в Journal Citation Reports. Скільки коштує публікація? Чи можна опублікуватися в міжнародному виданні безкоштовно? Як оформити перелік літератури? Хто створює хижацькі видання як не стати їхньої жертвою. Як перевірити куди мене запросили публікуватися? Реєстрація: https://clarivatesupport.webex.com/clarivatesupport/…/j.php… 1 лютого 2018 14:00 Тема: Зберігання та презентація наукового доробку вченого, лабораторії, установи. Тези: Складнощі у пошуку і аналізу здобутків науковця та установи. Авторські профілі ResearcherID та ORCID, чому вони мають бути в актуальному стані, що показують колегам і як заповнити їх без проблем. Профіль організації в Web of Sciencе. Як створити звіт за публікаціями свого відділу. Реєстрація: https://clarivatesupport.webex.com/clarivatesupport/…/j.php…
x

Електронний кампус

Інформаційні ресурси

Викладачі КПІ

GitHub репозиторій