Ви є тут

Новини сайтів ІПСА

НАУКОВО-МЕТОДИЧНИЙ СЕМІНАР КАФЕДРИ СП! Квітень

Шановні колеги! Запрошуємо викладачів, наукових співробітників, аспірантів та студентів на науково-методичний семінар кафедри СП! Напрямок : Навчальні і робочі програми з нових дисциплін!Тема: "МНОГОАГЕНТНЫЕ СИСТЕМЫ и ОБРАБОТКА БОЛЬШИХ ДАННЫХ". Доповідач: д.т.н., проф. Рогоза В.С Семінар відбудеться 10 квітня  2017 року о 13:00 в 304 аудиторії 26 корпусу. Будемо дуже раді Вас бачити, тож до зустрічі у понеділок!

Науково-методичний семінар кафедри СП! Березень

Шановні колеги! Запрошуємо викладачів, наукових співробітників, аспірантів та студентів на науково-методичний семінар кафедри СП! Тема 1: Проектування і реалізація цифрових фільтрів» (напрямок і результати дисертаційної роботи) Доповідач: ст. викл. О.А. Бритов Тема 2: Обладнання та сервіси для мобільної та домашньої телемедицини Доповідач: В.В. Вишневський, к.т.н., зав. відділом Інституту проблем математичних мишин і систем НАНУ Семінар відбудеться 27 березня  2017 року о 12:00 в 304 аудиторії 26 корпусу. Будемо дуже раді Вас бачити, тож до зустрічі у понеділок!

УВАГА, зміни! Презентація Райффайзен Банк Аваль

Презентація Райффайзен Банк Аваль - дата змінена Що: Презентація Райффайзен Банк Аваль Коли: 20 березня 16:00   27 березня 12 квітня 16:00 Де: 001 аудиторія 35 корпусу Ви розмірковуєте над тим які перспективи мають спеціалісти в області системного аналізу на україньскому та світовому ринку? Хотіли б отримати “інсайд” роботи з ризиками провідних банків? Тоді ця подія саме для вас! Тематикою презентації буде: Ризики - основні поняття, структура ризиків в банку Інструменти управління ризиками Практичні застосування знань і технологій для вирішення задач Кому це буде цікаво: Студентам 2-6 курсу які вже ромірковують над своєю майбутью професією і шукають можливості стажування.
x

Електронний кампус

Інформаційні ресурси

Викладачі КПІ

GitHub репозиторій