Ви є тут

Новини сайтів ІХФ

Академічна мобільність

Конкурси з кредитної мобільності (обмін) програми «Еразмус +» для студентів та викаладачів: Dumlupinar University (Туреччина) терміновий конкурс за програмою обміну Mevlana Академічна мобільність для бакалаврів та науково-педагогічних працівників (для викладання) за напрямами: – Material Science and Engineering – Electrical and Electronics Engineering – Computer Engineering – Mining Engineering – English Language and Literature – Physics – Chemistry – Physical Education and Sport Teaching Деталі на сайті – http://mobilnist.kpi.ua/mevlana/ Кінцевий термін подачі документів 06 березня 2017 року Лодзький технічний університет Стажування за обміном для науково-педагогічних та адміністративних працівників for teaching. Стажування проходитиме англійською або польською мовою на рівні щонайменше B2. Деталі за посиланням: http://mobilnist.kpi.ua/lodz/ Кінцевий термін подачі документів: 10.03.2017 Вища школа міста Нант (Франція) Стажування за обміном для науково-педагогічних та адміністративних працівників for training. Стажування проходитиме англійською мовою на рівні щонайменше B2. Деталі за посиланням: http://mobilnist.kpi.ua/centrale-nantes/ Кінцевий термін подачі документів: 24.03.2017 Університет м. Люксембург (Королівство Люксембург) Навчання за обміном для бакалаврів та магістрів і стажування для науково-педагогічних та адміністративних працівників for training. Навчання та стажування проходитиме англійською, німецькою або французькою  мовою на рівні щонайменше B2. Деталі за посиланням: http://mobilnist.kpi.ua/unilu/ Кінцевий термін подачі документів: 24.03.2017 Кіпрський університет технологій (Кіпр) Стажування для науково-педагогічних та адміністративних працівників for training. Стажування проходитиме англійською мовою на рівні щонайменше B2. Деталі за посиланням: http://mobilnist.kpi.ua/cut/ Кінцевий термін подачі документів: 24.03.2017

МАТЕМАТИЧНЕ МОДЕЛЮВАННЯ ПРОЦЕСІВ ПЕРЕНЕСЕННЯ ПРИ ЗНЕВОДНЕННІ КОМПОЗИТНИХ СИСТЕМ

Посилання на матеріали тези. Застосування техніки псевдозрідження для одержання твердих мінерально-гумінових композитів з рідких систем із заданими властивостями дозволяє сумістити в одному апараті процеси масової кристалізації та грануляції з тепловим ККД > 65%. Організація гідродинаміки полягає у забезпеченні руху зернистого матеріалу через такі основні зони: І зона розташована безпосередньо біля газорозподільного пристрою, в якій струменем […] Запись МАТЕМАТИЧНЕ МОДЕЛЮВАННЯ ПРОЦЕСІВ ПЕРЕНЕСЕННЯ ПРИ ЗНЕВОДНЕННІ КОМПОЗИТНИХ СИСТЕМ впервые появилась Кафедра машин та апаратів хімічних та нафтопереробних виробництв.

МОДЕЛЮВАННЯ ПРОЦЕСУ КОНТАКТНОЇ МЕМБРАННОЇ ДИСТИЛЯЦІЇ

Посилання на матеріали тези. Мембранна дистиляція (МД) – це процес розділення розчинів, що ґрунтується на транспорті пари води через пористу гідрофобну мембрану. Рушійною силою процесу є різниця парціальних тисків розчинника по обидва боки мембрани, що виникає за рахунок різниці температур у каналі мембранного апарата. Опис масопереносу в мембрані під час мембранної дистиляції (МД), на перший […] Запись МОДЕЛЮВАННЯ ПРОЦЕСУ КОНТАКТНОЇ МЕМБРАННОЇ ДИСТИЛЯЦІЇ впервые появилась Кафедра машин та апаратів хімічних та нафтопереробних виробництв.

ДИСПЕРСІЙНА МОДЕЛЬ ПРОЦЕСІВ ПЛАВЛЕННЯ ПОЛІМЕРУ В ДИСКОВОМУ ЕКСТРУДЕРІ

Посилання на матеріали тези. При екструзії полімерних матеріалів широкого поширення набули черв’ячні екструдери, в яких реалізується пробкова модель плавлення, так звана модель Тадмора. Але у випадку «голодного» живлення при наявності додаткового дозатора в черв’ячних та дискових екструдерах тверді частинки в дійсності не контактують між собою, а дисперговані в розплавленому матеріалі. Дисперсійному типу плавлення присвячено дуже мало […] Запись ДИСПЕРСІЙНА МОДЕЛЬ ПРОЦЕСІВ ПЛАВЛЕННЯ ПОЛІМЕРУ В ДИСКОВОМУ ЕКСТРУДЕРІ впервые появилась Кафедра машин та апаратів хімічних та нафтопереробних виробництв.
x

Електронний кампус

Інформаційні ресурси

Викладачі КПІ

GitHub репозиторій