Ви є тут

Новини сайту ДМС

Підписатися на Новини сайту ДМС потік Новини сайту ДМС
ДМС КПІ ім. Ігоря Сікорського
Адреса URL: http://icd.kpi.ua
Оновлене: 15 годин 14 хвилин тому

[Анонс] 23-я Конференція Міжнародного товариства з бізнес інновацій і управління технологіями

Пт, 16/02/2018 - 16:28
23-я Конференція Міжнародного товариства з бізнес інновацій і управління технологіями (МТБІУТ) відбудеться у Національному технічному університеті України “Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського” 14-16 травня 2018 року. Тема заходу: “Виробництво, інновації і циркулярна економіка”. Метою конференції є створення форуму для обміну думками між науковцями університетів і практиками промисловості щодо останніх міжнародних інноваційних бізнес розробок у галузі менеджменту, а також пошук можливостей для співпраці серед Ії учасників. Очікується також, що конференція сприятиме налагодженню контактів, співпраці і спільних зусиль щодо просування теорії та практики для визначення основних тенденцій у виробництві, інноваціях і циркулярній економіці. Конференції МТБІУТ були дуже успішними у плані залучення учасників з усіх куточків світу. Сьогодні регіональний розвиток їх діяльності охоплює Європу, Африку і Азіатсько-Тихоокеанський регіон. Додаткова інформація

За матеріалами звіту проректора С.І. Сидоренка на ректораті 29.01.2018 р.

Вт, 06/02/2018 - 11:17
Офіційні візити: – 25 січня 2018 р. на звернення МЗС України візит професора Ярно Лімнелла (Фінляндія) – одного із найбільш авторитетних фахівців світового рівня з питань практичної кібербезпеки, співавтора Стратегії кібербезпеки ЄС. (з боку КПІ в прийомі брав участь проректор О.М.Новіков). – 26 січня 2018 р. надано протокольний супровід Розширеного засідання Колегії МОН України на базі КПІ. Внутрішньоуніверситетська діяльність: – Щодо організації виконання наказу “Про забезпечення позитивної динаміки показників КПІ у світових рейтингах університетів”: Розпорядженням ректора затверджено склад Робочої групи на чолі з Першим проректором Ю.І.Якименком та керівником ДМС. На цьому тижні робоча група починає роботу.

За матеріалами звіту проректора С.І. Сидоренка на ректораті 22.01.2018 р.

Вт, 23/01/2018 - 12:58
Офіційні візити: – 16 січня 2018 р. зустріч ректора М.З.Згуровського з Й.В. Послом Республіки Корея в Україні п.Лі Янг Гу. Обговорено наступні ідеї розвитку концепції Українсько-Крейського центру освіти, науки та інновації (посилення саме інноваційної складової в майбутній діяльності, ідея функціонування центру як відкритої платформи, яку засновують Ханьянгський університет та КПІ ім. Ігоря Сікорського, а далі до спільної діяльності в центрі залучаються Чонбук університет та AIST, Національний гірничий університет, Харківська політехніка, Маріупольський та Вінницький технічні університети – тобто ті університети України, де вже створені філії стратап школи КПІ. – 17 січня 2018 р. зустріч і розмова з Й.В. Послом Республіки Польща в Україні п.Яном Пєкло під час Різдвяно-Новорічного вечора академічної спільноти України і Польщі. Розмова була присвячена ідеї створення фільму про Костянтина Калініна – видатного українського авіаконструктора, який має польські корені. Аналогічна розмова відбулася і з пані Емілією Ясюк, радником Посла з гуманітарних питань. Міжнародне визнання: – Співпрацювали зі штаб-квартирою Nobel Sustainability Trust, Швейцарія, – з питань організації роботи Національного номінаційного комітету по присудженню премії Нобелівського фонду сталого розвитку, Угода з яким передбачає, що КПІ ім. Ігоря Сікорського визначений як базовий університет України, якому надано право відбору національних кандидатів і проектів для участі в конкурсі на Нобелівську премію сталого розвитку. Проводиться підготовка: – На 16 лютого 2018 року – міжнародна конференція “Формування національної інфраструктури геопросторових даних в контексті розбудови цифрового суспільства” (базовим є Світовий центр даних з геоінформатики та сталого розвитку).
x

Електронний кампус

Інформаційні ресурси

Викладачі КПІ

GitHub репозиторій