Ви є тут

Новини сайтів ФМФ

Для вступу до магістратури

До уваги вступників на п'ятий курс! 07.07 о 10:00 в ауд. 432-7 відбудеться консультація для вступників до магістратури.

До відома учасників олімпіади з математики для абітурієнтів

До відома учасників олімпіади з математики для абітурієнтів. Переможці (лауреати) олімпіади можуть отримати свої сертифікати в ауд.437-корп.7 в робочі дні (пн-пт) з 10.00 до 16.00.

Українсько-норвезький воркшоп "Сучасна стохастика"

В рамках проекту "Норвезько-українське співробітництво у галузі математичної освіти" між університетом м.Осло та КПІ 20.06.2017 відбувся спільний українсько-норвезький воркшоп "Сучасна стохастика", на якому виступали магістри кафедри з доповідями про свої наукові здобутки. Представлені доповіді показали високий рівень підготовки молодих вчених, відкрили широкий спектр їхніх наукових інтересів, засвідчили про потужній потенціал дослідників. Студенти отримали можливість перевірити себе та розповісти про свої результати колегам з Університету м.Осло (Норвегія).

Розклад сесії

Розпорядження №5-85 від 09.06.2017 Про порядок ліквідації студентами академічної заборгованості (pdf)

Норми бального оцінювання

До уваги викладачів! Оновлено норми бального оцінювання рейтингування НПП: nbo1617.pdf

Програми обміну з університетом м.Рієка (Хорватія)

Міністерство освіти Хорватії повідомляє про затвердження програми обміну в рамках ERASMUS+ між студентами та викладачами КПІ ім. Ігоря Сікорського та університету м. Рієка (Хорватія). Зацікавлені студенти-математики можуть звертатись до кафедри математичного аналізу та теорії ймовірностей.  

Захист магістрів 2017

До уваги студентів VI курсу ФМФ! 20 та 21 червня 2017 відбудеться захист магістерських дисертацій студентів ФМФ за спеціальністю математика. У середу 7 червня 2017 о 12:00 в ауд. 432-7 відбудеться попередній захист магістрів кафедри математичного аналізу та теорії ймовірностей. Вимоги до оформлення дисертацій див. http://matan.kpi.ua/uk/2016/06/do-zakhysty-magi.html  
x

Електронний кампус

Інформаційні ресурси

Викладачі КПІ

GitHub репозиторій