Ви є тут

Новини сайтів ФМФ

Розклад сесії

Розпорядження №5-85 від 09.06.2017 Про порядок ліквідації студентами академічної заборгованості (pdf)

Норми бального оцінювання

До уваги викладачів! Оновлено норми бального оцінювання рейтингування НПП: nbo1617.pdf

Програми обміну з університетом м.Рієка (Хорватія)

Міністерство освіти Хорватії повідомляє про затвердження програми обміну в рамках ERASMUS+ між студентами та викладачами КПІ ім. Ігоря Сікорського та університету м. Рієка (Хорватія). Зацікавлені студенти-математики можуть звертатись до кафедри математичного аналізу та теорії ймовірностей.  

Захист магістрів 2017

До уваги студентів VI курсу ФМФ! 20 та 21 червня 2017 відбудеться захист магістерських дисертацій студентів ФМФ за спеціальністю математика. У середу 7 червня 2017 о 12:00 в ауд. 432-7 відбудеться попередній захист магістрів кафедри математичного аналізу та теорії ймовірностей. Вимоги до оформлення дисертацій див. http://matan.kpi.ua/uk/2016/06/do-zakhysty-magi.html  

Успішний виступ студентів ФМФ та ФІОТ у фіналі Всеукраїнської олімпіади з математики серед технічних вузів

З 16 по 19 травня у м. Суми на базі Сумського Державного університету (СумДУ) проходив фінальний тур Всеукраїнської олімпіади з математики серед студентів технічних університетів. Уже вчетверте СумДУ успішно приймає учасників олімпіади. Цього року у фінальному етапі взяли участь близько 80 студентів з 29 провідних технічних ВНЗ України. Наш університет, як і кожного року, був представлений двома командами в категорії М (до цієї категорії відносили студентів, які навчаються за спеціальностями, що потребують поглибленого вивчення математики) та в категорії Т (до цієї категорії відносяться студенти технічних спеціальностей). Команди представляли переможці та призери І туру Всеукраїнської олімпіади, який традиційно було проведено у березні цього року кафедрою математичного аналізу та теорії ймовірностей. Керівниками команд стали викладачі кафедри доц. І.В. Орловський та ас. В.В. Павленков.Студенти КПІ ім. Ігоря Сікорського, як і завжди, показали дуже високі результати. Перше місце в категорії М посіли студенти ФМФ Люкіна К.С. та Колеснік О.В.; студент ФІОТ Мішин О.В. посів І місце в категорії Т; студент ІПСА Комісаренко В.І. — ІІІ місце в категорії М; студент ФІОТ Миронюк А.І. — ІІІ місце в категорії Т.

Вітаємо студентів ФМФ з перемогою у фіналі Всеукраїнської олімпіади!

Вітаємо студентів ФМФ Люкіну Катерину Сергіїйвну та Колесніка Олександра Валерійовича з перемогою у фіналі Всеукраїнської олімпіади з математики серед технічних ВНЗ!

До уваги викладачів!

До уваги викладачів! До виконання до 15.06: Наказ №2-105 від 17.05.2017Про забезпечення належної ідентифікації наукових і науково-педагогічних працівників КПІ ім. Ігоря Сікорського в міжнародному науковому просторі
x

Електронний кампус

Інформаційні ресурси

Викладачі КПІ

GitHub репозиторій