Ви є тут

Новини сайтів ФЕЛ

Графік перенесення занять

Графік перенесення занять 3, 4, 5 та 8 травня 2017 р. по кафедрі звукотехніки та реєстрації інформації ФЕЛ. The post Графік перенесення занять appeared first on .

“Гран-Прі” міжнародного виставкового конкурсу

6-8 квітня 2017 року в Українському домі відбулася Міжнародна виставка “Освіта та кар’єра – День студента 2017″ за підтримки та участі Міністерства освіти і науки та Національної академії педагогічних наук України. Журі виставкового конкурсу в номінації “Міжнародне співробітництво в галузі освіти і науки” удостоїло вищої нагороди – “Гран-прі” КПІ ім. Ігоря Сікорського. Цю нагороду присуджено завдяки Міжнародному проекту, виконаному на факультеті електроніки (ФЕЛ) в рамках Міжнародної європейської програми “Темпус: 543904-TEMPUS-1-2013-1-GR-TEMPUS-JPGR” в 2016 році. Зокрема, розроблено навчальний посібник “Електронні методи і засоби біомедичних вимірювань” (автори А.Т. Орлов, В.М. Співак, С.К. Мещанінов) для видання та використання університетами країн-партнерів Міжнародної програми “Темпус” та комплекс лабораторних робіт. Авторами Міжнародного проекту фахівців з ФЕЛ є: академік НАН України Ю.І. Якименко (науковий керівник), А.Т. Орлов (відповідальний виконавець), В.М. Співак, Т.Л. Волхов, і С.К. Мещанінов (виконавці). Докладніше – у випуску “Київського політехніка” № 14 (від 27.07.2017 р.) на стор. 7. The post “Гран-Прі” міжнародного виставкового конкурсу appeared first on .

Працевлаштування!!!!

Сервисный инженер со знанием английского языка Украинская компьютерная лаборатория 7 000 грн Киев 2.      Инженер по ремонту печатной и компьютерной техники SkyWell Киев 3.      Інженер-електронік Индар, ЧАО Киев 4.      Инженер-электронщик, разработчик электронного оборудования Промприлад, ООО Киев 5.      Инженер-электронщик STM 32 Автолайм, ООО 12 000 грн Киев 6.      Инженер по обеспечению непрерывности парка АСО с авто Айбокс, ООО Киев 7.      Электронщик, инженер-электроник, инженер технической поддержки Wash-service 8 000 грн Киев 8.      Embedded Developer (инженер-электронщик) УКРСПЕЦСИСТЕМС, ТОВ Киев 9.      Техник по ремонту и обслуживанию платежных терминалов Золотая Балка КФ, ООО, Агрофирма 7 000 грн Киев 10.  Сервис-инженер (медицинская техника) АФС Медицинтехник, ООО 10 000 грн Киев 11.  Инженер-конструктор Редькин В.А., ФЛП Киев 12.  Электронщик, электрик (квест-комнаты) KADRooM, Квест комнаты 8 000 грн Киев 13.  Инженер-электронщик Вессервис, ООО 8 500 грн Киев 14.  Инженер по ремонту Аудио-видео Радио Тест Стандарт, ООО 8 000 грн Киев 15.  Инженер электроник Matrix UAV 12 000 грн Киев 16.  Сервисный инженер медицинского оборудования Мединтекс, ООО Киев 17.  Инженер-электронщик ЛИБЕРТИ ИНТЕРНЭШНЛ, ЧП 20 000 грн Киев 18.  Инженер-электронщик (для КБ) РАДИОМАГ, магазин / РКС Компоненты, ООО Киев 19.  Помощник инженера Принт Мастер 10 000 грн Киев    

Студенти кафедри отримали стипендії від компанії Huawei!!!

Кафедра вітає студентів гр. ДВ-41 Смоленську Олександру та гр. ДВ-61м Степаненка Владислава з отриманням стипендій від компанії HUAWEI! The post Студенти кафедри отримали стипендії від компанії Huawei!!! appeared first on .

Науково-практичний семінар «Оформлення бібліографіних посилань згідно ДСТУ 8302:2015. Бібліографічне посилання. Загальні положення та правила складання»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у науково-практичному семінарі «Оформлення бібліографіних посилань згідно ДСТУ 8302:2015. Бібліографічне посилання. Загальні положення та правила складання». Цільова аудиторія: науковці, викладачі, аспіранти, студенти, бібліотекарі та представники редакцій наукових видань. Під час семінару буде розглянуто: –          види бібліографічних посилань; –          правила та особливості їхнього складання й розміщення в документах; –          оформлення посилань в наукових працях згідно нового стандарту. Також усі бажаючі зможуть поставити запитання експерту з питань оформлення бібліографічних посилань, одному з авторів ДСТУ Галині Миколаївні Плисі, завідуючій відділом державної стандартизації Книжкової палати України імені Івана Федорова. Доповідач: Ніжинська Тетяна, провідний бібліотекар НТБ. Дата та час проведення: 26 квітня 2017 р. о 15:00. Місце проведення: Науково-технічна бібліотека ім. Г. І. Денисенка (4 пов., 10 зала). Завжди раді Вас бачити!

Програма 10 міжнародної науково-технічної конференції молодих вчених “Електроніка – 2017”

Шановні колеги, доводимо до Вашого відома програму 10 міжнародної науково-технічної конференції молодих вчених “Електроніка – 2017”: 25 квітня 11:00 – відкриття конференції 11:15 – Секція 1 Акустика та акустоелектроніка 13:30 – Секція 2 Перетворювальна та мікропроцесорна техніка 15:15 – Секція 3 Електронні прилади та пристрої 26 квітня 11:00 – Секція 4 Фізична та біомедична електроніка 14:30 – Секція 5 Конструювання електронної і обчислювальної апаратури 27 квітня 11:00 – Секція 6 Мікро- та наноелектроніка 13:45 – Секція 7 Телекомунікаційні та аудіовізуальні технології та системи

X Українсько-польську науково-практичну конференцію “Електроніка та інформаційні технології” (ЕлІТ-2017)

Шановні колеги! 28-31 серпня 2017 р. буде проведено IX Українсько-польську науково-практичну конференцію “Електроніка та інформаційні технології” (ЕлІТ-2017). Оргкомітет запрошує Вас прийняти участь у роботі конференції! Детальна інформація наведена в першому інформаційному повідомленні (див. додаток). Вимоги стосовно оформлення тез доповідей також можна знайти у додатку. ElIT_2017

Презентацію “Дії Марії Склодовської-Кюрі

Шановні колеги! Презентацію “Дії Марії Склодовської-Кюрі в рамках програми «Горизонт 2020» Ви зможете знайти на сайті відділу міжнародних проектів у розділі “Матеріали до нарад”: http://ipd.kpi.ua/documents/narady/20-04-2017/marie_curie.pdf.

Global impact Challenge

Університет в США заснований на базі NASA. Розташований він в “Силіконовій долині”. Щороку вони проводять Global impact Challenge, який дає можливість одній людині з країни поїхати на навчання в Долину. Щоб вступити, потрібно подати ідею і пройти конкурс. Студенту ФЕЛ групи ДС-41 Антону Бауману вдалося зробити це на початку даного семестру.

XV Всеукраїнській Науково-практичній конференції студентів, аспірантів та молодих вчених «теоретичні і прикладні проблеми фізики, математики та інформатики»

Шановні студенти! Фізико-технічний інститут запрошує до участі в XV Всеукраїнській Науково-практичній конференції студентів, аспірантів та молодих вчених «теоретичні і прикладні проблеми фізики, математики та інформатики» 25- 27 травня 2017 р. Нагадуємо, що  останній день прийому тезісів  – 28 квітня 2017р. Подробиці на сайті   http://conf.pti.kpi.ua

КПІ ім. Ігоря Сікорського є учасником програми Microsoft Imagine Academy!!!

Шановні колеги! До 31.12.2017 року  КПІ ім. Ігоря Сікорського є учасником програми Microsoft Imagine Academy.  В рамках дії програми КПІ ім. Ігоря Сікорського  отримав можливість:  1.використання системи дистанційного навчання E–learning з набором онлайнових курсів; 2.використання студентами та викладачами STEM факультетів/інститутів безкоштовного ліцензійного програмного забезпечення  фірми  Microsoft в навчальному процесі університету за підпискою Microsoft Imagine Premium; 3.стати нашим викладачам сертифікованими спеціалістами. Університет отримав по 10 ваучерів на складання іспиту для сертифікції: “Сертифікований педагог Microsoft“;  “Спеціаліст із Microsoft Office“; “Спеціаліст-початківець”. Більш детальну інформацію можна отримати на сайті КБІС http://kbis.kpi.ua/kbis/index.php?option=com_content&task=view&id=36&Itemid=53. 

Атестація

У зв’язку зі змінами у графіку освітнього процесу та з метою забезпечення сприятливих умов для навчання студентів запропоновано у весняному семестрі 2016-2017 н.р. провести один рубіжний контроль результатів навчання (Атестацію) в період з 24.04.2017 р. по 29.04.2017 р.

Global impact Challenge

Університет в США заснований на базі NASA. Розташований він в “Силіконовій долині”. Щороку вони проводять Global impact Challenge, який дає можливість одній людині з країни поїхати на навчання в Долину. Щоб вступити, потрібно подати ідею і пройти конкурс. Студенту ФЕЛ групи ДС-41 Антону Бауману вдалося зробити на початку даного семестру. Наш студент ділиться враженням від даного конкурсу: З України вибрали 10 фіналістів. І почали проходити Mentorship program (Це вперше в Україні). Ця менторська програма має на увазі, що конкурсанти готуються до Фінального спіча, на який приїжджають організатори з долини, які є і викладачами вузу (до фіналістів приїхали Raymond McCauley і Thomas Krise), крім того вони є співзасновниками університету. На менторській програмі вивчали разом з кращими викладачами різні технології присвячені розвитку проектів і ідей, наприклад такі науки як: Evolution of law and ethics Smart Cities Genetics IoT, Sensors, Networks Energy 3d-Printyg Gamification Exponential Technology. Дану програму підтримують найбільші організації Google, Microsoft, Autodesk, … . По закінченню менторської програми було отримано сертифікат про успішне закінчення (він дуже багато що означає в плані працевлаштування в глобальні компанії, доступ до технологій і лабораторій). На них підписи творців інституту. За результату фіналу був один переможець, який і поїде на подальшу реалізацію проекту в США (оскільки мені немає 21 я не міг стати переможцем і мій проект буде в інкубаторі компанії до наступного року). Так, я ж ще не вказав з якою я ідеєю поступив в Сингуляріті. Велику кількість інформації не можу сказати оскільки вона конференційна в плані технологій але основою є те що ми використовуємо глобоководні та підземні метаноокисні бактерії роду Архей для зменшення кількості метану в нашому середовищі на сількогосподарських промисловостях, шахтах, північних на південних льодовиках та в зонах країн з великими долями ризику вибуху руд та газових покладів. В дослідницький центр входить: електорнна апаратура, матеріалознавство, біо інженерія, геолокації та мікро біологія.  

Переможці конкурсу відеоробіт

Вітаємо переможців конкурсу на кращий студентський фільм про кафедру «ЗТРІ-2017» – творчий колектив студентів 2 курсу гр. ДВ-51!!! Відеороботи переможців конкурсу можна переглянути у розділі “Відео про кафедру”. The post Переможці конкурсу відеоробіт appeared first on .

КПІ імені Ігоря Сікорського був удостоєний високої нагороди «СЕРТІФІКАТА ЯКОСТІ НАУКОВИХ ПУБЛІКАЦІЙ»

16-18 березня 2017 р. відбулася одна з головних подій освітньої галузі України – VIII Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти-2017» та V Міжнародна виставка освіти за кордоном «World Edu» у Київському Палаці дітей та юнацтва за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України. Під час проведення виставкового рейтингового  конкурсу  комісія оцінювала якість наукових публікацій, в тому числі підручників та навчальних посібників авторів факультету електроніки. За результатами конкурсу якості наукових публікацій КПІ імені Ігоря Сікорського був удостоєний високої нагороди «СЕРТІФІКАТА  ЯКОСТІ  НАУКОВИХ ПУБЛІКАЦІЙ».  Цю високу нагороду отримано, головним чином, завдяки високої оцінки підручників та навчальних посібників нового покоління  авторів факультету електроніки в складі викладачів та науковців кафедр, а саме: Мікроелектроніки: Ю.М. Поплавко, А. Т. Орлов, В. М. Коваль, Ю.І. Якименко, О. В. Борисов; Промислової електроніки: В. Я. Жуйков, Т. О. Терещенко, Ю. С. Ямненко, Заграничний А.В.; Звукотехніки та реєстрації інформації: Г.Г. Власюк, В.С. Лазебний, В.В. Пілінський, В.М. Співак, В.Б. Швайченко, Г.Н. Розорінов, Н.І. Чичикало, Т. Ф. Гумен; Електронних приладів та пристроїв: О.М. Бевза, А.І. Кузьмичев,  Л.Д. Писаренко,  Л.Ю. Цибульський; С.В. Денбновецький, І.В.Мельник; Фізичної та біомедичної електроніки: В.О. Москалюк, В.Ф. Тимофєєв, А.В. Федяй.        

“Еразмус+” з Політехнічним університетом Валенсії.

Відкрився конкурс в рамках програми “Еразмус+” з Політехнічним університетом Валенсії. Конкурс для аспірантів та науково-педагогічних працівників (на teaching) за напрямами: → Engineering (all fields of study); → Environmental sciences; → Language and technology. Кінцевий термін подачі документів – 10 травня 2017 року. Деталі на сайті – http://mobilnist.kpi.ua/valencia/

Лекція викладача з Університету м. Люксембург

Шановні колеги! Запрошуємо вас 13 квітня о 14:30 на лекцію Dr. Andriy Panchenko з Університету м. Люксембург на тему “Fingerprinting Techniques for Network Security”. Місце проведення заходу: 12 корпус, 412 аудиторія. Детальна інформація на сайті: http://mobilnist.kpi.ua/title-dr-andriy-panchenko/ Обов’язкова попередня реєстрація – https://goo.gl/forms/ULDFi2erpbqFj5AH3

Участь в Х Всеукраїнській студентській науково-технічній конференції “ПРИРОДНИЧІ ТА ГУМАНІТАРНІ НАУКИ. АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ”

Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя запрошує студентів Вашого ВНЗ взяти участь в Х Всеукраїнській студентській науково-технічній конференції “ПРИРОДНИЧІ ТА ГУМАНІТАРНІ НАУКИ. АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ”, яка відбудеться 25-26 квітня  2017 р. на базі ТНТУ. Робота конференції буде проводитися за такими секціями: 1. Гуманітарні науки. 2. Економіка та менеджмент, фінанси. 3. Електротехніка, електроніка та світлотехніка. 4. Інформаційні технології 5. Математика 6. Математичне моделювання і механіка. 7. Матеріалознавство, міцність матеріалів і конструкцій. 8. Машини та обладнання сільського виробництва. 9. Машинобудування. 10. Обладнання харчових виробництв. 11. Приладобудування. 12. Фізика. 13. Хімія. Хімічна, біологічна та харчова технології. 14. Радіоелектронні біотехнічні апарати. 15. Зварювання та споріднені процеси і технології. Публікація тез безкоштовна. Також можлива заочна участь. Більш детальна інформація в додатку.

Участь у міжнародній науково-технічній конференції «РОЗВИТОК ПРОМИСЛОВОСТІ ТА СУСПІЛЬСТВА

ШАНОВНІ КОЛЕГИ! Оргкомітет міжнародної науково-технічної конференції «Розвиток промисловості та суспільства» запрошує Вас взяти участь в її роботі Конференція відбудеться з 24 по 26 травня 2017 р. у ДВНЗ «Криворізький національний університет». До участі в роботі конференції запрошуються фахівці вищих навчальних закладів, академічних, проектних, науково-дослідних інститутів, промислових підприємств, міністерств, комітетів, органів місцевого самоврядування. Програмою конференції передбачено проведення пленарного засідання за участю керівників ВНЗ України, органів державної й місцевої влади та керівників підприємств різних галузей промисловості, представників бізнес-структур. Під час роботи конференції планується обговорення наукових проблем та практичних питань за такими напрямами: Відкрита розробка родовищ корисних копалин Підземна розробка родовищ корисних копалин Шахтне та підземне будівництво Маркшейдерія та геодезія Геологія, прикладна мінералогія Економіка Будівництво Охорона праці, промислова безпека та екологія Металургія Технічна механіка, гірничі машини та галузевий транспорт  Електромеханіка та електроенергетика  Комп’ютерні науки й інформаційні технології  Збагачення корисних копалин  Проблеми педагогіки  Філософсько-методологічні та соціально-політичні аспекти розвитку промислових регіонів Історія та історичні дослідження Публікація матеріалів конференції Публікації учасників конференції у вигляді статей, оформлених згідно з вимогами, будуть опубліковані в наукових фахових виданнях Криворізького національного університету. Тези доповідей будуть опубліковані у матеріалах науково-технічної конференції. Вимоги до оформлення статей та тез доповідей знаходяться на офіційному сайті університету: розділ “Наука” – рубрика “Конференції” (http://knu.edu.ua/nauka/konferentsiyi-seminari-na-bazi-knu#.WEfMh9SLRWc) Для своєчасного формування програми та публікації матеріалів конференції статті та тези доповідей необхідно надати до 10 квітня 2017 р. Організаційний внесок за участь у науково-технічній конференції – 500 грн. (матеріали конференції, публікація в фаховому виданні, публікація тез доповіді, участь в усіх програмних заходах). Опублікування тез доповідей – 100 грн. Банківські реквізити для оплати організаційного внеску та тез доповідей будуть надані авторам після прийняття матеріалів до друку. Заявка на участь у міжнародній науково-технічній конференції «Розвиток промисловості та суспільства»

Поїздка до міста Ржищів

Профорієнтаційна робота співробітників кафедри д.т.н., проф. Розорінова Г.М. та д.т.н., проф. Чичикало Н.І. у навчальних закладах м. Ржищів Київської обл. The post Поїздка до міста Ржищів appeared first on .

Сторінки

x

Електронний кампус

Інформаційні ресурси

Викладачі КПІ

GitHub репозиторій