Ви є тут

Новини сайтів ФЕЛ

Списки зарахованих в магістратуру

Списки зарахованих в магістратуру за державним замовленням на освітньо-наукову та освітньо-професійну програми підготовки магістрів за спеціальністю 171 Електроніка, спеціалізація “Електронні та інформаційні технології кінематографії та аудіовізуальних систем”. The post Списки зарахованих в магістратуру appeared first on .

Інтегральний рейтинг вступників на програму підготовки магістра

Інтегральний рейтинговий список вступників на освітньо-наукову та освітньо-професійну програми підготовки магістрів за спеціальністю 171 Електроніка, спеціалізація “Електронні та інформаційні технології кінематографії та аудіовізуальних систем”. The post Інтегральний рейтинг вступників на програму підготовки магістра appeared first on .

Тепер ми є і в facebook

Долучайтесь до нашої сторінки  в facebook https://www.facebook.com/KafedraPromElect/

Результати фахового іспиту в магістратуру

Результати фахового іспиту в магістратуру за спеціальністю 171 “Електроніка”, спеціалізація “Електронні та інформаційні технології кінематографії та аудіовізуальних систем”. The post Результати фахового іспиту в магістратуру appeared first on .

УВАГА!!! РЕЗУЛЬТАТИ ВСТУПНИХ ВИПРОБУВАННЯ ВСТУПНИКІВ ДО МАГІСТРАТУРИ!!!

Вітаємо вступників із зданими екзаменами для вступу в магістратуру: Результати комплексного фахового випробування Результати комплексного випробування з іноземної мови

Результати іспиту з української мови для іноземців

Результати іспиту з української мови для іноземців, що вступають на програму підготовки магістра за спеціалізацією “Електронні та інформаційні технології кінематографії та аудіовізуальних систем”. The post Результати іспиту з української мови для іноземців appeared first on .

Джерело №221

Шановні колеги!Відділ міжнародних проектів пропонує Вашій увазі випуск № 221 інформаційного бюлетеня «Джерело».  

Семінар «Як публікуватися в іноземних рецензованих виданнях»

Шановні дослідники! Програма імені Фулбрайта в Україні, Міністерство освіти і науки України за підтримки Посольства США в Україні запрошують до участі у семінарі-тренінгу з написання і публікацій статей у міжнародних рецензованих виданнях 5 липня з 12:00 до 18:30, що відбудеться в Американському домі (м. Київ, вул. Пимоненка, 6). Для участі в заході потрібно зареєструватися – http://bit.ly/2stlho5 Зверніть увагу, що Вам необхідно мати із собою документ, який посвідчує особу (паспорт або водійське посвідчення), для проходу на територію Американського дому. Програма заходу: 12:00 – 12:15- Реєстрація 12:15 – 12:30 – Вітальне слово  12:30 – 13:00 – Якісне наукове видання: основні елементи, етапи публікаційного процесу і помилки авторів, як підібрати журнал для своїх публікацій Ірина Тихонкова, к.б.н., спеціаліст з навчання, Clarivate Analytics 13:00 – 13:30 – A Roadmap to Academic Article Людмила Байсара, канд.філол.н., доцент, директор Регіонального навчально-методичного центру інтенсивного навчання іноземних мов, Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара 13:30 – 14:00 – Відмінності структурування наукового тексту українською й англійською мовами  Олександр Пронкевич, д.філол.н., професор, директор Інституту філології Чорноморського національного університету імені Петра Могили 14:00 – 14:30 – How to write and publish a scientific paper: natural and social sciences perspectives  Ігор Соловій, д.е.н., професор кафедри екологічної економіки Національного лісотехнічного університету України 14:30 – 15:00 – Кава-пауза 15:00 – 15:30 – From Preparation to Publication: Practical Examples of Publishing in Global Health and Social Science Journals Martha Bojko, PhD, US Fulbright Scholar Program, 2016-2017 15:30 – 16:00 – Український досвід публікації в міжнародних виданнях/ Участь у конференціях як шлях до публікації Олена Галета, д.філол.н., професор кафедри теорії літератури та порівняльного літературознавства Львівського національного університету імені Івана Франка, науковий співробітник Центру гуманітарних досліджень 16:00 – 16:30 – Англійська наукова мова: словник-тезаурус автентичних словосполучень Світлана Жаботинська, д. філол.н., професор кафедри англійської мови Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького 16:30 – 17:00 – Як написати наукову статтю англійською мовою: практичні поради Олена Фоменко, к.філол.н., доцент, завідувач кафедри іноземних мов Інституту журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка 17:00 – 17:30 – Сучасні виклики наукометрії Тетяна Ярошенко, к.і.н., віце-президент з наукової роботи та інформатизації Національного університету «Києво-Могилянська академія» 17:30 – 18:00 – Презентація можливостей Програми імені Фулбрайта Марта Коломиєць, директор  18:00 – 18:30 – Обговорення та заключне слово Участь безкоштовна!

Навчання англійською мовою за спеціальністю «Електроніка» («Electronic Systems Engineering»)

На базі кафедри промислової електроніки КПІ ім.Ігоря Сікорського буде організовано набір студентів для навчання англійською мовою за спеціальністю «Електроніка» (англ. «Electronic Systems Engineering»). Навчальний процес буде забезпечено силами НПП кафедри промислової електроніки та інших кафедр факультету електроніки КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Працевлаштування випускників 2017

На адресу університету надійшов лист № 04-17/2716 від 27.06.17 від Черкаського міського центру зайнятості з проханням допомогти в укомплектуванні вакансій на підприємствах м. Черкаси:      – інженер-конструктор  – ПП “Велес-агро Черкаси”;      – інженер з метрології – КЗ “Черкаська обласна дитяча лікарня” Черкаської обласної ради;      – інженер з охорони праці – філія концерну “Техвоєнсервіс” Черкаський автомобільний ремонтний завод;      – інженер з охорони праці – ТОВ “Ватфарм”;      – інженер в енергетичній сфері – Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького;      – інженер в енергетичній сфері – ТОВ ” Агентство нерухомості “Добросвіт;      – інженер-електронік – ПрАТ “ЧШК”      – інженер-енергетик – ДП НВК “Фотоприлад”;      – інженер-програміст – Відокремлений підрозділ “Черкаська ТЕЦ “ПАТ “Черкаське хімволокно”;      – інженер-технолог (механіка) – ДП “АСЗ №2” АТ “АК “Богдан моторс”;      – інженер-технолог (механіка) – філія концерну “Техвоєнсервіс” Черкаський автомобільний ремонтний завод.
x

Електронний кампус

Інформаційні ресурси

Викладачі КПІ

GitHub репозиторій