Ви є тут

Новини сайтів ФЕА

Повідомлення про помилку

  • Warning: date_timezone_set() expects parameter 1 to be DateTime, boolean given в format_date() (рядок 2062 із /var/www/www.kpi.ua/data/includes/common.inc).
  • Warning: date_format() expects parameter 1 to be DateTime, boolean given в format_date() (рядок 2072 із /var/www/www.kpi.ua/data/includes/common.inc).

Випускник кафедри – професор Нотінгемського університету

Кафедру відвідав випускник кафедри, який закінчив у 1987 році навчання, і працював викладачем на кафедрі у 1988-1993 роках. От уже більше 20 років Сергій Божко працює професором в Нотінгемському університеті (Великобританія), Associate Professor у University of Nottingham. Під час візиту С. Божко обговорив перспективи співробітництва в науковій роботі і підготовці молодих фахівців, записав звернення до випускників, оглянув лабораторії, згадав роки навчання і роботи на кафедрі. Запись Випускник кафедри – професор Нотінгемського університету впервые появилась Кафедра автоматизації електромеханічних систем та електроприводу АЕМС та ЕП.

Призер олімпіади з ТОЕ Ніконенко Євген

Вітаємо срібного призера І університетського туру всеукраїнської олімпіади з теоретичних основ електротехніки. 20 квітня 2017 року на базі кафедри теоретичної електротехніки відбулась університетська олімпіада з теоретичних основ електротехніки. II місце виборов Ніконенко Євген Олексійович, студент кафедри автоматизації електромеханічних систем та електроприводу НТУУ «КПІ ім. І. Сікорського». Запись Призер олімпіади з ТОЕ Ніконенко Євген впервые появилась Кафедра автоматизації електромеханічних систем та електроприводу АЕМС та ЕП.

x

Електронний кампус

Інформаційні ресурси

Викладачі КПІ

GitHub репозиторій