Ви є тут

Новини сайтів ФЕА

Повідомлення про помилку

  • Warning: date_timezone_set() expects parameter 1 to be DateTime, boolean given в format_date() (рядок 2062 із /var/www/www.kpi.ua/data/includes/common.inc).
  • Warning: date_format() expects parameter 1 to be DateTime, boolean given в format_date() (рядок 2072 із /var/www/www.kpi.ua/data/includes/common.inc).

Тренінг для студентів 5-го курсу

Компанія Schneider Electric Ukraine провела 5 семінарів для студентів 5-го курсу нашої кафедри. Це був перший одноденний тренінг студентів нашої кафедри, який пройшов на території компанії Schneider Electric Ukraine. Ініціатором проведення таких тренінгів виступив випускник нашої кафедри 2017 року, інженер з підтримки технічних рішень по приводній техніці Тарас Будняк, який працює в Schneider Electric Ukraine і вже сам проводить тренінги і семінари. Після закінчення тренінгу представники компанії Schneider Electric Ukraine передали перший набір обладнання та програмне забезпечення для створення демонстраційно-дослідного стенду і висловили готовність співпрацювати, та бажання зробити подібні спільні заходи регулярними для підвищення рівня підготовки студентів та популяризації інженерних спеціальностей. Значний внесок в організацію тренінгу зробив директор департаменту промисловості Пилипенко Павло Вікторович і керівник відділу маркетингу Дмитро Шрам. Також співробітництву з компанією сприяє Наталія Погромська, яка на даний час ще продовжує навчання в заочній магістратурі. Кафедра автоматизації систем та електроприводу АЕМС та ЕП національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» прагне до постійного вдосконалення та підвищення якості освіти для своїх студентів. Саме тому випускники кафедри можуть розраховувати на успішне працевлаштування за спеціальністю в провідні національні та міжнародні інженерно-технічні компанії. Запись Тренінг для студентів 5-го курсу впервые появилась Кафедра автоматизації електромеханічних систем та електроприводу АЕМС та ЕП.

ОСІННІ КАНІКУЛИ РАЗОМ З ФЕА!

Піж час осінніх канікул у зручний для Вас день Ви маєте чудову можливість більш детально ознайомитись з цікавинками студентського життя у режимі реального часу і уявити себе частиною великої університетської родини! Національний технічний університет України “Київський політехнічний інститут  імені Ігоря Сікорського” запрошує старшокласників, батьків та вчителів до зустрічі під час осінніх канікул. Щоденно, з 30 жовтня до 3 листопада, на вас чекають факультети та інститути Університету. О 10:00 – зустрічаємось у Державному політехнічному музеї (проспект Перемоги 37, корпус 6). У програмі – екскурсія, знайомство з історією Київської політехніки. Екскурсія лабораторіями факультету. Деталі http://fea.kpi.ua/article/66/osinni_kanikuli_razom_z_fea Запись ОСІННІ КАНІКУЛИ РАЗОМ З ФЕА! впервые появилась Кафедра автоматизації електромеханічних систем та електроприводу АЕМС та ЕП.

x

Електронний кампус

Інформаційні ресурси

Викладачі КПІ

GitHub репозиторій