Ви є тут

Новини сайтів ФЕА

Повідомлення про помилку

  • Warning: date_timezone_set() expects parameter 1 to be DateTime, boolean given в format_date() (рядок 2062 із /var/www/www.kpi.ua/data/includes/common.inc).
  • Warning: date_format() expects parameter 1 to be DateTime, boolean given в format_date() (рядок 2072 із /var/www/www.kpi.ua/data/includes/common.inc).

Студенти з Індії на практиці

Вже друга група з 7 студентів пройшла курс практичних занять на кафедрі. Практику проходили студенти після другого курсу інституту VISHWANIKETAN. Заняття проводили англійською мовою викладачі нашої кафедри доц. Бур’ян С. О., доц. Король С.В., ст. викл. Приступа Д.Л. Заключні лекції провели завідуючий кафедри проф. Пересада С.М. та доц. Пижов В.М. На фото студенти в лекційній аудиторії 407 з викладачами Бур’ян С.О.  і Приступа Д. Л. Програма навчання для студентів, які завершили другий курс інституту VISHWANIKETAN включає в себе наступні три модулі: 1. Модуль 1-1. Реалізація аналогових та цифрових схем на монтажних платах. 2. Модуль 1-2. Синтез логічних схем, програмовані логічні пристрої та програмування логічних реле. 4. Модуль 1-3. Програмовані логічні контролери. Огляд, програмування та тестування програм. На фото студенти в навчальному центрі EATON – “КПІ” “Сучасні технології в автоматизації” з викладачем Король С.В. Наша кафедра, стала однією із двох кафедр КПІ на яких пройшли практику 2 групи індійських студентів. Навчання відбулося в рамках пілотного проекту співробітництва між інститутом VISHWANIKETAN (Делі, Індія) і КПІ ім. Ігоря Сікорського. Це стало можливим завдяки найкращій і найсучаснішій лабораторній базі нашої кафедри як в інституті так і в Україні. Примітка: VISHWANIKETAN – Vishwaniketan’s Institute of Management Entrepreneurship and Engineering Technology is affiliated to University of Mumbai & approved by AICTE, Delhi. Запись Студенти з Індії на практиці впервые появилась Кафедра автоматизації електромеханічних систем та електроприводу АЕМС та ЕП.

Співробітництво з Китаєм

В рамках програми україно-китайського співробітництва кафедру відвідала делегація з технопарку Ганджоу (Китай). На кафедрі відбулися перемовини про участь кафедри в інноваційних проектах технопарку електротехнічного та електромеханічного напряму. Запись Співробітництво з Китаєм впервые появилась Кафедра автоматизації електромеханічних систем та електроприводу АЕМС та ЕП.

Набір в команду Carolo Cup 2019

Відкрито набір студентів в українську частину команди для участі в змаганнях Carolo Cup 2019. Бажаючі можуть записатися на відбір у команду можна надіславши свої контактні данні на пошту epa@kpi.ua Carolo Cup – це міжуніверситетське  змагання, що кожного року проводиться в Технічному Університеті Брауншвейга (Technische Universität Carolo-Wilhelmina zu Braunschweig), Німеччина, за підтримки провідних німецьких автомобільних концернів Bosch, Volkswagen, BMW і т.д. Конкурс проводиться з метою пошуку обдарованих молодих спеціалістів, з перспективою їх подальшого працевлаштування. Студенти змагаються в командах і вирішують актуальні задачі автономного руху автомобільного транспорту. Впродовж сезону команди будують повністю автономну модель автомобіля в пропорції 1:10. Змагання проводяться у декількох дисциплінах: автоматичне паркування, рух по вільній трасі, об’їзд перешкод, проїзд перехресть. За допомогою розроблених алгоритмів руху та розпізнання оточення моделі повинні виконувати обгін рухомих і нерухомих перешкод, розпізнання дорожньої розмітки та дорожніх знаків і т.п. На додачу суддями оцінюється дизайн та презентація моделі. Запись Набір в команду Carolo Cup 2019 впервые появилась Кафедра автоматизації електромеханічних систем та електроприводу АЕМС та ЕП.

Практика студентів з Індії

Наша кафедра, обрана однією із двох кафедр КПІ на яких в рамках пілотного проекту співробітництва між інститутом VISHWANIKETAN (Делі, Індія) і КПІ ім. Ігоря Сікорського проходять практику індійські студенти. Це стало можливим завдяки найкращій і найсучаснішій лабораторній базі як в інституті так і в Україні. На кафедрі пройшли курс практичних занять 14 студентів, які закінчили третій курс в інституті VISHWANIKETAN. Заняття проводили англійською мовою провідні викладачі нашої кафедри доц. Ковбаса С.М., доц. Король С.В., ст. викл. Димко С.С. Заключні лекції проведуть завідуючий кафедри проф. Пересада С.М. та доц. Пижов В.М. Програма навчання для студентів, які завершили третій курс включає в себе наступні чотири модулі: 1. Модуль 2-1. Електроприводи зі змінною швидкістю. Встановлення, налаштування, конфігурація. 2. Модуль 2-2. Основи керування асинхронним двигуном. 3. Модуль 2-3. Перетворювачі частоти. Реалізація та спрощений розрахунок основних силових елементів. 4. Модуль 2-4. Програмовані логічні контролери. Огляд, програмування та тестування. На фото студенти в навчальному центрі EATON – “КПІ” “Сучасні технології в автоматизації”. Примітка: VISHWANIKETAN – Vishwaniketan’s Institute of Management Entrepreneurship and Engineering Technology is affiliated to University of Mumbai & approved by AICTE, Delhi. Запись Практика студентів з Індії впервые появилась Кафедра автоматизації електромеханічних систем та електроприводу АЕМС та ЕП.

x

Електронний кампус

Інформаційні ресурси

Викладачі КПІ

GitHub репозиторій