Ви є тут

Новини сайтів ФБМІ

Рейтинг додаткових балів - 05.2017

Новини сайту ФБМІ - Нд, 28/05/2017 - 20:22
Шановні студенти ФБМІ!   Засідання стипендіальної комісії щодо розподілу додаткових балів відбулося 24 травня 2017 року. За результатами Ваших документів та поданнів від різних організацій та гуртків (які було подано вчасно - до 23 травня) було складено рейтинг, в який ввійшли лише студенти бюджетної форми навчання. У разі виявлення неточностей, просимо звертатися до деканату (каб. 5-20) або до заступника декана (каб. 5-18).   ЗАВАНТАЖИТИ Рейтинг додаткових балів

Спартакіада НТУУ «КПІ» ім. Ігоря Сікорського з волейболу 2017.

Завершились змагання з волейболу серед команд факультетів в рамках Спартакіади Університету. Змагання проводилися у волейбольному залі спортивного комплексу НТУУ «КПІ» з 10 березня по 16 травня 2017 року. У змаганнях брало участь 20 команди факультетів університету, було зіграно 42 ігор.Змагання проводяться з метою зміцнення здоров'я та пропаганди здорового способу життя; підвищення фізичної підготовленості, пропаганди і розвитку волейболу серед студентів; підведення підсумків організації спортивно-масової роботи та ефективності навчально-тренувального процесу на відділенні волейболуЗмагання проводила суддівська колегія кафедри фізичного виховання та кафедри спортивного вдосконалення ММІФ в складі головний суддя змагань Абрамов С. А., головний секретар  Сироватко З. В., Довгопол Е. П., Міщук Д. М., Томашевський Д. В., Казаріна О .А , У фінальну частину змагань пройшли найкращі команди університету це команди факультетів ФЕА, ІТС, ФЕЛ, ІПСА. В ході напруженої боротьби команди факультетів університету посіли місця:ІТС;ФЕА;ІПСА;Переможці та призери нагороджені грамотами, медалями та кубками. 

Журнал "Біомедична інженерія" - вийшли нові номери

Новини сайту ФБМІ - Пт, 26/05/2017 - 12:47
Шановні колеги, студенти та молоді вчені,  нові номери Журналу "Біомедична інженерія" доступні для завантаження за посиланням http://fbmi.kpi.ua/science/journal  

Футбол, дарунок від суперника

 У рамках 14 туру Вищої ліги ФАСК серед чоловіків  «Політехнік» - НТУУ «КПІ»

СПАРТАКІАДА КПИ ЇМ.ІГОРЯ СІКОРСЬКОГО ПО ВАЖКІЙАТЛЕТИЦІ

27 квітня пройшли змагання важкоатлетів університету,

Фінали Спатакіади КПІ ім.Ігоря Сікорського з футболу

    ММІ -ІСЗЗІ 0:3 - результат четвертої пари чвертьфіналу Спартакіади нашого університету з футболу.

Легкоатлетична єстафета, Спартакіада КПІ ім. Ігоря Сікорського.

15 травня 2017 року на стадіоні спортивного комплексу пройшла легкоатлетична естафета в залік Спартакіади університету.

Спортивне орієнтування, весняні старти 2017 року

  Поздоровляємо Аліну Кримцеву, студентку ХТФ, з успішними стартами!

РЕГБІ. Команда "Епоха-Політехнік" (Київ)

Сезон регбі почався!  Побажаємо команді успіхів!   Календар змагань,  Суперліга:

Волейбол. Поздоровляємо найкращіх!

Волейболісти КПІ їм.І. Сікорського-кращі серед студентських команд Києва!     Кращих результатів серед збірних команд університету в ХІІІ Універсіаді Києва 2017 року здобули волейболісти: обидві команди, чоловіча і жіноча, стали переможцями! Вітаємо учасників і тренерів з чудовим результатом! Ви найкращі!

БАСКЕТБОЛ, Ліга Монстрів сезону 2016/2017

 Баскетболісти завершили ігри в лізі Монстрів сезону 2016/2017.

Травневі новини футболістів

Команда «КПІ» у Студентської Ліге "ФК "Динамо" Київ"     Пам’ятаємо!

Трагические страницы нашей истории

Каждый год мы отдаляемся от военных событий и Дня Победы Великой Отечественной войны. Для молодых поколений это время будет лишь еще одной страничкой в истории. МАЛОИЗВЕСТНЫЕ ФАКТЫ О ВЕЛИКОЙ ОТЕЧЕСТВЕННОЙ ВОЙНЕ

Змагання з техніки гірського туризму Кубок МКС 2017

Вже котрий рік традиційно команда МКС проводить на околицях міста Житомир в селі Дениши, на скельному масиві річки Тетерів змагання з ТГТ. Змагання проводились на доволі складних ділянках скель та складались з трьох дистанцій: кваліфікація, зв`язки та особиста техніка. В складі збірної НТУУ «КПІ імені І. Сікорського» зі спортивного туризму було 12 спортсменів – 4 чоловічі зв`язки та 2 змішані. За результатами змагань ми посіли:1, 2 та 4 місце на чоловічій зв`язочній дистанції1 та 3 місце на змішаній зв`язочній дистанції1,2, та 3 місце на чоловічій особистій дистанції2 та 5 місце на жіночій особистій дистанціїВ загальному ми посіли 1 та 3 місця в чоловічих та змішаних заліках.

Чемпіонат м. Києва з техніки пішохідного туризму 2017

В період з 8 по 9 квітня 2017 року в місті Києві проходив Чемпіонат м. Києва з техніки пішохідного туризму. Змагання проводились на околицях міста на двох дистанціях: «смуга перешкод» та «крос-похід». В змаганнях приймало участь 9 команд в тому числі і 2 команди збірної НТУУ «КПІ імені І. Сікорського» зі спортивного туризму. В складі нашої команди було 12 чоловік, в тому числі 2 дівчини. Спортсмени збірної котрі не ввійшли до заявки представляли наші команди в якості суддів на етапах. За результатами змагань наші спортсмени посіли 2 та 3 місце на дистанції «смуга перешкод» та 4 і 6 на «крос-поході». В загальному ж заліку наші команди зайняли 2 та 4 місце.

Спартакіада НТУУ «КПІ» ім. Ігоря Сікорського з шейпінгу 2017

12.04.2017 року відбулась Спартакіада НТУУ «КПІ» ім. Ігоря Сікорського з шейпінгу.Основна мета змагань – популяризація спорту та здорового способу життя.В змаганні брали участь наступні факультети: ФБМІ, ФМФ, ФЛ, ХТФ, ФММ, ФЕЛ, ІТС, ФАКС, ФТІ, ФІОТ, ФСП, ВПІ, ІПСА,ФБТ, ІЕЕ, РТФ, ЗФ, ТЕФ. Загалом в змаганнях прийняло участь близько 70 студенток.              Результати змагань:    1 місце - ВПІ, набравши 228 балів.    2 місце – ФММ, набравши 76 балів.    3 місце – ІТС, 61 бал.    4 місце – ФІОТ,  55 балів.    5 місце – ФТІ, 36 балів.    6 місце – ФСП, 35 балів.    7 місце – ФЛ, 34,5 балів.    8-9 місце – ФБМІ, 30балів.    8-9 місце – ФМФ, 30 балів.    10 місце – ФБТ, 19,5балів.    11 місце – ІПСА, 18 балів.    12місце– ФЕЛ,15 балів.    13-15 місце – ФАКС, 12 балів.    13-15 місце – ІЕЕ, 12 балів.    13-15 місце – ТЕФ, 12 балів.    16місце -  ХТФ, 6 балів.    17 місце – РТФ, 2 бали.    18 місце – ЗФ, 1 бал.У сольних виступах особливо відзначились наступні студентки:Лупаненко С. (ІПСА) – 1 місце, Денисенко Н.(ФБТ) – 2 місце,Медведюк К. (ФАКС) та СпасоваЄ. (ІЕЕ) – 3 місце.Результати командних виступів (у складі 2-3 учасниць):студентки ФММХодюк О.,Агапова А. – 1 місце; студенткиФМФ Мізюнська І., Владика Л. – 2 місце; 3 місце з однаковою кількістю балів посіли команди ФТІ (Саук Ю., Рішко К., Самара Н.) та ВПІ (Степко Є., Галілейська О.).Переможці командних виступів (у складі 5-6 учасниць): студентки ВПІ Губенко І., Дроботович М., ПанасюкВ., Рудіна О., Соломка П., Томіна К. – 1 місце;Регета Д., Громова Т., Куліш Д., Дикач Ю., Іллєнок М.(збірна команда ФІОТ та ФБМІ) – 2 місце;Вашуленко І., Петрик М., Топіха Д., Філь А., Чикалюк Є., Проданчук О. (ВПІ) – 3 місце.Кожна із студенток сумлінно працювала над своїм виступом, доклала максимум зусиль, щоб показати свої творчі здібності і розкрити свої таланти. Усі виступи неймовірно сподобались гостям, вболівальникам та суддям цього спортивного свята.Переможці змагань були нагороджені грамотами і медалями. У подарунок кожна учасниця змагань отримала весняні квіти.Висловлюємо подяку викладачам кафедри фізичного виховання за допомогу в проведенні та суддівстві змагань: Бойко А.Л., Гавриловій Н.Є., Козловій Т.Г., Іванюті Н.В., Шишацькій В.І., Гавриловій Н.М.,Новіковій І.В.,Хімічу І.Ю.Старші викладачі кафедри фізичного виховання С.У.Шарафутдінова, Т.Г.Козлова.

День відкритих дверей ФБМІ - 20 травня 2017 р.

Новини сайту ФБМІ - Чт, 04/05/2017 - 23:22
Шановні абітурієнти, батьки та друзі,  запрошуємо Вас на День відкритих дверей ФБМІ, що проходитиме 20 травня 2017 за адресою: вул. Янгеля 16/2 (студентська поліклініка), 5 поверх. Початок о 12:00.  Телефон для довідок: 204-85-74 ЧЕКАЄМО НА ВАС! 

Легка атлетика, Спартакіада НТУУ КПІ 2017 року

26 квітня паралельно з забігом, присвяченим чорнобильської катастрофи 1986 року, відбулася особиста першість нашого університету з легкої атлетики в залік Спартакіади-2017 НТУУ КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Чвертьфінал Спартакіади НТУУ КПІ-2017 з футболу

На фінішну пряму виходить футбольна Спартакіада університету.

Сторінки

x

Електронний кампус

Інформаційні ресурси

Викладачі КПІ

GitHub репозиторій