Ви є тут

Новини сайтів ФБМІ

СПИСКИ ЗАРАХОВАНИХ З 01 ВЕРЕСНЯ 2018 РОКУ НА ПЕРШИЙ КУРС ЗА КОШТИ ФІЗИЧНИХ ТА/АБО ЮРИДИЧНИХ ОСІБ НА ОСНОВІ ПОВНОЇ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ

Новини сайту ФБМІ - Сб, 18/08/2018 - 09:42
122 Комп'ютерні науки 152 Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка 163 Біомедична інженерія

Поселення першокурсників (бюджет)

Новини сайту ФБМІ - Вт, 14/08/2018 - 07:10
Поселення першокурсників (бюджетники)   Поселення першокурсників відбувається до гуртожитку №11. Адреса гуртожитку – вул. М. Брайчевського (Металістів), 4   Приїжджати на поселення згідно графіку!   З усіх питань щодо поселення звертатися до завідуючої гуртожитку №11 – (044) 204-90-14 Недашківська Тетяна Дмитрівна   Представники військкомату будуть ставити на військовий облік у 31 корпусі. ВАЖЛИВО!! Ті хлопці, які не знялися з військового обліку в себе в місті, не зможуть стати на військовий облік тут, і доведеться пізніше їхати в рідне місто, зніматись з обліку і самостійно їхати у районний військкомат. Тож не забувайте знятися з військового обліку!!   Не забудьте взяти з собою форму 086/о (якщо вона є) або довідку про проходження флюорографії, копію карти щеплень, військовий квиток або приписне свідоцтво (для хлопців). Також зробіть копії паспорту (всіх сторінок) та ідентифікаційного коду.   Порядок поселення - http://studprofkom.kpi.ua/instruktsiya-z-poselennya/ Положення про оплату - http://studprofkom.kpi.ua/polozhennya-pro-oplatu-u-gurtozhytkah-2017-2018/    

Списки рекомендованих до зарахування для здобуття освітнього ступеня "магістр" за державним замовленням

Новини сайту ФБМІ - Пн, 13/08/2018 - 13:02
Освітньо-наукова програма підготовки 122 Комп'ютерні науки Освітньо-професійна програма підготовки 122 Комп'ютерні науки 152 Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка 163 Біомедична інженерія 227 Фізична терапія, ерготерапія

Результати іспиту з іноземної мови

Новини сайту ФБМІ - Пт, 10/08/2018 - 12:28
Результати вступного випробування з англійської мови   Гакман Євген Юрійович                                          3,5 Грідіна Анна Сергіївна                                           4,5 Гулін Іван Леонідович                                           4,0 Кожемякіна Олександра Володимирівна             4,5 Ліщинська Руслана Віталіївна                              4,0 Марчак Катерина Валеріївна                                3,5 Надольна Лариса Павлівна                                  3,0 Нетаєв Руслан Мусайович                                    4,5 Осінцев Максим Юрійович                                    3,5 Фалков Ілля Леонідович                                      3,0  

Результати фахових випробувань

Новини сайту ФБМІ - Чт, 09/08/2018 - 10:46
163 Біомедична інженерія Болгар Максим Сергійович 0 Воляник Олег Михайлович 4,0 Ганжа Віта Олегівна 3,5 Горняк Ольга Станіславівна 4,5 Даценко Катерина Вячеславівна 3,5 Микитка Богдана Ігорівна 0 Міщенко Юлія Сергіївна 3,5 Нестеренко Андрій Олегович 0 Петрикей Олена Володимирівна 4,0 Пустовий Дмитро Павлович 3,0 Стегній Владислав Васильович 3,5 Юркевич Олександра Олександрівна 4,0 122 Комп’ютерні науки Гулін Іван Леонідович 3,0 Кожемякіна Олександра Володимирівна 4,5 Ліщинська Руслана Віталіївна 3,0 Нетаєв Руслан Мусайович 3,0

Результати вступних випробувань

Новини сайту ФБМІ - Ср, 08/08/2018 - 10:54
152 Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка   Воляник Олег Михайлович 3,0 Гакман Євген Юрійович 4,5 Осінцев Максим Юрійович 3,5 Пустовий Дмитро Павлович 4,0 Стегній Владислав Васильович 5,0 Явдошко Олексій Сергійович 4,5   227 Фізична терапія, ерготерапія   Васильєв Іван Олександрович 4,5 Грідіна Анна Сергіївна 3,5 Дударенко Альона Юріївна 0 Марчак Катерина Валеріївна 4,0 Надольна Лариса Павлівна 3,5 Стеценко Ігор Андрійович 0 Фалков Ілля Леонідович 3,5  

Розклад вступних випробувань

Новини сайту ФБМІ - Чт, 02/08/2018 - 16:28
Розклад консультацій та вступних випробувань для вступу на освітній рівень "магістр" Код, назва спеціальності Назва випробування Дата проведення випробування Час початку випробування Місце проведення випробування Дата, час і місце проведення консультації 122 Комп'ютерні науки додаткове 06.08.2018 17.00 ауд. 5-13 Янгеля 16/2 05.08.2018, 10.00, ауд. 5-17  Янгеля 16/2 комплексне фахове 08.08.2018 13.00 ауд. 4-10 Янгеля 16/2 07.08.2018, 11.00, ауд. 4-08 Янгеля 16/2 іноземна мова 09.08.2018 09.00   08.08.2018, 16.00 152 Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка додаткове 06.08.2018 11.00 ауд. 5-13 Янгеля 16/2 04.08.2018, 13.00, ауд. 4-08 Янгеля 16/2 комплексне фахове 07.08.2018 13.00 ауд. 4-10 Янгеля 16/2 04.08.2018, 12.00, ауд. 4-06 Янгеля 16/2 іноземна мова 09.08.2018 09.00   08.08.2018, 16.00 163 Біомедична інженерія додаткове 06.08.2018 15.00 ауд. 5-17 Янгеля 16/2 04.08.2018, 13.00, ауд. 4-08 Янгеля 16/2 комплексне фахове 08.08.2018 11.00 ауд. 4-08 Янгеля 16/2 04.08.2018, 12.00, ауд. 4-06 Янгеля 16/2 іноземна мова 09.08.2018 09.00   08.08.2018, 16.00 227 Фізична терапія, ерготерапія додаткове 06.08.2018 13.00 ауд. 5-15 Янгеля 16/2 05.08.2018, 11.00, ауд. 5-13  Янгеля 16/2 комплексне фахове 07.08.2018 11.00 ауд. 4-08 Янгеля 16/2 05.08.2018, 12.00, ауд. 5-13  Янгеля 16/2 іноземна мова 09.08.2018 09.00   08.08.2018, 16.00

До уваги вступників на освітній ступінь "магістр"

Новини сайту ФБМІ - Пн, 16/07/2018 - 15:27
Шановні вступники! Творчі досягнення необхідно подати до відбіркової комісії факультету до 03.08.2018 р. (каб. 157-2 16 корпусу). До розгляду приймаються друковані та електронні роботи.

Результати комплексного фахового випробування зі спеціальності "Біомедична інженерія"

Новини сайту ФБМІ - Пт, 13/07/2018 - 11:50
Результати вступного комплексного фахового випробування вступників на здобуття освітнього ступеня магістра спеціальність 163 Біомедична інженерія     Бойчик Ксенія Олегівна 5 Явдошко Олексій Сергійович 4,5 Соліс Росо Луіс Енмануель 0

Результати комплексного фахового випробування зі спеціальності "Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка"

Новини сайту ФБМІ - Чт, 12/07/2018 - 11:25
Результати вступного комплексного фахового випробування вступників на здобуття освітнього ступеня магістра спеціальність 152 Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка Даценко Катерина Вячеславівна 0 Юркевич Олександра Олександрівна 4

Результати комплексного фахового випробування зі спеціальності "Комп'ютерні науки"

Новини сайту ФБМІ - Ср, 11/07/2018 - 11:31
Результати вступного комплексного фахового випробування вступників на здобуття освітнього ступеня магістра спеціальність 122 Комп'ютерні науки     Барабаш Катерина Олександрівна 3 Безсмола Катерина Володимирівна 4 Бондаренко Владислав Анатолійович 4 Дубінін Данило Дмитрович 3 Завражний Дмитро Костянтинович 3 Знакомський Ігор Владиславович 3,5 Золкіна Вероніка Олександрівна 3 Кияниця Валентин Володимирович 3 Конюх Анастасія Анатоліївна 3,5 Кравченко Анастасія Сергіївна 3,5 Кулешов Владислав Олексійович 4,5 Невар Максим Сергійович 0 Ромашко Владислав Віталійович 0 Рубан Юрій Ігорович 5 Слюсар Світлана Вікторівна 4 Станішевський Дмитро Святославович 0 Федоренко Руслан Миколайович 3 Цирюк Владислав Анатолійович 3 Ширінов Владислав Єлізарович 3,5 Юрченко Олексій Юрійович 0 Яременко Юлія Сергіївна 0

Результати комплексного фахового випробування зі спеціальності "Фізична терапія, ерготерапія"

Новини сайту ФБМІ - Ср, 11/07/2018 - 11:27
Результати вступного комплексного фахового випробування вступників на здобуття освітнього ступеня магістра спеціальність 227 Фізична терапія, ерготерапія     Асанова Анна В'ячеславівна 4,5 Ашрафутдінова Валерія Альбертівна 3,5 Бадун Тетяна Олександрівна 4 Беспала Аліна Ігорівна 3 Брюховських Іван Миколайович 4 Виноград Максим Володимирович 4 Гришин Іван Леонідович 3,5 Днєпровський Олександр Олегович 3 Звєрєва Юлія Андріївна 3,5 Клімковецька Крістіна Ігорівна 3 Ковпашко Дарина Петрівна 4 Кондаурова Ольга Вікторівна 4 Кривов'яз Катерина Олександрівна 3,5 Крихтін Ігор Олегович 3,5 Кричковський Владислав Вячеславович 3,5 Лісніченко Євгеній Анатолійович 4 Лісова Оксана Ігорівна 4,5 Лук'яненко Тетяна Сергіївна 3 Максименко Владислав Володимирович 4,5 Мартинов Вадим Костянтинович 3,5 Набока Яна Євгеніївна 4 Неймарк Владислав Едуардович 0 Ождар Єгор Мухаммедович 3 Петрович Максим Ігорович 4 Припутень Анжела Миколаївна 3 Сухолітко Наталія Олексіївна 4 Фещук Карина Сергіївна 3 Христюк Аліна Юріївна 4,5 Черемський Євген Олексійович 4 Швець Людмила Петрівна 4

Результати з іноземної мови

Новини сайту ФБМІ - Вт, 10/07/2018 - 11:32
Результати вступного  випробування з іноземної мови вступників на здобуття освітнього ступеня магістра   Асанова Анна В'ячеславівна 4 Ашрафутдінова Валерія Альбертівна 4,5 Бадун Тетяна Олександрівна 3 Барабаш Катерина Олександрівна 4,5 Безсмола Катерина Володимирівна 4 Беспала Аліна Ігорівна 3 Білазін Богдан Ігорович 4,5 Бойчик Ксенія Олегівна 4,5 Бондаренко Владислав Анатолійович 5 Брюховських Іван Миколайович 4,5 Виноград Максим Володимирович 3 Воляник Олег Михайлович 4 Ганжа Віта Олегівна 4 Горняк Ольга Станіславівна 4 Гришин Іван Леонідович 3 Даценко Катерина Вячеславівна 5 Днєпровський Олександр Олегович 3 Дубінін Данило Дмитрович 4 Завражний Дмитро Костянтинович 3,5 Звєрєва Юлія Андріївна 4 Знакомський Ігор Владиславович 4 Золкіна Вероніка Олександрівна 4 Кияниця Валентин Володимирович 4 Кияниця Іван Сергійович 4,5 Клімковецька Крістіна Ігорівна 3,5 Ковпашко Дарина Петрівна 5 Кондаурова Ольга Вікторівна 3 Конюх Анастасія Анатоліївна 4,5 Кравченко Анастасія Сергіївна 5 Кривов'яз Катерина Олександрівна 3 Крихтін Ігор Олегович 3 Кричковський Владислав Вячеславович 3 Кулешов Владислав Олексійович 4 Лісніченко Євгеній Анатолійович 3 Лісова Оксана Ігорівна 4 Лук'яненко Тетяна Сергіївна 3,5 Максименко Владислав Володимирович 3 Мартинов Вадим Костянтинович 4,5 Матвєєв Микита Олександрович 4,5 Микитка Богдана Ігорівна 3,5 Міщенко Юлія Сергіївна 4,5 Набока Яна Євгеніївна 4 Невар Максим Сергійович 4,5 Неймарк Владислав Едуардович 3 Ождар Єгор Мухаммедович 3,5 Петрикей Олена Володимирівна 4,5 Петрович Максим Ігорович 3,5 Потєхін Ілля Юліанович 4 Припутень Анжела Миколаївна 3 Пустовий Дмитро Павлович 4,5 Ромашко Владислав Віталійович 4,5 Рубан Юрій Ігорович 4,5 Слюсар Світлана Вікторівна 5 Станішевський Дмитро Святославович 4 Стегній Владислав Васильович 4 Сухолітко Наталія Олексіївна 3 Турчина Марія Олегівна 4 Федоренко Руслан Миколайович 3,5 Фещук Карина Сергіївна 4 Христюк Аліна Юріївна 4,5 Цирюк Владислав Анатолійович 4 Черемський Євген Олексійович 4 Швець Людмила Петрівна 3 Ширінов Владислав Єлізарович 4,5 Юркевич Олександра Олександрівна 5 Юрченко Дмитро Васильович 3,5 Юрченко Олексій Юрійович 4 Явдошко Олексій Сергійович 5 Яременко Юлія Сергіївна 4  

Результати додаткового вступного випробування

Новини сайту ФБМІ - Пн, 09/07/2018 - 11:37
Результати вступного додаткового випробування вступників на здобуття освітнього ступеня магістра спеціальність 227 Фізична терапія, ерготерапія Прізвище, ім’я та по батькові вступників Результат Асанова Анна В'ячеславівна зараховано Ашрафутдінова Валерія Альбертівна зараховано Бадун Тетяна Олександрівна зараховано Брюховських Іван Миколайович зараховано Лук'яненко Тетяна Сергіївна зараховано

Графік роботи атестаційної комісії ФБМІ

Новини сайту ФБМІ - Вт, 03/07/2018 - 15:05
Графік консультацій та іспитів для вступу на освітній рівень магістр Код, назва спеціальності Назва випробування Дата проведення випробування Час початку випробування Місце проведення випробування Дата, час і місце проведення консультації 122 Комп'ютерні науки додаткове 08.07.2018 11.00 ауд. 5-13 Янгеля 16/2 05.07.2018, 11.00, ауд. 4-08 Янгеля 16/2 комплексне фахове 10.07.2018 10.00 ауд. 4-08 Янгеля 16/2 05.07.2018, 11.00, ауд. 4-08 Янгеля 16/2 іноземна мова 09.07.2018 09.00 ауд. 3-15, 3-17 корп. 24 ауд. 712 корп. 7,          ауд. 639 корп.7 06.07.2018, 14.00, ауд. 2 корп. 31 152 Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка додаткове 08.07.2018 11.00 ауд. 5-15 Янгеля 16/2 06.07.2018, 16.00, ауд. 4-08 Янгеля 16/2 комплексне фахове 11.07.2018 10.00 ауд. 4-08 Янгеля 16/2 06.07.2018, 16.00, ауд. 4-08 Янгеля 16/2 іноземна мова 09.07.2018 09.00 ауд. 3-15, 3-17 корп. 24 ауд. 712 корп. 7,          ауд. 639 корп.7 06.07.2018, 14.00, ауд. 2 корп. 31 163 Біомедична інженерія додаткове 08.07.2018 11.00 ауд. 5-14 Янгеля 16/2 06.07.2018, 16.00, ауд. 4-08 Янгеля 16/2 комплексне фахове 12.07.2018 10.00 ауд. 4-08 Янгеля 16/2 06.07.2018, 16.00, ауд. 4-08 Янгеля 16/2 іноземна мова 09.07.2018 09.00 ауд. 3-15, 3-17 корп. 24 ауд. 712 корп. 7,          ауд. 639 корп.7 06.07.2018, 14.00, ауд. 2 корп. 31 227 Фізична терапія, ерготерапія додаткове 08.07.2018 11.00 ауд. 5-17 Янгеля 16/2 04.07.2018, 15.00, ауд. 5-13  Янгеля 16/2 комплексне фахове 10.07.2018 11.00 ауд. 4-13 Янгеля 16/2 06.07.2018, 15.00, ауд. 5-13  Янгеля 16/2 іноземна мова 09.07.2018 09.00 ауд. 3-15, 3-17 корп. 24 ауд. 712 корп. 7,          ауд. 639 корп.7 06.07.2018, 14.00, ауд. 2 корп. 31   За детальною інформацією звертатись за телефоном гарячої лінії відбіркової комісії ФБМІ +38 (096) 052 33 23

Графік роботи відбіркової комісії ФБМІ з прийому документів на 5 курс

Новини сайту ФБМІ - Вт, 03/07/2018 - 14:47
Графік роботи відбіркової комісії факультету біомедичної інженерії на період прийому документів у зовнішніх вступників, для здобуття освітнього рівня магістр  Термін Дні Години Місце 02.07.18 – 26.07.18 Понеділок – п’ятниця 1400-1700 ауд. 157-2 16 корпус 30.07.18 – 03.08.18 Понеділок – п’ятниця 1400-1700 ауд. 157-2 16 корпус

Умови прийому до Закладів Вищої Освіти в 2018 році:

Правила прийому до КПІ ім. Ігоря Сікорського в 2018 році http://pk.kpi.ua/wp-content/uploads/2017/12/2.-%D0%A3%D0%BC%D0%BE%D0%B2%D0%B8.pdf Правила прийому до КПІ ім. Ігоря Сікорського в 2018 році: http://pk.kpi.ua/wp-content/uploads/2017/12/rules-2018.pdf Положення про прийом на навчання для здобуття ступеня магістра; та за індивідуальними програмами підготовки бакалавра на основі здобутого освітньо-кваліфікаційного рівня «молодший спеціаліст»: http://pk.kpi.ua/wp-content/uploads/2017/12/rules-5-2018.pdf Вартість навчання у 2017/2018 навчальному році: http://pk.kpi.ua/wp-content/uploads/2017/07/price2017.pdf Більше інформації за посиланням: http://pk.kpi.ua/documents/ Адреса відбіркової комісії факультету : вул. Янгеля, 16/2, Студентська поліклініка КПІ, м. Київ, Під час прийому документів відбіркова комісія розміщена у корпусі 16, пов. 5 Адреса Приймальної комісії «КПІ ім. І. Сікорського»: вул. Політехнічна, 14, корпус 16, м. Київ. Телефон: +38(0 44) 204-96-45, 204-96-46 E-mail: pk@kpi.ua Приймальна комісія для іноземних громадян знаходиться в 31 корпусі 

Сторінки

x

Електронний кампус

Інформаційні ресурси

Викладачі КПІ

GitHub репозиторій