Ви є тут

Новини сайту кафедри ЕЗУ (ЗФ)

Підписатися на Новини сайту кафедри ЕЗУ (ЗФ) потік
Адреса URL: http://ezu.kpi.ua
Оновлене: 1 година 12 хвилин тому

Захист кандидатської дисертації

Ср, 27/06/2018 - 10:42
26 червня 2018 року в КПІ ім. Ігоря Сікорського відбулось засідання Спеціалізованої Вченої Ради за спеціальністю "Зварювання та споріднені процеси і технології", на якому від кафедри електрозварювальних установок було представлено роботу «Експериментальне визначення напружено-деформованого стану зварних з’єднань електромагнітним методом» (автор - А.С. Мінаков, науковий керівник – професор С.К. Фомічов). Роботу присвячено розробці нових зручних у використанні методів неруйнівного контролю для оцінювання технічного стану зварних конструкцій та продовження ресурсу їхньої роботи. Вітаємо Антона Мінакова з успішним захистом роботи!

Вітаємо наших новоспечених магістрів!

Вт, 26/06/2018 - 12:58
25 червня у Залі Вченої Ради Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського" відбулось урочистке вручення дипломів магістрам. Цьогорічний випуск - 21-й на кафедрі й перший за новою спеціалізацією "Автоматизовані технологічні системи у зварюванні". Вітаємо випускників та бажаємо їх успіхів та наснаги у роботі.

XII міжнародна студентська наукова конференція "Досконалість зварювання - комплексний підхід"

Нд, 10/06/2018 - 11:04
Відбулася XII міжнародна студентська наукова конференція "Досконалість зварювання - комплексний підхід". До вашої уваги збірник тез конференції.
x

Електронний кампус

Інформаційні ресурси

Викладачі КПІ

GitHub репозиторій