Ви є тут

Новини сайту кафедри АЕМСтаЕП (ФЕА)

Підписатися на Новини сайту кафедри АЕМСтаЕП (ФЕА) потік
Адреса URL: http://epa.kpi.ua
Оновлене: 15 годин 19 хвилин тому

Cпівпраця нашої кафедри з компанією Schneider Electric Ukraine

Ср, 11/04/2018 - 13:08
Продовжується співпраця нашої кафедри з компанією Schneider Electric Ukraine. Тренінг по основах конфігурування систем автоматизації з приводами і графічними інтерфейсами відбувся 10.04.2018. Тренінг провів інженер технічної підтримки EcoStruxure Machine Данило Брох. Під час семінару студенти ознайомились з процедурами налаштування елементів розподіленої системи автоматизації для сумісної роботи через мережу ETHERNET. Тестова установка (див. фото) складалася з двох програмованих логічних контролерів Modicon М241 і Modicon M221, графічної панелі для реалізації людино-машинного інтрефейсу HMIGTO1310, електроприводу Altivar ATV320, Ethernet коммутатора і допоміжного обладнання. Крім конфігурування системи було розглянуто процедуру створення багато віконного графічного інтерфейсу для керування електроприводом і моніторингу його роботи. Такі семінари дозволяють студентам знайомитися з програмними пакетами для розробки систем автоматизації і найсучаснішим обладнанням, які тільки починають використовуватись в електротехнічній сфері.    Запись Cпівпраця нашої кафедри з компанією Schneider Electric Ukraine впервые появилась Кафедра автоматизації електромеханічних систем та електроприводу АЕМС та ЕП.

Студенти відвідали виставку Smart Building

Пт, 06/04/2018 - 14:46
Студенти відвідали виставку Smart Building Студенти 5 курсу нашої кафедри відвідали виставку Smart Building, яка відбулась 22-23 лютого 2018 року в КМДА. SMART BULDING – міжнародна професійна виставка, що демонструє світові і українські досягнення в галузі інтелектуальних систем і автоматизації об’єктів комерційної та житлової нерухомості. Виставка з автоматизації об’єктів комерційної та житлової нерухомості пройшла вперше. На цій виставці познайомились з двома проектами: 1)PassivDom – технологія дозволяє створювати енергоефективні автономні будинки, які можуть обходитися суто сонячною енергією. 2)Smart будинок – багатоповерховий будинок з прокладеною шиною KNX, що дає змогу не тільки автоматизувати всю будівлю в цілому, а і кожну квартиру окремо. Також на виставці були представленні світові бренди, в області “автоматизації будівель”: НDL, Eelectron, Jung, Thinknx. Запись Студенти відвідали виставку Smart Building впервые появилась Кафедра автоматизації електромеханічних систем та електроприводу АЕМС та ЕП.

День відкритих дверей

Чт, 15/03/2018 - 21:25
ТИЖДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ Факультет електроенерготехніки та автоматики запрошує випускників та їх батьків на Тиждень відкритих дверей, який відбудеться протягом весняних канікул  з 26 березня по 30 березня 2018 року. Для участі у Дні відкрити дверей необхідно зареєструватись, надіславши коротке повідомлення (дата Вашого візиту, Ваше ФІО та контактний телефон) на адресу peretyatko.julia@gmail.com Початок  о 1100. Зустрічаємось у фойє 20 корпусу Якщо ви заблукали кампусом університету або запізнились, телефонуйте  050-682-80-02   Протягом двох годин на Вас чекають: екскурсії лабораторіями та навчальним центрами (SIEMENS, Mitsubishi Electric, Schneider Electric, EATON, АВВ); ознайомлення з сонячною та вітровою лабораторією; створення штучної блискавки; демонстрація роботів; ознайомлення з інтелектуальною енергосистемою України та Smart-технологіями; демонстрація електромехатронних приладів; брифінг на якому Ви зможете дізнатися про студентське життя, можливість здобуття подвійного диплому європейського зразка, кар’єрні перспективи випускників, а також багато чого цікавого. Чекаємо на Вас! Запись День відкритих дверей впервые появилась Кафедра автоматизації електромеханічних систем та електроприводу АЕМС та ЕП.

Вакансії для інженерів електриків

Пт, 09/03/2018 - 14:40
Компанії шукають інженерів електриків, можна без досвіду роботи  Электромонтажник, 10000 грн* Спецмонтажбуд-3, ТОВ • Киев https://www.work.ua/jobs/2583437/  Электромонтажник, автоэлектрик Автоспецпром, ООО • Киев https://www.work.ua/jobs/2774321/ Электромонтажник, электрик, 9000 грн Элитсвет • Киев https://www.work.ua/jobs/1338560/ Электромонтер, 8000 грн* Объединенные системы связи • Киев https://www.work.ua/jobs/2619788/ Электрик, электромонтажник, 8000 грн* Powerelectric (Пауерелектрік), ТОВ • Киев, https://www.work.ua/jobs/3052051/  Инженер-электрик (разработка схем крановой автоматики) Киевский завод ПТО, ООО • Киев https://www.work.ua/jobs/1871059/ Электромеханик по лифтам (с проживанием) Otis Україна • Киев https://www.work.ua/jobs/1676102/ Электромонтажник, 10000 грн* Sh.co.ua • Киев https://www.work.ua/jobs/2884066/ Запись Вакансії для інженерів електриків впервые появилась Кафедра автоматизації електромеханічних систем та електроприводу АЕМС та ЕП.
x

Електронний кампус

Інформаційні ресурси

Викладачі КПІ

GitHub репозиторій