Ви є тут

Новини сайтів кафедр

Президент України Петро Порошенко підписав у КПІ імені Ігоря Сікорського два закони

Президент України Петро Порошенко підписав у КПІ імені Ігоря Сікорського два закони admin нд, 07/23/2017 - 12:43 Body Президент підписав Закон «Про енергетичну ефективність будівель» та Закон «Про Фонд енергоефективності». Tags Новини

УВАГА! Розпочинається другий етап вступу на магістерську спеціалізацію «Інженерія логістичних систем»!

Термін подачі заяв: з 24 липня по 04 серпня. Розклад консультацій та фахових випробувань. консультації 19 корпус. ауд. 421 07.08.2017р 1100 додаткове випробування 19 корпус. ауд. 421 08.08.2017 1000 фахове випробування 19 корпус. ауд. 421 09.08.2017 1000 Програма вступних випробувань … Читать далее →

Підсумки першого етапу вступних випробувань на освітню програму магістерської підготовки

      Підсумки першого етапу вступних випробувань на освітню програму магістерської підготовки            

ЗУСТРІЧ ІЗ ЗАСТУПНИКОМ ДИРЕКТОРА ІНСТИТУТУ МЕТАЛОФІЗИКИ Г.С. ФІРСТОВИМ

    ЗУСТРІЧ ІЗ ЗАСТУПНИКОМ ДИРЕКТОРА ІНСТИТУТУ МЕТАЛОФІЗИКИ Г.С. ФІРСТОВИМ     14 липня 2017 року гостем кафедри фізики металів був випускник кафедри фізики металів, відомий вчений, заступник директора Інституту металофізики ім. Г.В. Курдюмова НАН України д.ф.-м.н. Георгій Сергійович Фірстов.   Зустрічали Г.С. Фірстова науковий керівник кафедри проф. С.І. Сидоренко, в.о.завідувача кафедри доц. Є.В. Іващенко та заступник завідувача кафедри проф. С.М. Волошко.   В зустрічі також взяли участь помічник завідувача кафедри з міжнародних питань доц. Л.Д. Демченко та вчений секретар С.І. Конорев.   Під час зустрічі обговорювались питання співробітництва кафедри фізики металів та Інституту металофізики ім. Г.В. Курдюмова НАН України через посилення діяльності філії кафедри фізики металів в Інституті металофізики.   Була схвалена ідея конкретизувати плани співробітництва у формі тез бесіди, що відбулася, та переліку заходів (за типом «map road») для подальшого обговорення з керівництвом ІМФ ім. Г.В. Курдюмова НАН України та деканом Інженерно-фізичного факультету.   Цього ж дня проф. С.І. Сидоренко інформував про зустріч із Г.С. Фірстовим декана ІФФ П.І. Лободу.          

Графік проведення консультацій та вступних іспитів (2 хвиля)

Графік проведення консультацій та вступних іспитів для здобуття освітнього ступеня магістр на механіко-машинобудівний інститут Фахові: Іноземна мова: The post Графік проведення консультацій та вступних іспитів (2 хвиля) appeared first on Кафедра механіка пластичності матеріалів та ресурсозберігаючих процесів.

Результати фахового випробування

Спеціалізація: “Системи комп’ютерних технологій машинобудування пластичним формоутворенням” Спеціалізація: “Технології композиційних та наноструктурних конструкцій” Спеціалізація: “Технології озброєння та засобів безпеки” The post Результати фахового випробування appeared first on Кафедра механіка пластичності матеріалів та ресурсозберігаючих процесів.

До уваги абітурієнтів 2017 року!

Normal 0 false false false RU X-NONE X-NONE /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:"Обычная таблица"; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-qformat:yes; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin-top:0cm; mso-para-margin-right:0cm; mso-para-margin-bottom:10.0pt; mso-para-margin-left:0cm; line-height:115%; mso-pagination:widow-orphan; font-size:11.0pt; font-family:"Calibri","sans-serif"; mso-ascii-font-family:Calibri; mso-ascii-theme-font:minor-latin; mso-hansi-font-family:Calibri; mso-hansi-theme-font:minor-latin; mso-fareast-language:EN-US;} Звертаємо вашу увагу, що через нечітку роботу ЄДЕБО, заяви про допуск до участі в конкурсі на навчання до вищого навчального закладу, подані в електронній формі, у яких відображалась не вся інформація, необхідна для їх розгляду навчальним закладом, у ЄДЕБО анульовані. Про це йдеться у відповідному повідомленні ДП «Інфоресурс». Таким чином, радимо вам перевірити вашу електронну заяву. Нагадуємо, що зразкове оформлення електронної заяви має виглядати наступним чином:    Галузь знань: Механічна інженерія  Спеціальність: Прикладна механіка  Спеціалізації: -          Лазерна техніка та комп'ютеризовані процеси фізико-технічної обробки матеріалів -          Лазерні системи в біології та медицині  Пріоритет: ПЕРШИЙ    Щоби спростити собі процедуру вступу до ВНЗ на навчання за кошти Державного бюджету, радимо скористатися формою зворотного зв‘язку на головній сторінці сайту. Повідомте нас, коли вам зручно подати документи, вас зустрінуть і вам допоможуть.   Бажаємо успіхів!

Випускник кафедри Б.Кушнір передав університету прапор

17 липня 2017 р. на засіданні ректорату університету випускник кафедри господарського та адміністративного права, ветеран АТО Богдан Кушнір передав університету прапор з написом “НТУУ “КПІ”, який пройшов крізь бойові дії на Сході України. Пишаємося нашими випускниками! Детальна інформація і відео – на сайті університету за посиланням.

Прапор, пронесений крізь війну

Прапор, що його київські політехніки, які воювали на сході України, пронесли крізь бої та вогонь, передано в дар університету. 17 липня на засіданні ректорату КПІ імені Ігоря Сікорського ветеран АТО, випускник факультету соціології і права Богдан Кушнір передав університету прапор, на якому фарбою виведено назву нашого вишу. Цей прапор він та його найближчий друг і побратим, також студент факультету соціології і права КПІ Владислав Дюсов, який загинув 31 травня 2015 року, зберігали у найтяжчі місяці війни. Саме на тлі цього прапора за день до загибелі Владислава у селищі Широкине було зроблено і останній знімок, на якому друзі разом. «Цей прапор є для нас дуже важливою реліквією, – сказав, дякуючи Богданові Кушніру під час передачі прапора ректор університету академік НАН України Михайло Згуровський. – Він займе гідне місце в спеціальній експозиції університету, присвяченій захисникам Вітчизни – київським політехнікам». Ректор також вручив Богдану подяку Вченої ради і книгу з історії КПІ імені Ігоря Сікорського. «Для батьків, друзів, ветеранської спільноти й тих хлопців, які й досі там, ваша увага і підтримка мають дуже велике, неоціниме значення, – зауважив у відповідь Богдан Кушнір. – Це свідчить про те, що фронт і тил дійсно разом, і що ми спільно йдемо до перемоги».

Підсумки першого етапу вступу на 5 курс

Шановні студенти! У вкладенні знаходяться підсумки першого етапу вступних випробувань на п'ятий курс! Денна форма навчання! Заочна форма навчання!  

ПЕРСПЕКТИВА СПІВПРАЦІ ІЗ АНГОЛОЮ!

    ПЕРСПЕКТИВА СПІВПРАЦІ ІЗ АНГОЛОЮ!   7 липня 2017 року відбулася зустріч наукового керівника кафедри фізики металів проф. С.І. Сидоренко із деканом Факультету інженерії університету Агостино Нето (Ангола) паном Хамуйела Жоакім Аугушто Геррою.   В зустрічі взяв участь професор кафедри конструювання верстатів і машин Механіко-машинобудівного інституту проф. Ю.М. Кузнецов.   Проф. С.І. Сидоренко привітав п. Хамуйела із успішним захистом докторської дисертації під керівництвом проф. Ю.М. Кузнецова. До речі, п. Хамуйела – перший доктор технічних наук африканських країн, який здобув ступінь доктора в Україні.   Під час бесіди обговорювались питання налагодження наукового співробітництва та підготовки кадрів для університету Агостино Нето на Інженерно-фізичному факультеті, зокрема, – на кафедрі фізики металів.        

Результати фахового іспиту в магістратуру

Результати фахового іспиту в магістратуру за спеціальністю 171 “Електроніка”, спеціалізація “Електронні та інформаційні технології кінематографії та аудіовізуальних систем”. The post Результати фахового іспиту в магістратуру appeared first on .

УВАГА!!! РЕЗУЛЬТАТИ ВСТУПНИХ ВИПРОБУВАННЯ ВСТУПНИКІВ ДО МАГІСТРАТУРИ!!!

Вітаємо вступників із зданими екзаменами для вступу в магістратуру: Результати комплексного фахового випробування Результати комплексного випробування з іноземної мови

Результати вступних іспитів у магістратуру

Комплексне фахове випробування №п/п ПІБ Бали ECTS Національ. 1 Бойко Віталій Юрійович 98 А 5 2 Веремєєв Олексій Юрійович 85 В 4.5 3 Єфіменко Богдан Ігорович 95 А 5 4 Зелінський Богдан Вадимович 95 А 5 5 Микуляк Володимир Васильович … Читать далее →

Результати іспитів з англійської мови

Результати іспитів з англійської мови admin чт, 07/13/2017 - 10:24 Body Стали відомі результати іспитів з англійської мови за спеціалізаціями: системи електропостачання та енергетичний менеджмент та енергоефективність. Tags Новини Вступ

Пропозиція щодо працевлаштування

Італійська компанія Steelform бажає взяти на роботу випускників зварювального факультету Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського". Бажаючим надсилати CV пану Марко Одоріко (Mr. Marco Odorico) за електронною адресою marco.odorico@steelformitalia.it, technico1@steelformitalia.it.

Вручення дипломів магістрів 2017 року випуску

11.07.2017 року о 14:00 в залі засіданя Вченої ради 1 корпусу НТУУ “КПІ імені Ігоря Сікорського” відбулося урочисте вречення дипломів магістрам. Ввесь трудовий колектив кафедри бажає Вам успіхів і творчих здобутків.         Запись Вручення дипломів магістрів 2017 року випуску впервые появилась Кафедра машин та апаратів хімічних та нафтопереробних виробництв.

Обсяги державного замовлення на 2017 рік

Обсяги державного замовлення на 2017 рік admin ср, 07/12/2017 - 13:18 Body Стали відомі обсяги державного замовлення на 2017 рік за спеціалізаціями на кафедрі електропостачання ІЕЕ. Tags Новини Вступ

Сторінки

x

Електронний кампус

Інформаційні ресурси

Викладачі КПІ

GitHub репозиторій