Ви є тут

Новини сайтів кафедр

[вересень 2018] «Адаптаційний курс» з фундаментальних дисциплін для першокурсників

НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ УКРАЇНИ «КИЇВСЬКИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ ім. Ігоря Сікорського» ЗАПРОШУЄ на «АДАПТАЦІЙНИЙ КУРС» З ФУНДАМЕНТАЛЬНИХ ДИСЦИПЛІН ДЛЯ ПЕРШОКУРСНИКІВ на 2018– 2019 навчальний рік (ЛІЦЕНЗІЯ МОН УКРАЇНИ: Серія АЕ №527265 від 09.09.2014р.) Курс дозволить поєднання трьох взаємопов’язаних процесів, а саме: усунення прогалин з фундаментальної підготовки, шляхом здобуття та систематизації знань, допоможе студентам адаптуватись до розуміння … Продовжити читання "[вересень 2018] «Адаптаційний курс» з фундаментальних дисциплін для першокурсників"

Увага !! Триває оформлення документів на втуп до ІЕЕ КПІ ім. Ігоря Сікорського на перший курс магістратури на наукову та професійну програмами за державним замовлення та на контрактну форму навчання (денна та заочна форми навчання).

Увага !! Триває оформлення документів на втуп до ІЕЕ КПІ ім. Ігоря Сікорського на перший курс магістратури на наукову та професійну програмами за державним замовлення та на контрактну форму навчання (денна та заочна форми навчання). admin чт, 08/16/2018 - 21:01 Body Розклад роботи Приймальної комісії КПІ ім. Ігоря Сікорського та відбіркової  комісія ІЕЕ (корпус 16 кімната 125)  під час прийому документів: 08 — 22 серпня 2018 року Понеділок, середа, четвер: 14:00-17:00 Вівторок, п’ятниця: 10:00-13:00 Субота – неділя: Вихідний  Увага: у розкладі роботи можливі зміни  Додаткова інформація на сайті приймальної комісії http://pk.kpi.ua/entry-5-course/ Телефон гарячої лінії ІЕЕ (063) 139 78 54 Телефон гарячої лінії кафедри електропостачання (073) 401 02 53

Списки рекомендованих до зарахування до магістратури 2018

Списки рекомендованих до зарахування з 01 вересня 2018 року до магістратури за державним замовленням по спеціальності 131 Прикладна механіка: Освітньо-наукова програма підготовкиОсвітньо-професійна програма підготовки  

СТАЛИ ВІДОМІ РЕЙТИНГОВІ СПИСКИ НА НАУКОВУ ТА ПРОФЕСІЙНУ ОП МАГІСТРА, А ТАКОЖ ЗАОЧНУ ФОРМУ НАВЧАННЯ

СТАЛИ ВІДОМІ РЕЙТИНГОВІ СПИСКИ НА НАУКОВУ ТА ПРОФЕСІЙНУ ОП МАГІСТРА, А ТАКОЖ ЗАОЧНУ ФОРМУ НАВЧАННЯ Derevyanko пт, 08/10/2018 - 21:02 Body Інтегральний рейтинговий список на наукову ОП магістра можна завантажити тут. Інтегральний рейтинговий список на професійну ОП магістра можна завантажити тут. Інтегральний рейтинговий список на заочну форму підготовки магістра можна завантажити тут.

Стали відомі РЕЗУЛЬТАТИ 2 хвилі фахових випробувань на ОКР Магістр

Стали відомі РЕЗУЛЬТАТИ 2 хвилі фахових випробувань на ОКР Магістр Derevyanko ср, 08/08/2018 - 19:38 Body  

Стали відомі РЕЗУЛЬТАТИ 2 хвилі додаткового вступного випробування на ОКР Магістр

Стали відомі РЕЗУЛЬТАТИ 2 хвилі додаткового вступного випробування на ОКР Магістр Derevyanko вт, 08/07/2018 - 16:29 Body  

СТАЛИ ВІДОМІ СПИСКИ ЗАРАХОВАНИХ З 01 ВЕРЕСНЯ 2018 РОКУ НА ПЕРШИЙ КУРС ЗА ДЕРЖАВНИМ ЗАМОВЛЕННЯ НА ОСНОВІ ЗДОБУТОГО ОКР «МОЛОДШИЙ СПЕЦІАЛІСТ» — ДЕННА ТА ЗАОЧНА ФОРМИ НАВЧАННЯ

СТАЛИ ВІДОМІ СПИСКИ ЗАРАХОВАНИХ З 01 ВЕРЕСНЯ 2018 РОКУ НА ПЕРШИЙ КУРС ЗА ДЕРЖАВНИМ ЗАМОВЛЕННЯ НА ОСНОВІ ЗДОБУТОГО ОКР «МОЛОДШИЙ СПЕЦІАЛІСТ» — ДЕННА ТА ЗАОЧНА ФОРМИ НАВЧАННЯ Derevyanko вт, 08/07/2018 - 16:22 Body Наразі стали відомі списки зарахованих з 01 вересня 2018 року на перший курс за державним замовлення на основі здобутого окр «молодший спеціаліст» — денна та заочна форми навчання. Завантажити списки зарахованих на перший курс за державним замовлення на основі здобутого окр «молодший спеціаліст» можна тут  або переглянути на офіційному вебсайті приймальної комісії КПІ ім. Ігоря Сікорського.

СТАЛИ ВІДОМІ СПИСКИ ЗАРАХОВАНИХ З 01 ВЕРЕСНЯ 2018 РОКУ НА ПЕРШИЙ КУРС ЗА ДЕРЖАВНИМ ЗАМОВЛЕННЯ НА ОСНОВІ ПОВНОЇ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ — ДЕННА ТА ЗАОЧНА ФОРМИ НАВЧАННЯ

СТАЛИ ВІДОМІ СПИСКИ ЗАРАХОВАНИХ З 01 ВЕРЕСНЯ 2018 РОКУ НА ПЕРШИЙ КУРС ЗА ДЕРЖАВНИМ ЗАМОВЛЕННЯ НА ОСНОВІ ПОВНОЇ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ — ДЕННА ТА ЗАОЧНА ФОРМИ НАВЧАННЯ Derevyanko вт, 08/07/2018 - 16:18 Body Наразі стали відомі списки зарахованих з 01 вересня 2018 року на перший курс за державним замовлення на основі повної загальної середньої освіти — денна та заочна форми навчання. Завантажити список зарахованих на перший курс за державним замовлення на основі повної загальної середньої освіти — денна та заочна форми навчання можна тут або переглянути на офіційному вебсайті приймальної комісії КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Анатолій Миколайович Лутай

Кафедра Лазерної техніки та фізико-технічних технологій з глибоким сумом сповіщає про те, що на 72 році життя помер старший викладач кафедри, щедра і чуйна людина, професіонал і добрий друг, Анатолій Миколайович Лутай. Дату та час похорону буде повідомлено.

Шановний абітурієнте!

Шановний абітурієнте! admin ср, 08/01/2018 - 09:06 Body Кафедра електропостачання вітає зі вступом в ІЕЕ на спеціальність 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка!! Пропонуємо обрати для подальшого навчання сучасні та новітні напрями Інжиніринг систем забезпечення споживачів електричною енергією та Енергетичний менеджмент та енергоефективність. Приєднуйтесь до фахівців і спеціалістів з обслуговування сучасних інтелектуальних мереж, нетрадиційних джерел енергії, Smart систем вимірювання, обліку та управління енерговикористання в умовах ринку електричної енергії.

Вітаємо Владислава Шрама

Вітаємо Владислава Шрама з бронзовою медаллю на міжнародній студентській олімпіаді з математики!

Списки рекомендованих до зарахування на перший курс

Шановні абітурієнти! Вже оприлюднено списки рекомендованих до зарахування з 01 вересня 2018 року на перший курс за державним замовленням (денна форма навчання, спеціальність 061 Журналістика). Списки рекомендованих до зарахування з 01 вересня 2018 року на перший курс.

Стали відомі результати фахового іспиту з Фізики та Математики

Стали відомі результати фахового іспиту з Фізики та Математики admin пт, 07/27/2018 - 14:39 Body  

Підсумки другого етапу вступних випробувань на здобуття ступеня магістра

Шановні студенти! Вже оприлюднено результати фахового вступного випробування на програму підготовки магістра спеціальності 061 Журналістика. Результати вступних випробувань на здобуття ступеня магістра .

Стали відомі обяги державного замовлення на 5 курс!!!

Стали відомі обяги державного замовлення на 5 курс!!! admin чт, 07/26/2018 - 13:04 Body Приймальна комісія оприлюднила обяги державного замовлення на 5 курс за спеціальністю 141 Електроенергетика, Електротехніка та Електромеханіка.  

ТЕРМІНОВО! Продовжується вступна компанія в Інститут енергозбереження та енергоменеджменту КПІ ім. Ігоря Сікорського на місця за держзамовленням

ТЕРМІНОВО! Продовжується вступна компанія в Інститут енергозбереження та енергоменеджменту КПІ ім. Ігоря Сікорського на місця за держзамовленням admin пт, 07/20/2018 - 12:07 Body Не втрачай можливість отримати сучасну освіту на кафедрі електропостачання за спеціальністю 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка за напрямами підготовки: -         Інжиніринг систем забезпечення споживачів електричною енергією; -         Енергетичний менеджмент та енергоефективність    Це професійний склад викладачів та сучасна лабораторна база. Можливість безкоштовно продовжити стажування та навчання в Норвегії, Італії, Польщі та інших європейських країнах, отримати дипломи КПІ ім. Ігоря Сікорського та найпрестижніших європейських країн.

Сторінки

x

Електронний кампус

Інформаційні ресурси

Викладачі КПІ

GitHub репозиторій