Ви є тут

У КПІ створено Волонтерський батальйон


2014.09.09 У КПІ створено Волонтерський батальйон

За ініциативою ректора М.З. Згуровського в НТУУ «КПІ» створено доброчинну організацію «Волонтерський батальйон КПІ». Її мета – надання допомоги війсковим, пораненим і сім’ям співробітників КПІ, загиблих в АТО. Установчі збори Волонтерського батальйону НТУУ «КПІ» відбулися 9 вересня 2014 року. Участь у них взяли представники інститутів, факультетів, профспілки та Студентської ради НТУУ «КПІ».

Збори обрали штаб у такому складі:

 • Голова – Степан Олександрович Кудря, д-р техн. наук, професор, завідувач кафедри відновлювальних джерел енергії ФЕА.
 • Заступник з організаційних питань – Бєляєва Олена Миколаївна, провідний інженер ННК «ІПСА».

Збори волонтерського батальйону ухвалили такі напрями діяльності:

 • збір коштів на потреби війскових;
 • допомога війсковій частині, яка перебуває в зоні АТО:
  1. обмундируванням (бушлати, непромокальні костюми, термобілизна, тощо);
  2. товарами побутового призначення (намети, спальники, лопати, посуд тощо);
  3. нелетальним війсковим спорядженням (каски кевларові, бронежилети, наколінники тактичні, рукавици тактичні, біноклі, дальномери, тощо);
  4. індивідуальними медичними наборами для бійців.
 • допомога пораненим воякам, які перебувають на лікуванні у Головному військово-медичному клінічному центру «Головний військовий клінічний госпіталь», місто Київ ;
 • допомога сім’ям загиблих студентів і співробітників КПІ.

Збір коштів на факультетах проводиться уповноваженою факультетом особою – членом волонтерського батальйону НТУУ «КПІ», яка надає інформацію штабу. На зібрані кошти купуються речі за запитом бійців підшефной війсковій частини із зони АТО. Співробітники КПІ передаватимуть їх безпосередньо військовим. Для підтримки бойового духу вояків кожний факультет додає до відправлених речей листівку від співробітників та студентів із словами підтримки, вдячності тощо.

Для забезпечення допомоги пораненим Волонтерський батальйон створює базу співробітників і студентів, які бажають та можуть брати участь у цій діяльності. Крім того, він надаватимте сприяння воякам, які через отримані поранення не зможуть повернутись до лав Збройних Сил, в отриманні освіти.

Ще одним напрямом діяльності Волонтерського батальйону КПІ є надання матеріально-техничної допомоги у забезпеченні функціонування відділень госпіталю.

Волонтерський батальйон також складає списки співробітників і студентів НТУУ «КПІ», які загинули у зоні АТО  та під час подій на Майдані,  дізнається про потреби їх родин і вирішує питання надання їм допомоги.

x

Електронний кампус

Інформаційні ресурси

Викладачі КПІ

GitHub репозиторій