Світлана Нагірняк. КПІ дає крила

Відкритість кордонів, наукова мобільність наших викладачів і студентів підносить імідж Київської політехніки у світі, дозволяє їм провадити найсучасніші, у т.ч.

На ХТФ розробляють унікальний дистанційний моніторинг ґрунтів

Наукова тематика, за якою Т.А.Донцова працює на кафедрі, досить різноманітна. Це, зокрема, синтез наноматеріалів на основі оксидів титану, стануму, цирконію, феруму, цинку  та їх використання у водоочищенні, сенсориці та каталізі.

Наукові гуртки кафедри ТНР, В та ЗХТ

У 2011 р. на кафедрі технології неорганічних речовин, водоочищення та загальної хімічної технології (ТНР, В та ЗХТ) розпочали роботу два наукові гуртки, які у вересні того ж року наказом ректора отримали офіційний статус і назви: "Нанохімія" і "Наноматеріали. Нанотехнологія".

Запрошує літня школа проєкту "Водна гармонія"

Євразійський проєкт "Водна гармонія ІІ" – унікальний освітній проєкт, який об'єднав 10 університетів із 7 країн: Норвегії, України, Білорусі, Таджикистану, Казахстану, Молдови та Киргизстану.

Студенти ХТФ – переможці Всеукраїнської олімпіади

Студенти КПІ ім. Ігоря Сікорського стали переможцями ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності "Хімічні технології неорганічних речовин". Вона проходила на базі ДВНЗ "Український державний хіміко-технологічний університет" (УДХТУ) у м. Дніпро в травні.

Вода – найцінніший дарунок природи, якого залишається все менше

Стає вже доброю традицією щорічне проведення хімічного шоу "Відкрий для себе світ хімії" в рамках співпраці хіміко-технологічного факультету КПІ ім. Ігоря Сікорського і Київської Малої академії наук учнівської молоді.

Прокоф’єва Галина Миколаївна. Завдання виконали з честю

“Галино Миколаївно, машина прибуде о 17-й. Постарайтесь встигнути приготувати миючі композиції для Чорнобильської АЕС” – пролунали по телефону слова секретаря партійного комітету КПІ М.К. Родіонова 15 травня 1986 р. о 12-й годині. А потім ректор КПІ Г.І.

Підписка на ТНР,ВтаЗХТ