University for Teachers Seminars осінь 2022

У КПІ на базі ФМФ за участю інших навчальних підрозділів і представників навчально-наукових організацій проведено семінар, присвячений спілкуванню з учителями закладів середньої освіти.

Пропонуємо вашій увазі записи трансляцій.

З Днем працівників освіти!

Дорогі київські політехніки! Прийміть найтепліші вітання з Днем працівників освіти! Наше професійне свято було засновано ЮНЕСКО в 1994 році. Згідно з Указом Президента України від 11 вересня 1994 року в Україні воно відзначається в першу неділю жовтня.

Про якість викладання в умовах воєнного стану

Кафедри англійської мови технічного спрямування №1, №2 та  кафедра англійської мови гуманітарного спрямування факультету лінгвістики  організували і провели  міжнародний форум "Підтримка якості викладання  в умовах воєнного стану: Глобальні ініціативи для професійного

Про необхідність викладання нашим аспірантам філософських засад природознавства

Проректор з наукової роботи КПІ ім. Ігоря Сікорського академік НАН України М.Ю.Ільченко у своєму цьогорічному звіті одним із завдань підготовки кадрів у 2019 році назвав удосконалення змісту філософської підготовки аспірантів.

Перший проректор Ю.І.Якименко: “Інноваційна мотиваційна освіта – вимога часу”

Навчальний рік перевалив за екватор, пройшла сесія і відбулися зимові випуски магістрів, тож є нові дані про стан і якість підготовки студентів в університеті. З першим проректором КПІ ім.Ігоря Сікорського академіком НАН України Ю.І.Якименком розмовляємо про особливості підготовки фахівців у Київській політехніці.

Радяться освітяни

22 березня 2018 року на базі хіміко-технологічного факультету, згідно з наказом ректора КПІ ім. Ігоря Сікорського № 1/119, проведено науково-практичний семінар учителів хімії закладів загальної середньої освіти Голосіївського району м. Києва.

НТУУ «КПІ» приєднується до проекту Британської Ради в Україні «Англійська мова для університетів»

Відомо, що з 1 вересня 2017 року НТУУ «КПІ» має перейти на 100-відсоткове навчання іноземців англійською мовою. Понад те, достатнє високий рівень володіння англійською ближчим часом вимагатиметься і від українських студентів, які вступатимуть до магістратури КПІ, – відповідно до стандартного критерію В1, та від магістрів, які вступатимуть до аспірантури, – В2. Тож питання удосконалення мовної підготовки є нині для університету надактуальним.

Підписка на Викладання