Ви є тут

ПідприємництвоПерший Всеукраїнський форум приватних підприємств оборонної промисловості (відео)

2017.09.29 Перший Всеукраїнський форум приватних підприємств оборонної промисловості

29 вересня в КПІ імені Ігоря Сікорського відбулися заходи в рамках Першого Всеукраїнського форуму приватних підприємств оборонної промисловості.Китай сьогодні очима теплотехніка

Китай сьогодні очима теплотехніка

Улітку 2016 р. на запрошення китайської корпорації Lidoning (провінція Фуцзянь) делегація НТУУ "КПІ ім. Ігоря Сікорського" взяла участь у численних науково-технічних заходах, які проводилися на металургійних підприємствах Китаю.Збірник наукових праць "Сучасні проблеми економіки і підприємництво"

http://sb-keip.kpi.ua/

Збірник наукових праць створено у 2006 році на базі Міжнародної науково-практичної конференції "Розвиток підприємництва як фактор росту національної економіки" як можливість апробувати результати своїх досліджень студентами економічних спеціальностей НТУУ "КПІ". Згодом до його лав приєднались і студенти технічних спеціальностей.Фахівці з венчурних інвестицій зустрілися зі студентами НТУУ «КПІ»

2011.10.26 Візит в КПІ фахівців з венчурних інвестицій Естер Дайсон і Хосе Маріна

26 жовтня НТУУ "КПІ" відвідали всесвітньовідомі фахівці з венчурних інвестицій Естер Дайсон і Хосе Марін. Гості ознайомилися з історією та сьогоденням університету, відвідали Центр суперкомп'ютерних обчислень і зустрілися зі студентами, аспірантами, викладачами та працівниками Наукового парку "Київська політехніка". Вони мали прочитати для них лекцію на тему "Інтернет-технології, інновації та венчурні інвестиції", але з самого початку лекція перейшла в живе спілкування.У центрі уваги – підприємництво [МНПК "Розвиток підприємництва як фактор росту національної економіки"]

2010.11.24 МНПК "Розвиток підприємництва як фактор росту національної економіки"

Міжнародна науково-практична конференції (вже дев’ята) пройшла на базі кафедри економіки і підприємництва НТУУ «КПІ» 24 листопада  2010 року. Її темою було обрано  «Розвиток підприємництва як фактор росту національної економіки».Конференція молодих учених «Розвиток підприємництва як фактор росту національної економіки 2008»

2011. Таланти КПІ. Лєбєдєва Ольга Олександрівна - старший викладач ФМФ, кафедра нарисної геометрії. ІІ місце в категорії "Комп'ютерна графіка"

Уже стало доброю традицією проведення міжнародної науково-практичної конференції на базі кафедри економіки і підприємництва НТУУ «КПІ». 26 листопада 2008 року ця конференція проходила вже всьоме і її темою було обрано «Розвиток підприємництва як фактор росту національної економіки».

x

Електронний кампус

Інформаційні ресурси

Викладачі КПІ

GitHub репозиторій