Дещо про історію повітроплавання: від Анноне до Києва

Цей матеріал редакція планувала розмістити в газеті торік, адже саме в 2023-му виповнилося 240 років від дня першого польоту повітряної кулі братів Монгольф'є. Однак через низку об'єктивних причин опублікувати цю статтю нам не вдалося, тож робимо це тепер.

Тиждень космосу в ДПМ ім. Бориса Патона 2023

З 4 по 10 жовтня цього року світ уже в тридцять четвертий раз відзначив Всесвітній тиждень космосу. Більш ніж у 80 країнах відбулися заходи, присвячені досягненням людства в освоєнні космосу, а також можливостям інтеграції космічних технологій в бізнес-проєкти.

Їх поєднала авіація: Олег Антонов та Єлизавета Шахатуні. До 75-річчя першого польоту літака Ан-2

"Ан-2 – мій найбільший успіх… Він не має аналогів у світовій авіаційній техніці. Цей літак побудовано з розрахунком на наші своєрідні умови, яких більше ніде не існує…", – так сказав Генеральний авіаконструктор Олег Костянтинович Антонов.

Бойові їжаки

У роки Другої світової війни було створено багато унікальних зразків техніки та озброєння, що стали справжніми її символами.

Виставка "Гайковий ключ" в ДПМ

Людство створило величезну кількість різних предметів. Але існує зовсім небагато речей, які справді дивують своєю простотою, що межує з геніальністю, та повсякденною необхідністю і повсюдною присутністю.

АН-2 у сквері імені Піонерів Авіації

Легенда вітчизняного літакобудування, наймасовіший у світі за всю історію авіації одномоторний біплан, літак Ан-2 тепер експонується просто неба в університетському музеї!

Ігор Сікорський та його київська адреса

6 червня (за старим стилем – 25 травня) виповнилося 132 роки від дня  народження Ігоря Івановича Сікорського. Сьогодні додаткового представлення він не потребує, надто не треба розповідати, хто це студентам і співробітникам Київської політехніки, яка носить його ім'я.

Підписка на Історія техніки